Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

24-08-08 pazar günü motorla gezmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    EA-Bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-1000
    artık ramazan yaklaşıyor. motorcu kardeşlerimiz eskisi kadar sık gezilere çıkmaz diye düşünüyorum. bu durumda son 2 pazarımız kaldı. idareli kulanalım

bugün motorla nerelere gitmeyi düşünüyorsunuz. belki bizde geliriz.

ben 3 yada 4 motosikletçi arkadaşlar akçakocaya gitmeyi düşünüyorum. bir güzel deniz sefası. aslında bu gece kampa giden arkadaşlarda vardı ama racing le dağlara çıkamıyorum nezayıkki. peki sizin planınız varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    motorum olsaydı alıp başımı bi urla yapayım derdim önce , sonra da yaa tek basına olmaz ki simdi, bari bir iki kişiyle birlikte gideyim der arkadasları arardım. cumartesi aksamı olurdu ve tam hazırlıkları yapacağım sırada babam '' olmaz bizimle geleceksin pazar günü '' diyiip bütün anlaşmaları tek taraflı olarak fesh ederdi.

phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    ben birazdan ufak bi anadolu sahil turu ardından kebap yemeye gitcem ama buluşacagım arkadaslarımın hic birinin motorla alakası yok ben kendi motorumla kendi moto klubumu kendim yaşatcam
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı phar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben birazdan ufak bi anadolu sahil turu ardından kebap yemeye gitcem ama buluşacagım arkadaslarımın hic birinin motorla alakası yok ben kendi motorumla kendi moto klubumu kendim yaşatcam
    baban izin veriyo yani ne güzel

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    pazar günleri benim di eskiden şimdi evliyim, anlaşma yaptık bir pazar eşimle bir pazar motosikletimle geziyorum.
    98 Beygir.....

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum olsaydı alıp başımı bi urla yapayım derdim önce , sonra da yaa tek basına olmaz ki simdi, bari bir iki kişiyle birlikte gideyim der arkadasları arardım. cumartesi aksamı olurdu ve tam hazırlıkları yapacağım sırada babam '' olmaz bizimle geleceksin pazar günü '' diyiip bütün anlaşmaları tek taraflı olarak fesh ederdi.

banada izin veren var ama,şimdilik motor yok,kaderin cilvesi,ne yapalım

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı EA-Bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık ramazan yaklaşıyor. motorcu kardeşlerimiz eskisi kadar sık gezilere çıkmaz diye düşünüyorum. bu durumda son 2 pazarımız kaldı. idareli kulanalım

bugün motorla nerelere gitmeyi düşünüyorsunuz. belki bizde geliriz.

ben 3 yada 4 motosikletçi arkadaşlar akçakocaya gitmeyi düşünüyorum. bir güzel deniz sefası. aslında bu gece kampa giden arkadaşlarda vardı ama racing le dağlara çıkamıyorum nezayıkki. peki sizin planınız varmı ?

Valla ben bugun akcakoca daydım bı ara bı SS makına onun ardında baska bı makına gectı Akcakoca Merkezden yoksa sız mıydınız onlar ?? Marka modellerı goremedım sese baktım
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baban izin veriyo yani ne güzel
    nerden baksan 25 yasında delikanlı:D babası izin vermezmi be haha:D

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    zaten motorunda yok o zaman sorun da yok
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı oguz92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden baksan 25 yasında delikanlı:D babası izin vermezmi be haha:D
    Yaa evlencek yaşa geldim

Benim annem urlada oturuyo ailelere soyleyin Nazan teyzemin yanına gitcem diye o zaman izin verir gidebilirsiniz urlaya
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günleri benim di eskiden şimdi evliyim, anlaşma yaptık bir pazar eşimle bir pazar motosikletimle geziyorum.
    Güzel Anlaşma olmuş
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Ramazanda oruç tutuyorsunuz diye motorlarınızada oruç tuturmayın.

Benzin göstergesi dayanmış sona. Saati bekliyoruz falan. Motorumuzla birlikte benzinlikte orucumuzu açarız

Motosikleti
    GSXR-1000
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben bugun akcakoca daydım bı ara bı SS makına onun ardında baska bı makına gectı Akcakoca Merkezden yoksa sız mıydınız onlar ?? Marka modellerı goremedım sese baktım
    yeşil kawasaki zx6. ses yırtıcı. 4 motorcu arkadaşla akçakoca karaburuna gittik. çadır kurduk. dönüşe 2 kişi kaldı 2 kişi boluya döndü. akşama kadar denizde deve güreşi yaptık. ellerim ayaklarım kopuyor.

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende o günleri görecekmiyim acaba.

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    [QUOTE=EA-Bolu;1220630]...ama racing le dağlara çıkamıyorum nezayıkki... /QUOTE]

Avatarındaki fotoğtaf öyle demiyor ama Dağa çıkmışsın işte bal gibi
    ilk göz ağrım: Kawasaki ER6F
    ikinci göz ağrım: Honda 600RR
    bakalım 3ncü ne olacak? :)

Motosikleti
    GSXR-1000
    benim motor kendini racing deil kross zannediyor.

o resmi beypazarından düzce ye giden bi otoyol kenarında çkmiştim. hafif bi rampa çıkıyoruz. ve bütün vadi ayaklarımızın altında.

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Valla büyük makine alıyım O zaman Yedm sizi dag taş Bayır çakıl cart curt Affetmem Olmadı "F" makine alırım zaten Ruhumda bi Racingcilik Bide Enduroculuk Nakedcilik farklı faklı Gidip gelmeler yaşıyorm..
    :D Ama affetmem yane ne kdar yakıta çok dikkat etsemde pazar etmiom işde.. :O
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı EA-Bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeşil kawasaki zx6. ses yırtıcı. 4 motorcu arkadaşla akçakoca karaburuna gittik. çadır kurduk. dönüşe 2 kişi kaldı 2 kişi boluya döndü. akşama kadar denizde deve güreşi yaptık. ellerim ayaklarım kopuyor.
    Evet sen en ondeydın yanlıs gormedıysem bıde Er6-n mı var dı ne yanlıs mı gordum bilmiyorum... Bilsem sız oldugunuzu tanısırdım.. Neyse kısmet ıyı eglenmıssınız
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    GSXR-1000
    evet siyah er6 vardı beraber boluya geri döndük.sanırım senin yanından düzce akçakoca sapağında geçtik. sapaktan sonra uzun bi düz yol var. sanırım orda. doğrumudur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)