Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tecrübeli ve bilgili abilerimden akıl istiorumm... Yardım..!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

6-7 aydır vitesli motor kullanıcısıyım.. Özel olarak derslerde aldım güvenli sürüş teknikleri için..
    Aşağı yukarı herkesin olduğu gibi CBR 600 RR hastası ve aşığıyım .
    Başlangıç olarak herkesin tavsiyesi 600f oldu RR kullanamassın diyorlar. RR çok oynak kullanamazsın dıyorlar..
    Ama benim gönlüm RR da sizce kullanımına kolay alışabilirmiyim. 600f le aralarında çok fark varmı ? Sizce ne yapmalıyım.. Kendimden tecrübeli ve bu işin piri abilerimin tavsiyelerine ve akıllarına ihtiyacım var..
    Anlatımlarınızı bekliyorum...

İyi Günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    600f birazdaha touring tarzıdır 600rr a göre
    600rr oturuş pozisyonu olarak daha yorucudur ve 600f den daha güçlüdür

bence f i kullanan rr ıda kullanabilir neden kullanmasınki...?
    ama ikiside tehlikeli makinelerdir dikkatli olmalısın.
    önemli olan kendini bilmektir,motorunu değil kendi sınırlarından haberdar olmaktır...

bende o görüşteyim.kendını bilir,zevkini çıkartmak için kullanırsan bir fark olmıcağını düşünüyorum. işte beni biraz korkuttular açıkçası. yenisin, rr lar f e göre daha çabuk hızlanır ve daha zordur kullanımı dediler biraz ondan tereddütte kaldım.

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    600rr'ı al ilk binişte ön kaldırıp düşmessen kullan.önemli olan debriaj ayarıdır.
    MoToCroSS RuLeZZ

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bir RR hastasıyım

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    125cc civarından 600'lük SS'e geçmek çok da iyi olmaz sanki?

CBF150'im var, 5 aylık ve 5500km'lik deneyimden sonra 75HP'lik F650GS kullandım, fazlasıyla seri bir motor, daha büyük bir motora geçme konusunda acele etmemek gerektiğini gördüm. 600F de 600RR da F650'nin iki katına yakın güçte çok seri motorlar.

600F'in sürüş pozisyonu RR'a göre uzun yolda çok daha rahatmış, kullanan hemen her arkadaşım aynı şeyi söylüyor. Anlattıklarına göre RR F'e göre birkaç HP daha güçlü. 100km/sa altında performansları aynı, ama 100'ü geçince RR daha iyi hızlanıyor, son sürat F'de 270, RR'da 285 diye hatırlıyorum.

125 lıkten snr cbf500 ıle 2-3 ay cıvarı eğitim aldım özel dersler vs bunların içinde bundan snrsı için düşünüyorum..

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insan kendisi bilir neyi kullanıp kullanamayacağını sadece cesaret edemez bazen destek arar bence sende bunu yapıyorsun şu an bize sorman yanlış biz senin nası motor kullandığını bilmiyoruz şu kadar eğitim felan filan bunlar boş eğitimle olmuyor çünkü bazı şeyler eğitim almış olmak doğru viraj alıcağın doğru gaz açıcağın manasına gelmiyor benim için kocaman bir soru işaretisin bizim için.... cevabı sen biliyorsun başkalarında arama bence

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İkisi de Kalıp olarak aynı motor.. RR biraz daha Sport icat edilmiş; azcık daha da seridir.. Hiç farketmez; Hangisini alırsan kullanımı hemen hemen aynı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)