Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bana Herşeyi Öğreten Abilerime Bİnlerce Kez Teşekkürler....

Motovento
    REKLAM ALANI
    oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Şuan bu gecenin etkisiyle ben burdan nasıl ayrılacağımı bu dostluğunuzu, abiliğinizi nasıl bırakcağımı düşünüyorum... Bu gece alp abim olsun yusuf abim olsun emrah olsun,, ve özgür abim olsun beni ne kadar mutlu ettiler... Dünyanın en mutlu skutırcısı,en mutlu MT üyesi, en mutlu çömezi oldum... Dışarısı 15c olmasına rağmen birlikte asfaltta olmanın verdiği güven,samimiyet ve o güç içimi öyle ısıttı ki bu gece... altında 250lilik 850lilik makinelerde olsa sadece benim için 60-70 km yi geçmeyen bana kol kanat geren, bana motor ne demek, motorculuk ne demek onu öğreten sizlere çok teşekkür ederim abilerim... Sizler benim ilerde yapacağım binlerce km nin sebeplerinden en başta gelenisiniz... Motora her bindiğimde bir sözünüz kulağımda olucak, ve o kaskı her taktığımda sadece ben olduğum için, abiliğiniz , büyüklüğünüz için teşekkür edicem bir kez daha.. Ve o kaskı her seferinde kafama takabilicek durumda olduğumun için şükredicem... İYİ Kİ VARSINIZ KÜTAHYA-MT...

MT il grubu sayfasına yazdığım bu mesajı Sizlerin Önünde de tekrar teşekkür etmek için buraya yazıyorum...

TEŞEKKÜRLER KÜTAHYALI MOTORCU ABİLERİM!!!
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    çok güzel teşeşkkür etmişsin çok içten
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    heytt behh,
    motor dunyası budur işte,
    tebrikjler kardeşim,
    abilerim ve dostlarım,

bana 1997 yılında motosikleti ile fotoğraf çektirTmeyen birini hatırlattınız...

o zamanlar tüm motorcular havalı kendini beğenmiş olduklarını düşünürdüm,
    zamanla kendim motorla gezdikçe 5 parmağın 1 olmadığını öğrendim,

bu msj'da onlardan biri,

Tüm MotoDosT'lara SaygılaRR...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    ağlatıcan gece gece yaa
    sizide tebrik ediyorum kütahya mt... böyle bir teşekkürü hak ettiğiniz bilinçli bir motosiklet kullanıcısı yetişmesinde katkıda bulunduğunuz için
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    bu satırları yazarken benim gözlerim dolu dolu oldu... ve inanır mısınız bir şehirden ayrılmak, hem motosiklet ekibimden abilerimden, hem arkadaşlarımdan , hiç bu kadar zor olmamıştı..
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

sevgili kütahyalı MT ekibi. hiç tereddüt etmeden her marka model ve cc deki motorları bünyenize kabul ettiğiniz için teşekkürler. motorculuğun nasıl olması gerektiğini gösterdiğiniz için teşekkürler. sabahın bu saatinde gözümdeki nedenini açıklayamadığım ama muhtemelen odamdaki tozlardan kaynaklı tomurcukları oluşturduğunuz için teşekkürler.

üstad nasıl bir yazıdır bu böyle?!?!? gerçekten bilinçli,duyarlı bir motosiklet kullanıcısı olacağın belli... Ve Kütahya; sizinde ne kadar düzgün ve güzel insanlar olduğunuz belli... Bnde teşekkür ederim, bu satırları oumar arkadaşımıza yazdırıcak kadar düzgün insanlar olduğunuz için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)