Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Windy-S 125 te titreşim varmıdır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Windy ile Windy S arasındaki fark nedir. Windy S te balancer sistemi var mıdır? Windy nin çok titreşimli olduğunu duymuştum. Eğer WindyS te titreşim yoksa almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar detaylı bilgi verirlerse sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Windy'ye göre daha az titreşim var..

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    ybr ile kıyaslancak kadar az titreşimin olduğunu söyleyenler vardı
    lifan 100

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    evet ybr ile kıyaslanacak kadar az titreşim olduğunu duydum hızıda ybr ye kafa tutuyormuş kalkışlar aynı yol tutuşu vs vs aynı ayrıca görüntüsü çok oturaklı taş gibi duruyo henüz binmek kısmet olmadı. bunlar duyduklarım testler vs. vs birikimlerim
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    BEYLER eger paranız yetıyorsa dırek ybr alın basınız agrımasın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Windy de var ama S'ini kullanmadım. Denemek lazım
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

ben windy s de kullandım, yamaha ybr de kullandım.... şu anda kanuni windy kullanıyorum... yamaha gibi özellikleri. konfor olarak da kıyaslanabilir yamaha ile.... kesinlikle tavsiye ederim....

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    yaa 125cc titrese ne olur diicem, sabah sabah agzimin payini alcam diye korkuyom..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    yaa ne uğraşıyosunn al bi ybr adam akıllı sapa sağlam bın
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

Motosikleti
    windy s 125
    kardeş ben windy s kullanıcısıyım titreşim sıfır denecek kadar az o da motorum daha yeni olduğu için rodaj bittikten sonra kalmayacağını düşnüyorum. bende çok çekinerek aldım bu kadar memnun kalacağımı düşünmüyordum maşallah taş gibi makine heryönüyle ybr yada cbf le kıyaslamak istemiyorum gereksiz polemikleri sevmiyorum ama arada 1500 tl fark olunca yerli malı yurdun malı diyorsunuz servisi ve yedek parçası çok ucuz araştırdım. allaha şükür şu zamana kadar servislik bir durumum olmadı en ufak bir şekilde öksürmedi bile

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı ufukotcu155 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben windy s de kullandım, yamaha ybr de kullandım.... şu anda kanuni windy kullanıyorum... yamaha gibi özellikleri. konfor olarak da kıyaslanabilir yamaha ile.... kesinlikle tavsiye ederim....
    Bunlar reklam kokan hareketler daha 1.mesajda cok aradın mı bu Konuyu

Valla bılmem tıtrıyomu falan ama ıstedıgı kadar olsun YBR ile kıyaslamayın su Çin lerı yaa
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    windy s 125
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar reklam kokan hareketler daha 1.mesajda cok aradın mı bu Konuyu

Valla bılmem tıtrıyomu falan ama ıstedıgı kadar olsun YBR ile kıyaslamayın su Çin lerı yaa
    hala kanuni ye çinli diyorsunuz ya bitiyorum bu kara cahil arkadaşlara sevgili dostlarım bazı parçaların belirli yerlerden ithal edilip daha sonra bu motorun satışa sunulması o motorun menşei nin parçalarını ithal edildiği yer olduğu anlamına mı geliyor ? eğer üretici bir firma aracın %80 ini kendi üretiyorsa ona menşei olarak kendi damgasını basar for example gidin bi windy s i inceleyin tam farın arkasında şaseye perçinli bir tabela vardır ve orda çan çin hon hun marka yazma eşşşşek kadar KURALKAN yazar. bu zır cahil arkadaşlara sotuyorum bindiğiniz ybr nin hangi parçalarında made in japan yazıyor ?? saçma sapan konuşup kafa karıştırıp forumu bulandırmayın. pahalı olan kalitelidir zihniyetiyle giderseniz cacık olmaz açıkça söylüyorum. bir diğer örnek te etrafınızda kaçtane 1960 model yamaha-kawa-honda-suzuki var bi saymayı deneyin birde jawa ları saymayı deneyin. sonuç şu eğer kanuni de fiyatlarını yamaha ve honda gibi yüksek tutsa o da kaliteli olacaktı demi ? tıpkı hyosung ilk çıktığında kimse yerlere göklere sığdıramıyordu tek kronik problemi krank deniyordu ama kuralkan hyosung u st kanuni yaptıktan her yerde atıldı tutuldu buna binilmez şöyle çinli böyle çinli neyse daha fazla yazıp kafa karıştırmak istemiyorum ama şu fesatlığı ve önyargıyı bırakın.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Tek Silindirli Motosikletlerin Hepsinde Titreşim Vardır.
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı ByBaTeR!ST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek Silindirli Motosikletlerin Hepsinde Titreşim Vardır.
    CBF 150 'de neden yok o zaman
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Ben de bayağı taktım bu motora ben de alcam gibi duruuo yaza bi tane ...
    yaş yere basmak istemem cok araştırdım bi cok kullanıcı buldum cok sefer de gezdim titreşim gercekten yok.ybr polemiğine ben de katılayım istemem ama gercekten kafa tutuor ybr ye
    AT gibi motor abi

Motosikleti
    windy s 125
    ceyhun al pişman olmazsın ben aldım ve olmadım.

Bizim burada birinde var motor görüntüsü güzel gibi beğendiysen al tabi.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 'de neden yok o zaman
    hepsinde vardır.ama az ama çok.
    Orgazma Dudak Büktürür

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı er_dem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala kanuni ye çinli diyorsunuz ya bitiyorum bu kara cahil arkadaşlara sevgili dostlarım bazı parçaların belirli yerlerden ithal edilip daha sonra bu motorun satışa sunulması o motorun menşei nin parçalarını ithal edildiği yer olduğu anlamına mı geliyor ? eğer üretici bir firma aracın %80 ini kendi üretiyorsa ona menşei olarak kendi damgasını basar for example gidin bi windy s i inceleyin tam farın arkasında şaseye perçinli bir tabela vardır ve orda çan çin hon hun marka yazma eşşşşek kadar KURALKAN yazar. bu zır cahil arkadaşlara sotuyorum bindiğiniz ybr nin hangi parçalarında made in japan yazıyor ?? saçma sapan konuşup kafa karıştırıp forumu bulandırmayın. pahalı olan kalitelidir zihniyetiyle giderseniz cacık olmaz açıkça söylüyorum. bir diğer örnek te etrafınızda kaçtane 1960 model yamaha-kawa-honda-suzuki var bi saymayı deneyin birde jawa ları saymayı deneyin. sonuç şu eğer kanuni de fiyatlarını yamaha ve honda gibi yüksek tutsa o da kaliteli olacaktı demi ? tıpkı hyosung ilk çıktığında kimse yerlere göklere sığdıramıyordu tek kronik problemi krank deniyordu ama kuralkan hyosung u st kanuni yaptıktan her yerde atıldı tutuldu buna binilmez şöyle çinli böyle çinli neyse daha fazla yazıp kafa karıştırmak istemiyorum ama şu fesatlığı ve önyargıyı bırakın.

Sen kımsın de bana cahil diyorsun !!! Haddını bıl benım kafamı bozma tamam mı ?? Sen cok mu bılıyorsun bu işleri ??? Yamaha Ybr Cın de uretılıyorda Cın kalıtesınde mı uretılıyor ?? Sony de Cın de uretılıyor ? Nokıa da ?? Onlar dandık mı ?? Ama Kanunı dandık arkadasım Cınden parcaları alıp alıp Tuzla da toplamakla Turk Malı mı oluyor esas sızın gıbı Cahıl cuheyla ları kandırır Kanunı...Menseısıne tukureyım onun O türk malıysa Asya da Mondıal de vs vs de Turk Malı oldu mu ?? Tabı TR de Vıdaları sıkılıyo ya Hemen Türk Malı oluyor...Sız anca kendınızı kandırın !!! Tanımadıgın kımselere ogle vıdı vıdı konusma benımde asabımı bozmaa !!!
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni tamircisi windy yaramaz dedi. windy s onu bilmem dedi. ilk çıktığı zamanlar.
    bendede çin malı balansörlü motor var azda olsa titriyor. ((resimdeki))
    bencede ikinciel ybr veya cbf 150 al. 750 lira olsa üstüne verip ybr alırım.
    2-3 sene sonra diceksin keşke ybr alsaydım diye.
    20000 e yaklaşınca sanayiye taşınırsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)