Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Windy-S 125 te titreşim varmıdır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    windy s 125
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kımsın de bana cahil diyorsun !!! Haddını bıl benım kafamı bozma tamam mı ?? Sen cok mu bılıyorsun bu işleri ??? Yamaha Ybr Cın de uretılıyorda Cın kalıtesınde mı uretılıyor ?? Sony de Cın de uretılıyor ? Nokıa da ?? Onlar dandık mı ?? Ama Kanunı dandık arkadasım Cınden parcaları alıp alıp Tuzla da toplamakla Turk Malı mı oluyor esas sızın gıbı Cahıl cuheyla ları kandırır Kanunı...Menseısıne tukureyım onun O türk malıysa Asya da Mondıal de vs vs de Turk Malı oldu mu ?? Tabı TR de Vıdaları sıkılıyo ya Hemen Türk Malı oluyor...Sız anca kendınızı kandırın !!! Tanımadıgın kımselere ogle vıdı vıdı konusma benımde asabımı bozmaa !!!
    ..........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı er_dem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asabın bozulsa ne olur bozulmasa ne bu 1. ben haddimi biliyorum sen bil bu 2. bilip bilmediğin konular hakkında konuşma ben kullandığım bir mal hakkında konuşuyorum senin gibi kulaktan dolma bilgilerle değil bu 3. son olarak ta vıdı vıdı bilip biklmeden konuşan hamam ve mahalle karılarının yaptığına denir hemşerim buda 4

Ya bi git Allah askına kulaktan dolmaymıs sen benım neye bınıp neye bınmedıgımı neyı ne kadar arastırdıgımı nerden bılıyorsun kı ?? Esas sız kullandıgınız malı ıyı gostermek ıcın nıyeyse bu fıkrı savunanların yuzde 70 ı de Kanunı kullanıcısı güldürmeyın Allah askına...Madem bu Kanunı TR de uretılıyor neden Çin li Modellerle bırebır ve aynı dandıklıkte modellerı var bunun sebebı nedir ?? Madem TR de uretılıyor hanı cok ıyı bılıyorlar ya uretımı nıye kendı tasarımları yok ?? Neden pıyasada gordugumuz Kanunı skuterlar vs dıger Cınlıler gıbı dokuluyor salak salak arızalar yapıyor ?? Yaa bosversenıze yok plastıgını surada uretıyormus yok yuzde 80 - 70 ı TR de uretılyıormus uyanın bu ruyadan artık...

YBR ye kafa tutarmısda yok oda Çin de uretılıyormusda güldürmeyın Allah askına YBR ler CBF ler 100 bın km goruyor hemde motorları hıc acılmadan hangı KAnunı 100 bın yapmıs motor acılmadan ahahahah ancak gülerim buna ben...Kanunı sızın gıbı ınsanların mıllı duygularını somurup kendını Turk malı gıbı gosterıpde satıs rakamlarını artırmaya calısmasın bı kere bıraksın bu işleri !!! Sen ilk olarak saldırmasaydın senınle baska uslupda bu konuyu tartısırdık ama sen baslattın bu işi senın sevıyende konusuyorum daha ıyı anla dıye..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Kanuni Windy S
    Konu ne kadar dağılmış. Adam merak etmiş sormuş titreşim varmı diye Kavga çıkmış nerdeyse. Bende çok ayar oluyorum, bişey yazacak oluyoruz hemen bi çamur geliyor bi yerden yok kanuni yok şu yok bu. Mezaramı götürecez motoru taş çatlasın 30-35bin binip başka bi makine alıcaz. 125cc'yle nereye kadar. Bırakında bi kerede merak edenlere adam gibi cevap verelim. Bende KANUNİ WINDY S kullanıyorum çokda memnunum motorumdan. Çekinmeden uzun yola da çıkıyorum ve hiç bir sorun da yaşamadım. Zevkler ve renkler herkezde aynı olacak diye bişey yok. Ben tipini beyenirim sen beyenmezsin, bu onu tipsiz yapmaz ki. Bu tür polimikler çok saçma...
    Bu motorların ülkemizde bi pazarı varsa eğer, kullanıcılarının merak edenlere bilgi vermesi, teçrübelerini aktarması da çok önemli. Bakın adam sormuş titriyormu diye dogru düsüt bi cevap alamamış. Ben yeni bir konu açıcam ve orda merak eden istediğini sorsun. Motoru övmek veya yermek için değil. Sadece merak edenlerin ilgilenlerin yada almak isteyenlerin sorularını cevap vermek için.

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı er_dem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala kanuni ye çinli diyorsunuz ya bitiyorum bu kara cahil arkadaşlara sevgili dostlarım bazı parçaların belirli yerlerden ithal edilip daha sonra bu motorun satışa sunulması o motorun menşei nin parçalarını ithal edildiği yer olduğu anlamına mı geliyor ? eğer üretici bir firma aracın %80 ini kendi üretiyorsa ona menşei olarak kendi damgasını basar for example gidin bi windy s i inceleyin tam farın arkasında şaseye perçinli bir tabela vardır ve orda çan çin hon hun marka yazma eşşşşek kadar KURALKAN yazar. bu zır cahil arkadaşlara sotuyorum bindiğiniz ybr nin hangi parçalarında made in japan yazıyor ?? saçma sapan konuşup kafa karıştırıp forumu bulandırmayın. pahalı olan kalitelidir zihniyetiyle giderseniz cacık olmaz açıkça söylüyorum. bir diğer örnek te etrafınızda kaçtane 1960 model yamaha-kawa-honda-suzuki var bi saymayı deneyin birde jawa ları saymayı deneyin. sonuç şu eğer kanuni de fiyatlarını yamaha ve honda gibi yüksek tutsa o da kaliteli olacaktı demi ? tıpkı hyosung ilk çıktığında kimse yerlere göklere sığdıramıyordu tek kronik problemi krank deniyordu ama kuralkan hyosung u st kanuni yaptıktan her yerde atıldı tutuldu buna binilmez şöyle çinli böyle çinli neyse daha fazla yazıp kafa karıştırmak istemiyorum ama şu fesatlığı ve önyargıyı bırakın.
    bu nasıl bi yazıdır ya?

oldu tofaş,Doğan,Serçe bunlarda türk malı zaten hatta fiatlar burasada yapılyıor ya onlarda türk malı.

Arkadaşım cok uçmuşsun sen kanuni 100de100 çin malıdır türkiyede kuralkan getirdiginden adı kanunidir avrupaya git bakalım aynı modelin aynı motorun ismi ne?

avrupada distribitoru farklı oldugundan aynı motora farklı marka veriyorlar burda.

avrupada satılan daewooların burda chevrolet diye millete kakalanması gibi

umarım anlamışsındır.
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    konu gerçekten çok uçmuş ya biri bir soru sorduğunda hep bi kıyaslamamı yapmak lazım yetti bu ybr kıyaslaması ne motormuş be güzelse güzel adam ybr de mi titreşim var demiş windy i soruyor.Windy hakkında bilgin varsa söylersin yoksa sus yazma mesaj sen gidip parayı bayılıp ybr alırsın o gider ucuza kanuniye biner herkesin kendi bileceği iş yamaha diyede ne olduğu belirsiz ikinci el almak daha mı mantıklı? bu arada kanuni yerli değil tabikide, kanuniyi savunmuyorum yanlış anlaşılmasın benim tepkim şu ybr cbf kıyaslaması falan.ybr cbf alacak param bile olsa sırf tipleri rezalet diye gidip gene almam zevk meselesi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)