Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sıfır Sürücülük...!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar Arkadaşlar
    Motor almayı düşünüyorum yanlız 1 kere olsun sürücülüğüm yokdur tabi motoru almadan önce a2 ehliyeti alıcam en kısa zamanda zaten..!Sorıcam şudur hani en başda başlarken düşük hacimli motorla falan başlamak istemiyorum maddi gelirim ilerde değiştirmeye falan el vermeyebilir.1 tane alıyım her yönüyle sağlam olsun gözüyle bakıyorum.Düşündüğüm fiyat ise 5.000 YTL ile 7.000 YTL arası bir çok sitede araştırdır.Yaklaşık 1.5 2 aydan beride araştırıyorum.600 lük bi motor düşünüyorum.Bide 4 silindir olması tercihim.Önerebileceğiniz modeller nelerdir acaba.?Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    bence Yaım saat içinde ne almaya karar vericeksi Sitede epey bilgin var..Hoş geldin Siteye Motorunda şimdiden hayırlı olsun..
    myspace.com/pashakzlrecordz

Tıkla dinle

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    600 cc lik motor başlangıç motoru olmaz arkadaşım hem kendin diyorsun 1 kere bile sürücülügüm yok''
    nasıl olcak bu iş vites attırırken ya motoru düşürüp altında kalırsan o 600 lük dedigin makina 200 kilo
    sen en iyisi git bi scooter al
    madem kalite diyorsun honda, yamaha gibi markalardan alman lazım.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Dk 1 Gol 5 gibi oldu Cihanın sözlerii..Bende buna benzer bişe dicektim ama heveslerin Kırılmasın die ses çıkarmadım açıkçası
    myspace.com/pashakzlrecordz

Tıkla dinle

Motosikleti
    Honda XL 200
    Öncelikle ne tarz bir motorsiklet alacağına karar vermelisin... Enduro/ Scooter/ Cross/ Chopper/ Racing/ Touring

Bunu bildirdiğin taktirde model hakkında daha çok tavsiyeler alabilirsin sanırım.

Ayrıca ilk motorun, sıfır yerine ikinci el olmasında fayda vardır diye düşünüyorum. Malum düşebilme ihtimalin olduğu için

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 cc lik motor başlangıç motoru olmaz arkadaşım hem kendin diyorsun 1 kere bile sürücülügüm yok''
    nasıl olcak bu iş vites attırırken ya motoru düşürüp altında kalırsan o 600 lük dedigin makina 200 kilo
    sen en iyisi git bi scooter al
    madem kalite diyorsun honda, yamaha gibi markalardan alman lazım.

Scooter almayı en başdan sildim kafamdan:(:( Pek bi bilgim olmadığından hani düşünüyorum ilk 4 5 ay falan baya bi dikkatle kullanırım bi sorun yaşamam die

Alıntı EnduroDeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle ne tarz bir motorsiklet alacağına karar vermelisin... Enduro/ Scooter/ Cross/ Chopper/ Racing/ Touring

Bunu bildirdiğin taktirde model hakkında daha çok tavsiyeler alabilirsin sanırım.

Ayrıca ilk motorun, sıfır yerine ikinci el olmasında fayda vardır diye düşünüyorum. Malum düşebilme ihtimalin olduğu için

Racing düşünüyorum zaten 2. el olması tercihim.

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    bence bu işin bişeyi çıktı,dalgamı geçiyosunuz arkadaşlar yaa,,ne demek bir kere bile motor kullanmadım ama 600 lük hemde 4 silindir alacam,sen karar vermişsin zaten...

Alıntı iskenderunlu26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu işin bişeyi çıktı,dalgamı geçiyosunuz arkadaşlar yaa,,ne demek bir kere bile motor kullanmadım ama 600 lük hemde 4 silindir alacam,sen karar vermişsin zaten...

ARkadaşım suçmu yani bunları sormak sadece fikir edinmek istedim belkide duyduklarımdan sonra vaz geçicem düşük bişide kafamı yorıcam:S:S

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    o zaman düşük cc'li bişeyler al. 250cc'den başlangıç olur bak. ybr 250 alabilirsin mesela ama motora elin bile değmediyse ya da bi arkadaşının bile arkasına binmediysen o 250cc bile yüksek geleceğinden sitedeki bir çok arkadşımız yamaha ybr 125 ya da honda cbf150 motosikletlerinin başlangıç motosikleti olarak kabul edip satın almışlardır ve hayatlarından da memnunlar

Motosikleti
    Honda XL 200
    Alıntı b4bilon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter almayı en başdan sildim kafamdan:(:( Pek bi bilgim olmadığından hani düşünüyorum ilk 4 5 ay falan baya bi dikkatle kullanırım bi sorun yaşamam die
    En fazla düşmeler ilk 4-5 ayda falan olur.. Gerçi sürücüsüne göre değişir.. İnşallah hiç düşmen olmaz da.

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman düşük cc'li bişeyler al. 250cc'den başlangıç olur bak. ybr 250 alabilirsin mesela ama motora elin bile değmediyse ya da bi arkadaşının bile arkasına binmediysen o 250cc bile yüksek geleceğinden sitedeki bir çok arkadşımız yamaha ybr 125 ya da honda cbf150 motosikletlerinin başlangıç motosikleti olarak kabul edip satın almışlardır ve hayatlarından da memnunlar
    peki bu ybr 125 ile honda cbf150 egzos sesleri nasıldır?

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    sen o paraya ancak ehliyet+ koruma kıyafetleri+ bide cbf 150 alırsın. ilerde birazda para biriktirir cbf yi satar üstüne ekler motoru büyütürsün. hem bu arada pratiğinide geliştirmiş olursun. evet aynen böyle olur

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    dostum can sağlığını senden fazla düşünerek sıfır sürücülükle yanlızca şunu almanı öneririm

Arkadaşlar Honda cbr 125 nasıl olur acaba??

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    Alıntı over_dose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum can sağlığını senden fazla düşünerek sıfır sürücülükle yanlızca şunu almanı öneririm

evet katılıyorum,vee görmemişim daha doğrusu yazının başını okuduktan sonra direk yazdım çünkü devamıo daha saçmadır diye ki öyleymiş,sölediğin fiyata 4 silindir alacan demek,eyvallah paşam,ama bilgin olsun ben bugun motorumu 13000 ytlye sattım,zaten sürmeyi bilmiyon bide eski motor alıp dertsizi başına dert açacaksın vede aileni kalp hastası yapacaksın,senin dediğin şey şuana benm f1 yarışlarına katılabilirmiyim diye topic açmamla aynı,onun için gel sen ufa hatta ufacık bişey al..kimseyi üzme

Alıntı iskenderunlu26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet katılıyorum,vee görmemişim daha doğrusu yazının başını okuduktan sonra direk yazdım çünkü devamıo daha saçmadır diye ki öyleymiş,sölediğin fiyata 4 silindir alacan demek,eyvallah paşam,ama bilgin olsun ben bugun motorumu 13000 ytlye sattım,zaten sürmeyi bilmiyon bide eski motor alıp dertsizi başına dert açacaksın vede aileni kalp hastası yapacaksın,senin dediğin şey şuana benm f1 yarışlarına katılabilirmiyim diye topic açmamla aynı,onun için gel sen ufa hatta ufacık bişey al..kimseyi üzme

cbr 125 büyükmü gelir acaba.Benm kafamda en başda model dış görünüm önemli (hani zevkler ve renkler farklı olur ya) cbf 150 ybr 125 felan kullanıcam tarzda bi motor değil hiç almam daha iyi:S:S
    Yardımlarınız için tşkrler arkadaşlar

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    CBR ÇOK CILIZ DURUYO CıBıRcılar alınmasınlar ama..

Bence sana Hyosun GT 250 R gider......
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

bende şuan ona bakıyodm:D:D
    peki bunların egzos sesleri dierlerine nazaran baya düşükmü ?

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    ben doğma büyüme iskenderunluyum yani motorun anavatanı diyebiliriz 9 yaşında süper 52 ile başladığım motor macerası honda kinetix şimdi yok 3 vitesli minsk vs ile devam ettim son dönem emanet büyük cc ler kullandım şimdi yaş 24 35.000km civarı tecrübem var buna rağmen 600 ile 1000 arasında karar vermeye çalışırken zorluk çekiyorum 0 tecrübeyle 600

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600 ve 4 silindir dedinmi güç 100 hp civarı oluyo ee tecrübede yok ... yakında sen değil ama seni tanıyan bir arkadaş taziye başlığı açar bizde sana rahmet ailene sabır dileriz...

600 cc 2 silindirli çok güzel choperler var oysa dragstar mesela 40 hp civarı güç ve kullanım kolaylığı .. bi eğitim kuruluşundan alacağın bi eğitimle bu tip bi choper veya çok yüksek olmayan bi enduro ile başlaman mümkün ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)