Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

APRİLİA MOTORSİKLET 125cc 5Vites nasıl??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Güzel ama çok yakıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak kardeşim hangi motosikletin daha iyi , daha hızlı, daha kaliteli vs.. olduğunu geçtik diyelim. senin konuşma şeklin başlı başına problem. Ben benden yaşça çok küçük insanlarla bile konuşurken çok dikkat ediyorum, acaba yanlış bi cümle kurarmıyım, karşımdakini kırarmıyım diye... ama sende bu düşüncenin milyonda biri olsaydı bu tartışmalara gerek bile kalmazdı... ayrıca son cümlende nasıl bir insan olduğun okunuyor...
    Nasıl konuşacağımı senden öğrenecek değilim, yazıları iyi okumanı ve neden tepki verdiğimi o milyon düşüncenle düşünmeye çalışmanı tavsiye ederim. Son cümleme de fazla takılman beni şaşırtmadı doğrusu.

Alıntı ALİ DEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAK GÜZEL KARDEŞIM bazı sozlerın dogru ama cok sıvrı dıllısın vede karsı tarafı acayıp tahrık edıyosun daha sakın olalım daha usuturplu konusalım terbıye bozmak kolaydır ama bıze bu yakısmaz sevıyelı bı ortamdır burası ok
    Burada uzun süredir bulunuyorum nasıl bir yer olduğunu gayet iyi biliyorum. Ama tespitlerine katılmadığımı belirtmek isterim. Ayrıca nasıl davranacağımı senden öğrenecek değilim.

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    sen bence safkan bir italyan olan aprillianın marka tarihiyle ilgili biraz bilgi topla sonra japonlarla karsılastır.Model olarak RS125 i de araştır; he birazda 2 zamanlı motor nedir onu bi öğren.Bu bılgılerı edındıkten sonra burda konusulacak fazla bısı kalmıyacaktır senın adına.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    scooter vardı yeter:) sımdı sıra motosiklete inş
    Alıntı ALİ DEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya hacı dinle beni al bi tane hondai sibiyar 1000 arar hemde çingene pempeside vhar çok güzel bi sukutır

HACI BEN 125 CC BALICAM SEN GELMİS NE Dİosun ya oldM şimdi..!

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf-125 le kıyaslma bu kadar komik olamaz.yeni nesil 2 zamanlılar efsanedir.aprilla rs125 yzf yi yer bitirir.tabi bende bu saçma kıyaslamaya neden dahil oldum bilmiyorum...soruna gelince bu makinayı al arkadaşım...

ya ben sadece sordum ama arkadaslar kımı 1400 ay fln arası onemlı deıl iyimi kotumu yeni alan ıçın sadece kısa bi soru ve sizden ön bilgi almk istiyorum ..!!

Alıntı mustaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufak bi motor al, onda işi kap, sonra daha büyüğünü alırsın, bu motoru alacaksın işi kapınca artık seni kesmeyecek, pahallı olduğundan satması sorun olur gibi geliyor bana. şahsen ilk zamanlarımda bunun 2. elini bile tercih etmezdim.. tecrübe edinmek için bu motor şart değil, ama illa bende parada çok diyosan, al bin görünümü güzel, ama en fazla buna 1 sene dayanırsın..

yok parası ben vermcem var ama ilk ya 2, el alsam cokk bakım yaptırırmıyım?? habıre onunla uğrasırmıyım dıyi dusunceler içinde kaldım bende dusundumkı 0 alım temız olsun bi 2-3 sene kullanım

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Motosikleti : kısmında yazanı anlamadım ben. Bu durumda scooter motosiklet sayılmıyor mu ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    [QUOTE=istanbulccc;1222773]Nasıl konuşacağımı senden öğrenecek değilim, yazıları iyi okumanı ve neden tepki verdiğimi o milyon düşüncenle düşünmeye çalışmanı tavsiye ederim. Son cümleme de fazla takılman beni şaşırtmadı doğrusu.

QUOTE]

seninle daha fazla bu konuyu tartışmak istemiyorum.ben sana insancıl bir tavırda neden öyle yazdın gerekçen nedir diye sormuştum ama sonuç hüsran.. nasıl konuşulacağını benden öğrenmeyeceksin tabi ki... aslında bu yaşa kadar nasıl konuşulacağını öğrenmiş olman gerekiyordu...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Gonzales34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine birisi kuyuya taş atmış tüm forumda peşinden atlamış
    kimsenin bişi attğı yok kusura bakma ben daha yeni oldudğum icinnn fikir alıyorum istiyorum..!;) anlayana tabiii

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    italyanlar motosiklet üretmez.. Onlar motosiklet sanatı icraa ederler.
    Aprilia RS125 sınıfının tartışmasız en iyi makinesidir. 125cc, 33HP ve GP Teknolojisiyle donatılmış bir canavar.. 2 zamanlı olmasının yakıt ve yağ harcamaları gibi dezavantajları olduğu doğrudur fakat 2T motorların rektifiyesi daha kolaydır, çünkü basit yapılıdır. Dolayısıyla 30.000 gibi ömrünü tüketen motora düşük bir meblağ ödeyerek rektifiye yapar, bi 30.000 daha gidersin.

Fakat bir arkadaşımızın dediği gibi, ne olursa olsun bu makine ZEVK makinesidir. 2T bana gelmez diye aklında bir şüphe bile varsa, hiç bulaşma.

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti : kısmında yazanı anlamadım ben. Bu durumda scooter motosiklet sayılmıyor mu ?
    Yahu bende bunu düşünüyorum uzun zamandır.. Bizim makinelere kategorize işlemlerinde ayrı bir bölüm açılıyor.. Motosikletten saymıyorlar..!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    -
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amaç motosikleti övmek veya kötülemek değil kalite olarak bir japona yetişemeyeceği ortada bakınız(kawasaki made in japan). Fiyat+performans oranına dikkat edilmelidir. ..
    suan cok komik durumdasın.. bilmem farkındamısın..

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Alıntı byn_manyaxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HACI BEN 125 CC BALICAM SEN GELMİS NE Dİosun ya oldM şimdi..!

ya ben sadece sordum ama arkadaslar kımı 1400 ay fln arası onemlı deıl iyimi kotumu yeni alan ıçın sadece kısa bi soru ve sizden ön bilgi almk istiyorum ..!!

yok parası ben vermcem var ama ilk ya 2, el alsam cokk bakım yaptırırmıyım?? habıre onunla uğrasırmıyım dıyi dusunceler içinde kaldım bende dusundumkı 0 alım temız olsun bi 2-3 sene kullanım

scoterdan rs 125 e geçmek mantıklımı sence yada bizce.ne kadar deli bi makinadan bahsettiğini biliyorsun dimi
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    aynene farkındayımmm ..!! ben suzukı 600f almayı dusunuodum 125cc dustu duşuncemm bırakta olsunn ..!!

Motosikleti
    Alıntı byn_manyaxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynene farkındayımmm ..!! ben suzukı 600f almayı dusunuodum 125cc dustu duşuncemm bırakta olsunn ..!!
    suzuki 600 f mi dedin

Motosikleti
    allahım yaa italyan kalitesini tartışır olduk böle yetersiz adamlar yuzunden.sadece sunu yazıcam Aprilia,ducati,mv agusta,benelli,bimota,cagiva,ghezzi,gilera,laverda ,magni,motoguzzi,piaggio,vespa bu markaları tartısacak bırı varsada ben daha bısı demıyorum.

"senın anlatabıleceklerın karsındakının bıldıgıyle sınırlıdır " o kadar

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125 lik bi makina için çok iyi bi performans bence. fakat 2.elde sorun olurmu ki bu acıdan Yamaha YZF daha başarılı olabilir
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Motosikleti
    Alıntı cihantavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahım yaa italyan kalitesini tartışır olduk böle yetersiz adamlar yuzunden.sadece sunu yazıcam Aprilia,ducati,mv agusta,benelli,bimota,cagiva,ghezzi,gilera,laverda ,magni,motoguzzi,piaggio,vespa bu markaları tartısacak bırı varsada ben daha bısı demıyorum.

ne bu şiddet bu celal

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    tüketim yedek parça temini servis noktası bakımından yzf al bu hem tr de varmı??

Motosikleti
    -
    Alıntı cihantavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

+100000000000000 TEBRİKLER!

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüketim yedek parça temini servis noktası bakımından yzf al bu hem tr de varmı??

Ferco motor; aprillia ,piaggio, vespa, gilera,moto guzzi,Derbi gibi piaggio grubu markalarının nın türkiye distributoru ve servis saglayıcısıdır.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Cihan abi bu motoru zaten bilen biliyor.Bilmeyen öğrenmek isteyen de kendi çabasıyla öğrenip ne olduğunu görüyor.Tomass abi ile siz burada İtalyan motorlarını savunmak zorunda değilsiniz.Bilen zaten bu işin pirinin, yuvasının İtalya olduğunu ve de gilera,ducati,derbi,aprilia vs.'nin ne olduğunu fazlasıyla biliyorBoşverin Japon kadar kaliteli demesinler

Sevgili Cihan abi, motoru alacağımı ilk sen biliyordun zaten.Topiğime bir hayırlı olsun bile yazmamışsın, üzüldüm bak

Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    var
    ooo pardon sen bayanmışsın, kullanılmışı boşver, yenisini al, düzenli olarak bakımlarını servisinde yaptır bu motor sana ömür boyu yeter..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)