Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

43 nolu hata

Motovento
    REKLAM ALANI

slm.bu siteyle yeni tanıştım.güzel bi site.benim sorunum yamaha yzf r1(2006 model) motosikletimi yıkadıktan sonra 43 nolu hatayı vermeye başladı.ayrıca benzin deposunun altından kontağı çevirince uğultu geliyor..tşk.herkese saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Motorun modeli nedir belirtseydin iyi olurdu
    ama diyelimki 2005 modelse

sorun ya aküde
    Ya elektirik tesisatında
    yada Gösterge beyninde Derdim

43 nolu hata bunları gösteriyor kolay gesin
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    başlığa yamaha yzf r1 diye yazsaydın daha iyi sonuç alırdınız.

Foruma hoşgeldiniz. Hata kodları ve anlamları forumda vardı bir bakın isterseniz
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

yamaha r1 43 nolu hata

slm.bu siteyle yeni tanıştım.güzel bi site.benim sorunum yamaha yzf r1(2006 model) motosikletimi yıkadıktan sonra 43 nolu hatayı vermeye başladı.ayrıca benzin deposunun altından kontağı çevirince uğultu geliyor..tşk.herkese saygılar...

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    selam öncelikle hoşgeldin 43 nolu hata konusunda yardımcı olamayacağım benzin deposunu altından gelen uğultu eğer tahmin ettiğimse bu tüm ejeksiyonlu araçlarda olan ve benzin pompasının sistemin çalışma basıncı olan yaklaşık 2-4 barlık basıncı sağlayana kadar çalışır durur bu normaldir selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    kawasaki cr125
    Alıntı adapazarlı48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

f1 ışığıda yanıyosa ecu yü pc ile resetlemek gerekir
    yani servis

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam öncelikle hoşgeldin 43 nolu hata konusunda yardımcı olamayacağım benzin deposunu altından gelen uğultu eğer tahmin ettiğimse bu tüm ejeksiyonlu araçlarda olan ve benzin pompasının sistemin çalışma basıncı olan yaklaşık 2-4 barlık basıncı sağlayana kadar çalışır durur bu normaldir selamlar
    aynen katılıyorum enjeksiyonlu motosikletde öyle yapıyor bende de öyle diiiiit diye bi ugultu susuyor sonra marşa basıyorum..

o koduda ancak serviste çözerler

Thus after execution of inc (start+1) the load instruction stored in memory will actually be load r1, 43--the code has self-modified.

This, of course, is a very weak example. Much more interesting things happen when you start modifying the actual opcodes, so that completely different instructions will be executed on each pass through the loop.

böle bişi buldum ama ingilizcem yok
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)