Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Adam azarlayan polis memurları :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    Koptum valla böyle polisler antalya ile alanyada daha çok var bence..

antalyaya her gidişimizde böyle bi olay gelıo başımıza kesin..

1 aydır gitmedim oralara bayramda sonra inş bi kaçarız artık babamla..
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr:P:P:queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS-ApAcHe 150cc MOTORU ÇİFTLEDİM &MONDİAL 125-UAG
    bir kaç tane fıkrada benden ama bunlardan bir tanesi gerçek bizim memlekette oldu akrabanın arabasında ilk olarak onu yazıyorum
    akrabamın eski kasa şahini var şahinle eski yoldan memlekete doğru geliyor ama aracın herşeyi tamam genelde orda trafik jandarma olur ama bu sefer normal trafik var durduruyor ehliyet ruhsat şudur budur bir açık yakalasa rüşvet alacak ama akrabanın arabasında herşey full cama iyice yaklaştı arabada set varmı dedi var dedi teybin iyimi dedi iyi dedi şöyle güzel bir oynak kasedin varmı peki dedi var dedi bir tak bakalım dedi sonra oynamaya başladı ve polisin söylediği söz yapıştırsana o...çocuğu

ikincisi bir fıkra
    bir polis memuru her işini dört dörtlük yapıyor birgün görev sırasında başbakanın arabası kırmızıda geçiyor ceza yazıyor başbakan karışmıyor memurum görevini yapıyor diyor geçiyor sonra cumhurbaşkanının şahsi arabası kırmızıda geçerken yakalıyor yine ceza yazıyor cumhurbaşkanı ellemeyin memurum işini yapıyor diyor daha sonraları kırmızıda geçen bir milletvekilinin arabasını durdurup ceza yazıyor milletvekili memuru kuş uçmaz kervan geçmez bir yere trafik memuru olarak sürdürüyor görevine başladığı gün hava kararmak üzere bir bisikletli beliriyor bulunduğu yerdeki klisenin rahibi durduruyor onu soruyor bunu soruyor sonrada diyorki
    -ya papaz efendi akşam akşam tek başına bisikletle bu yoldan gitmeye korkmuyor musun ?
    -papaz yok niye korkayımki önümde isa arkamda musa onlar beni korur diyor
    -memur şimdi ananı belledim bisiklete 3 kişi binilir mi ?
    [COLOR="Red"]ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм:cat:::shhh::[/COLOR][COLOR="Red"]Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkes Beni Kaybetti[/COLOR]

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Bir de polis azarlayan adam durumu var benim başımdan geçen:
    İki sene önce Çeşme-İzmir otobanında arabayla kaza yapmıştım.Eşimin bileği kırıldı ve o hastaneye götürülmüştü.Eşim hamile oluğu için elbette benim kafam karmakarışık haldeydi.Ya bebeğe bir şey olduysa diye içim içimi yerken polis memuru yanıma geldi ve aynen şunları söyledi:
    -Hey siz ikiniz(yanımda kardeşim de vardı)orada sigara içeceğinize yola elinizle biraz kum atsanıza.Düşünün otobanın ortasındaki bariyerlerle çevrili alandan avcumuzla kum alıp yola dökecekmişiz.Neymiş gelen arabalar için tehlike oluşturmayacakmış.Malum otoyol araçlar 130-150 arası gidiyor.
    Kafam döndü haliyle
    -Ohaa ne diyosun sen ya.Sıkıysa sen at kumu.Benim böyle bir şey yapmaya mecburiyetim yok.Kazada ölmedik yola kum atarken b.k yoluna mı gidelim.
    -Sen ne biçim konusuyosun!!!Bana hakaret edemezsin
    -Ben sana hakaret etmedim ama sen de benim canıma kastedemezsin.
    Tartışma iyice hararetlenirken diğer polis memuru gelir.Munakaşa ettiğimiz polisi yanımdan alıp uzaklaştırır.
    Sonuç:Gece saat 02.00 dan sabahın 10.00'una kadar merkezde bekletilme ve emekli polis amcamın gelip beni ordan alması.
    Satılık Asya125t-Spidi mont

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Alıntı kripton adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internette okumuştum
    polis sebzeciye megafonla bağırıyo
    -lan çeksene arabanı!..
    sebzecinin de kendi teşkilatı var tabii boş durur mu karşılık veriyo megafonuyla
    -anlaşıldı tamam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HAWK 150
    haklıyyymıssss yaa poliss ne bakıosunn yolunaa baksanaaa

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    arkadaşımın başından geçen bi olayı anlattım da bir topik açıp olay yunusla arkadaşımın arasında geçmiş tamammen duyum üzerine anlattım birincisi ispatla diyen oldu hakkımda suç duyurusu açmaya karar veren oldu ve en acısı burada biribirimizin dertlerine ortak oluyoruz eğer o açtığım konu ile ilgili başıma bişey gelirse zevk ile izleyeceğini söyledi ismi lazım değil konuyuda bi daha yazmam işin kısası siz siz olun polislerle ilgili resmi makamlarla ilgili haklıda olsanız bişey yazmayın benden size bir arkadaş tavsiyesi başınız ağrır

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @bosporus

O konuda iftira olup olmadığını sen bile bilmiyordun!

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bosporus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımın başından geçen bi olayı anlattım da bir topik açıp olay yunusla arkadaşımın arasında geçmiş tamammen duyum üzerine anlattım birincisi ispatla diyen oldu hakkımda suç duyurusu açmaya karar veren oldu ve en acısı burada biribirimizin dertlerine ortak oluyoruz eğer o açtığım konu ile ilgili başıma bişey gelirse zevk ile izleyeceğini söyledi ismi lazım değil konuyuda bi daha yazmam işin kısası siz siz olun polislerle ilgili resmi makamlarla ilgili haklıda olsanız bişey yazmayın benden size bir arkadaş tavsiyesi başınız ağrır
    Arkadaşım ne olursa olsun başımızdan geçen anımızı anlattık
    Hata mı ettik ne polis ismi verdik nede bişey
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    bana da denk gelir inşallah böyle polisler..

thelastninja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde okuduğum bir yazı vardı hayal meyal hatırlıyorum.
    Bir bayan zannedersem karşı yola geçmeye çalışıyor, yanlış yerden tabii, yakınında bir polis otosu:
    Hanım neree? hanım neree?
    Eltim gile gidiyorum kocamın haberi var sananee..

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Tarihi hatırlamıyorum ama Yer pendik sahildeki konutlar. Kız arkadaşımı evine bırakıyorum. Sitenin önünde durdum vedalaşırken sarıldım. Birden polis sireni ile irkildim. Sağıma soluma bir baktım 50 m ötede bir ekip otosu içinde polisler ve bana bakarak yapılan anons " Sapıklık yapmayın lan!"
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Alıntı kripton adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internette okumuştum
    polis sebzeciye megafonla bağırıyo
    -lan çeksene arabanı!..
    sebzecinin de kendi teşkilatı var tabii boş durur mu karşılık veriyo megafonuyla
    -anlaşıldı tamam

Motosikleti
    tiger800
    madem konu açıldı basimdan geçen bi olayi anlatayimm

bu az bi akrabamin düğününe gidecez malum düğün yazin sıcağında takım elbiseyle cıktık yola trabzon meydanda bi arkadasimla buluşacam
    aradim
    _THY nin onene gel dedi neyde gittim bekliyorumm
    onumdede son model bi mercedes var park yasak yerde birakmıs(malum coz zenginn)

5dk geçmedi bi polis geldi arabanı ordan cek dedi bana e onunde bekliyorum takım elbiseli felan herhalde yanlış anladi alakam yok yani:D:

bende zaman gecirmek için çekmiyorum dedim parasıyla degilmi yaz cezani dedim
    adam bir sinirlendi bağırmasıyla etrafımızda 30 kişi birikti kalabalıgı gören durdu herkes bize bakıyor artık bende iyiden iyiye kavga ediyorum artık
    adamın bağırması bitince dedim memur bey cekemem yaz işte ve git bak işine neyse eleman bi basladi yazmaya artık o makbuza ne doldurduysaa:D

resmini felan çekti arabanin ve kalabaligin içinde bana hava atarakk allll git ode dediii

bende artik dayanamayarak bana ne veriyosun yaa git arabanın sahibine ver deyince bi kahkaha gürültüsü koptuu
    makbuzu yırtarak yüz kıpkırmızı bi sekilde(sinir ve rezillik)
    oradan uzaklaşti dedim bana sormadıkı araba senin mi diyee:D
    banno1957 bunu beğendi.

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Süpermiş ya gülmekten koptum resmen Bu hepsinden güzeldi gerçekten.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    cIbıRcık repsol :)
    gecen sene balıkesir erdekte yazlıkta gezerken trafik polisi park halindeki arabayı uyarmaya calsımasına tanık oldum , uyarmaya calısması diyorum cünkü 16 lm xxxx plakalı aracın plakasını (auuwwww 16 kısa lm devam et) olarak söyledi
    hala aklıma geldikce gülerim :D sanırım polis lm tiryakisi idi

Motosikleti
    FARKETMİYOR
    ya cok güzell ya gulmekten karnıma agrılar gırdı ya vok guzel bı paylasım olmus tsk ederım

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı engineng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem konu açıldı basimdan geçen bi olayi anlatayimm

bu az bi akrabamin düğününe gidecez malum düğün yazin sıcağında takım elbiseyle cıktık yola trabzon meydanda bi arkadasimla buluşacam
    aradim
    _THY nin onene gel dedi neyde gittim bekliyorumm
    onumdede son model bi mercedes var park yasak yerde birakmıs(malum coz zenginn)

5dk geçmedi bi polis geldi arabanı ordan cek dedi bana e onunde bekliyorum takım elbiseli felan herhalde yanlış anladi alakam yok yani:D:

bende zaman gecirmek için çekmiyorum dedim parasıyla degilmi yaz cezani dedim
    adam bir sinirlendi bağırmasıyla etrafımızda 30 kişi birikti kalabalıgı gören durdu herkes bize bakıyor artık bende iyiden iyiye kavga ediyorum artık
    adamın bağırması bitince dedim memur bey cekemem yaz işte ve git bak işine neyse eleman bi basladi yazmaya artık o makbuza ne doldurduysaa:D

resmini felan çekti arabanin ve kalabaligin içinde bana hava atarakk allll git ode dediii

bende artik dayanamayarak bana ne veriyosun yaa git arabanın sahibine ver deyince bi kahkaha gürültüsü koptuu
    makbuzu yırtarak yüz kıpkırmızı bi sekilde(sinir ve rezillik)
    oradan uzaklaşti dedim bana sormadıkı araba senin mi diyee:D
    süper
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı byn_manyax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklıyyymıssss yaa poliss ne bakıosunn yolunaa baksanaaa
    Seninkine söyle sen bunları
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Polisler bana birşey yapmadı ama ben geri geri çıkan birine korna çaldım sonra e5'te solladım falan
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    yellowrock-windy 125
    kışın yalovadayken okuldan merkeze iniodum kafamdada kask yok polis otosunun yanından geçiyorum polis birden seslenmeye başladı "oğlum kaskını tak kafanı üşütcen" diye ben kopmuştum bu anonsa
    [B][COLOR="DeepSkyBlue"]KAPTANI BENİM BU GEMİNİ EN SON BEN ÇIKARIM[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler