Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara Cebeci ve Yakınlarında Oturan Arkadaşlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kaan kimdir dostum?
    Bu arada hala şu nakliye ile ilgili bilgi alamadım
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    merhaba, öncelikle umarım istediğin gibi cikar motor. Şimdiden hayırlı olsun.

Tecrübeni bilmediğim için yazdıklarımı umarım yanlış anlaşılmaz. Fakat 1 2 ufak hatırlatma yapmak isterim. (tahmin ediyorumki sen zaten düşünmüssündür ama olsun) Huyunu suyunu ve durumunu bilmediğin motor ile 460km yol biraz zorlayabilir. Motorsikleti kullanmaktan çok herhangi bir arıza durumunda şehirler arası yolda tek başına kalabilirsin.

Yanlış anlama olmasın motorun kötülüğü veya arızası olmayabiliri ama yinede dikkatli olmak lazım. Bence almadan önce ankarada bir ustaya mutlaka göster. Yağına, suyuna, lastik durumuna ve havasına baktırmayı sakın ihmal etme. Benzin göstergesi yok ise mutlaka 1 depoyla nekadar yol aldığını ögren ve depo azalmadan tekrar doldurt.

Mutlaka 1, 2 saatte bir mola ver. Sakın tek seferde okadar yolu gitmeyi düşünme. Noter satış işlemlerinide düşününce geceyede kalma derim.

Her ihtimale karşı çekici vs gibi önemli telefonları mutlaka yanıma alırdım.

Trenle götürme konusunda bir bilgim yok ama ufak bir kamyonet tutarakta götürebilirsin sanırım.

Kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok teşekkürler abi ilgin için.O kadar yolu tek başıma gözüm kesmiyor, hele de bilmediğim motorla asla.Bir çözüm arıyoruz bakalım.İnşallah halledeceğiz
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Motoru sordurdun mu bilmiyorum ama sanırım bizim arkadaşın sattığı motor bu. Çok rahatsız selesi ve iki zamanlı olduğundan çok duman atıyor. Bence uzak durmalısın.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Prometheus uzun zamandır bu motordan arıyorum.Selesinin ve de dumanının da farkındayım.Gülü seven dikenine katlanırmış
    Motoru sahipleri mart gibi almışlar sanırım.Alındıktan sonra toplamda 400 km ancak bir yol yapmış demişti ayrıca sahibi

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    dostum otobüsle olmaz en sağlıklısı metin ustama gösterecen motoru işe yarar derse bineceksin tısır tısır gideceksin istanbula...benimde istanbuldan motor alma ihtimalim var aynen öyle yapıcam sanada şiddetle tavsiye ederim...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı 06ares06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum otobüsle olmaz en sağlıklısı metin ustama gösterecen motoru işe yarar derse bineceksin tısır tısır gideceksin istanbula...benimde istanbuldan motor alma ihtimalim var aynen öyle yapıcam sanada şiddetle tavsiye ederim...
    Hocam motoru zaten Derbi'nin servisine göstereceğim ama başka bir yere de göstermekte fayda var.Nerededir bu Metin usta'nın yeri?

Motosikleti
    daelim s3 250 advance
    Öncelikle motorun hayırlı olsun, tabikide cahil cühela birisi böyle bir motor almaz, niye diye soracaksın çünkü benim birader satıyordu forumda görünce yazayım dedim. Hyosung 250 ine güle güle bin. Kabiliyet ve ego arasında güzel bir seçim yapmışsın. Şehir içi için ideal bir motor ammma velhasıl 2 zamanlı bir motorun gp deneyimiyle birleştiği başka bir motor yok gpr125 dışında. Duman atma olayına gelince 2 zamanlı motor bu çok u azı olmaz dumanın motor gerekli sıcaklığa vardığında nerdeyse duman olayı ortadan kalkar. Bu sırada ben kawasaki z750s biniyorum 4 silindir 104 bg bana göre naked ların en serisi sayılabilecek bir motor ama gpr yi 2 kere kullanmışlığım var. Sürat değilde devirin bu kadar keyif verdiği bir motor bulamazsın. Tabi bu yorumlar motoru alıp almamanla kesinlikle ilişkili değil zaten garajımızda 4 motor var.(hayabusa 2008-2006 r1-2007 600rr-ve z750s). Hayırlı olsun tekrar güle güle kullan...

Motosikleti
    FYM 250 cooper
    mhyen arkadaş, ben emekli motorcu. sancakta oturuyorum. ist. ümraniye girişte ablam var. arada ona giderim. sana yardımcı olmak isterim. istersen tlf vereyim,görüşelim. iyi günler. yaşar güneysu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)