Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaslar Kanuniye yedek parca kuralkan katolog dan mi isteniyo?1 aydir ugrasiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Kuralkankatalog.com hata veriyo acilmiyo uyuz oldum 1 aydir, istedigim sadece gosterge cami.gostergeden ayri satiliyormu bilmiyorum yazin Datcada sordum hepsi beraber (100 cup) cam gosterge 80 lira dediler acaba dogrumu yoksa arkadas hafiften bi degdirmek mi istedi? almadim cunku gostergem calisiyor,bilgisi olupta verene binlerce tesekkurler!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Senin hiç bir yere girmeye çalışmak gibi bir zorunluluğun yok kardeşim!
    Motosikletin markası ne olursa olsun.....öncelikle satıcı - yetkili servis ve en son olarakta ithalatçı firma garanti kapsamında ve sonrasında ihtiyaç duyulan tüm parçaları en az 10 yıl süreyle tedarik etmekle yükümlüdür!
    Garanti kapsamında ise, yetkili servise tutanak tuttur ve bir nüshasını iste ( kanunen vermekle yükümlüdür ) ama vermek istemezler çünkü aylarca bekletebileceklerinden ve kanuni takibatlardan kurtulabilmek için vermeye yanaşmazlar! iste ve al 30 gün sonunda da resmi şikayette bulun öncelikle firmaya, işi resmi yola götüreceğini belirt bak ne çabuk gelecek.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)