Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ah Şu aile ....

Motovento
    REKLAM ALANI
    alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    motoru ancak kendi paramla alabileceğim o da 6-7 seneyi bulacak. daha şimdiden alıştırmaya çalşıyorum ama nafile. Annem sütümü helal etmem diyor, hay içmez olaydım

motürü alıp kapının önüne koyacaksın, korumanı morumanı giyip kuşanıp ailenin karşısına da swat timi gibi çıkıcaksın 1-2-3-4 hafta en fazla küserler sonra hallolur
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    bende aynı durumda sayılırım gerci anneme gine biras alıştırdım sayılır ehlyet sınavna gırdım sonucları beklıorum.

benm param hazır sorun kendi başıma alamamam
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

vlamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim ailede sorun yok tek problem nakit

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sizinle aynı sorunu yaşıyorum yoldaşlarım...Ailem istemiyor motoru.Ailem demek yanlış olabilir aslında,annem istemiyor.Annem istemeyincede doğal olarak tüm kapılar kapanıyor.Allahtan motor ehliyetimi aldım.Üniversite 3 e geçicem artık 3-4 seneye alırım bi motor kendime.Bu kadar sabretmişim bi bu kadar daha sabrederim diyorum,ne yapayım.MOtorumu alıp karşılarına swat gibi çıkacam ve işte benim bundan sonra dövseniz de sevseniz de bu motor benim ona göre diyeceğim

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City-Siyah
    ehliyetin varmı bilmiyorum ama ben ilk önce yavaş yavaş ehliyet aldırdım sonra ilk motorum olan yamaha ybr 125 city aldım 15 gün önce ehliyetle işe başlıyabilirsin...

perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    dün teravihe gittim de namaz mı kıldım ne yaptım bilmiyorum. gözümün önünden motor yollar haritalar hayallar gitmedi. sebebi de şu: öğleyin bu yıl lise 4e geçen sene sonu da öss ye girecek olan kardeşimle birkaç saat nette gezinip, buradaki fotolu gezi yazılarından okuyup karar verdik. iyi çalışması karşılığında şayet motorum olursa (gönlümdeki küheylan hyo gv250) tire'den (izmir) çıkıp muğla istikametinden adanaya oradan da denizli yönünden tireye 4 5 gün sürecek bir gezi yapalım dedik. çocuğun gözleri nasıl gülüyor görmelisiniz. en az ben kadar o da motorumun olmasını istiyor.
    ancaaak işin sıkıntısı burada başlıyor. ben kesinlikle kredi kullanmam. kendime rahat yetmesine rağmen kendi kazancımla hemen motor almak ise hayal. uzun vadeli ciddi borçlar için başvurduğum tek banka olan pederbank önce araba alalım sonra motor alırsın diyor. üstüne de gelecek yazın sonlarında düğün niyetimiz var. düğünden önce sadece 10 liralık bi araba olsa babam belki kaldırır ama motor da olsun (ikinci el 5 6 lira civarında) dersem gizli kamera nerde göster el sallayayım der. bu yıl ertelediğimiz düğünü de kesinlikle erteleyemem. Allah'tan ümit kesilmez diyorum ama nasıl ayarlayacağım ne yapacağım bilmiyorum. evdeki hesap çarşıya uyarsa o zaman alma ihtimalim artar ama o hesaplar da birbirine uymuyor genelde. Allah bu ramazan ayının hürmetine tüm motor isteyenlerin bu isteklerini kabul etsin innnşallllahhhh. lütfen amin deyin arkadaşlar
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alper_satriani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Annem sütümü helal etmem diyor, hay içmez olaydım
    koptummmmmmm

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Benımde cok karsıydı annem ben en sonunda Ikna etmıstım 2 yılı gectı Ancak sımdı buyutmeme yanaşmıyor ne annem ne kız arkadasım hele ısın daha kotusu kendı maasımla alıcam ona bıle karısıyorlar alamazsın dıye hesap et kendı paramızla rezıl oluyoruz

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koptummmmmmm
    BEndeee Puehahahah
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben kendi harclığımla almıstım Babamın durumu cok cok iyi ama yine de ailem almadı.. Ben de bana verilen harçlıklarla (üniv okurken) yemedim biriktirdim ve sonunda aldım

Sen de dayan biraz sonunda oLur
    dayı one harçlıkmış bee
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    babam motor sürme dusersin kaza edersın dedı ailem bilgisayar parası sıtedım hemen bayıden bir tane motosiklet aldım çaktırmayın garı eve geldım mıllet bısey dıyemedım sonra babam dıyor olum neden bundan aldın bırzdaha para verseydım yamaha honda alsaydın dedı adama bak bızı çinliye bıraktı gıttı

olur hersey olur bıraz bekle..
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

ben motoru almadan önce cox marka çene açılır kaskımı götürüp babamın önüne koydum. onlar hayırdır noluyo dediler. ya siz alırsınız motoru yada ben kredi çekip hayabusa alıyorum artık ölürsem sorumlusu sizsiniz dedim. ne istiyon dediler ybr 125 olur ilk öğrenme için dedim. izinsiz alacağım motorun bi örneğini gördükten sonra istediğim motoru da almaya gittiğimizde içlerine baya bi su serpildi. ehliyeti almadan 3 ay kadar ehliyetsiz kullandım motoru. bu zaman içerisinde hiç şehir içi trafiğe çıkmadım. sadece ewden işe işten ewe gittim geldim. ehliyetten sonra da gidemezsin dediklerinde artık ehliyetim var istediğim yere giderim dedim. o zaman dikkatli ol dediler. bende tamam diyerek her yere gidiyorum şimdi. artık yeni motorum için para biriktirmeye başladım. nasipse 2009 eylül ekim gibi bi kawasaki er6-n abs düşünüyorum artık

aynı durmLa bn de karşı karşıyayım =( üsteLk kız 0Lduqm içn dha 0Lmas gözLe bakı0LAr bu işe... napıcm biLm0rm ama n0Lrsa 0Lsn biqün bi m0trm 0Lck ehuehu
    [COLOR="Black"][COLOR="Purple"][B]HaYrınDan UmUtsZuM qEtrMe baRi şErRiNi !!![/B][/COLOR][/COLOR]

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm benim gibi yap
    motorum m sinden haberleri yokken bi anda kapıda motorla belirdim..
    bizim ev zaten bahçe katı.kaldırımda durdum balkona üşüştüler hemen
    sonra da bişey diyemediler
    92 lilere deil de 90-91 lilere fln ehliyet veriliyo diye biliyorum. ya bekliyceksin biraz ya da dediğim gibi pat diye çıkcaksın karşılarına. artık soncu ne olur bilmem.
    arkadaşa bi motor nası ucuza kapatılır o konuda da açıklarmısın ?
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı xlordx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen bende senın gıbıydım 1-2 sene önce arkadaşım yaşın tutuyorsa önce ehliyetini sonra korumalıklarını al getir, koy babanın önüne baban o zaman anlıyacaktır halini,motora olan sevgini

İyi şanslar...=)
    aynısını yaptım kaskı getirdim koydum babamın önüne
    bana dedi ki ben kaç tane korumalarını tam alıp da motordan vazgeçen gördüm
    facebook.com/kaskafa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    innova (şimdilik)
    benımkılerde akrsı cıkıyodu bırgun telefon caldı enıstem arıyo actım hemen hondaya gel dedı gıtığımde kapının onunde cayır cayır parlayan bır ınnova duruyordu al bu senın dedı fılm koptu ehlıyetımden 2 yıl sonra motor sahıbı olabıldım eve geldığımde kapının onunde motoru goren bu kımın gıt arkadasına ver motorunu dıyodu cebımden ruhsatı cıakrtığımda ıse suraf ıfadelerını gormenız lazımdı almışsın mağden napalım dıkkat et dedıler ve suan 23000 km oldu hala bıkmadan usanmadan dıkkat et derler ve bıyere yola cıktığımda saat bası telefonla ararlar her saat bası mola verdığımı bılırler.... sızde boyle yapın ımkanınız varsa sızı anlayan dayınız amcanız enıstenız halanız ablanız bırısınden borc alın okulu bıtırıp ıse baslayınca oderım deyın alın motoru aılenızın karşısına cıkın... cokmu uzun oldu ne

Alıntı alper_satriani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . Annem sütümü helal etmem diyor, hay içmez olaydım
    dıyecek bısey bulamıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    arkadaşlar benim ailemde izin vermiyo ama diyorumki bu benim mesleğim honda şimdi ailenizi binevi kandırmak oluyor ama bunun size faydasıda olcak kesinlikle Honda Motosiklet Eğitim Merkezine gelip güvenli sürüş teknikleri hakkında bilgi alacaksınız sonra size sertifika verilecek alınca ailenizin gözüne gözüne sokacaksınız ve işte artık bişey diyemeyebilirler ama garanti vermiyorum demezler diye

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Alıntı frant1c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 senedir motor istiyorum ve ailem motora çok karşı kesinlikle izin vermiyorlar. Ne yaptıysam kandıramadım. Gözlerinde motor ölüm makinası gibi birşey. Şu motoru deli gibi kullanıp sag sola çarpan kask takmayan arabaların aralarına giren saçma sapan yerlerde sollayan motorcular yüzünden ailem motora soğudu ne yaptıysam kandıramadım. Kahrolası motoru herşeyden çok istiyorum. ahh şu motor sevdam....
    Ailene değil,o kendini bilmez motosiklet kullandıgını sanan zavallı yaratıklara sitem et.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)