Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Commuter Motorlarda Honda mı Motosan mı Yamaha mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    bence sen 100cc lik vergisi olmayan sakin kullanımda 1 depo ile (3,5 litre) ile 230 km giden diğer çin mallarından daha iyi olan mondial 100 ukh yi öneririm
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sen 100cc lik vergisi olmayan sakin kullanımda 1 depo ile (3,5 litre) ile 230 km giden diğer çin mallarından daha iyi olan mondial 100 ukh yi öneririm
    aynen
    bosuna cup icin markaya para verme cinlilerin cupları bayagi iyi parcasıda uygun fiyata.
    yinede sen bilirsin. en iyisi kullanan birilerini bul mahallede onlarla konus.

cancancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    benim bildiğim en kaliteli motor innova
    Life's Too Short , To Ride With Ugly Women

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    innova adam gibi binilecek tek cup motor ama tabi onunda eksileri yok değil
    1. koltuk çok rahatsız (eski honda c90 ımı arıyorum)
    2. komik parçaları çok pahalı önemli parçaları ucuz

yamaha cripton u ele alırsan hiç sürmedim fakat innovadan daha küçük bi motor kalıp olarak max 1.65 boyunda 60kg ağırlığındaki asyalı insanlar için yapılmış benim innova küçük diyordum ama cripton daha ufaktı ve aksam bakımından honda cup ile boy ölçüşemez çünkü innovada kullanılan elektronik aksam çok mükemmel ve çok pahalı büyük hacimli motorlardaki sistemler kullanılmış kısacası zaten cup ismini icat eden marka HONDA gerisi sana kalmış
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    o zaman en yakın zamanda hondam bana hayırlı olsn inş arkadaşlar bu arada şasede bi eğilme varsa bunu motoru sürdüümde farkedermiyim??
    CEkilmes bU haVADa Ne biSiKLet nE aRaBa O ZaMan aL sENde bİr [U][I][B]İnNoVa[/B][/I][/U]:queen:::alkiis::::comico::

kulaktan dolma bilgilerle insanları yanlış yönlendiriyorsun. Modenas hiçbir zaman honda motoru kullanmadı. Doğru olanı kawasaki motoru olduğu.biraz interneti kurcalama zahmetinde bulunursan malezyadaki fabrikanın ortağı olduğunu görürsün.Ayrıca türkiyede üreten firma motosan. Ford amerikan malı ama türkiyede üreticisi otosan.Onun gibi düşün. Detaylı bilgi almak isteyenler. Fabrikadan öğrenebilir. 0236 314 32 32

MOtosaN 125cc

Alıntı badboy90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERhaba Arkdşlar 10 gün içersinde ilk motorumu alıcam ve bu büyük bi ihtimalle Honda innova olcak!Ama kimi arkdaşlarım bana yamaha almamı söylüo oysa ben şuan 2006 model bir innova buldm ve 1 milyar tanıdık bi motorcumdan yamaha ise 2 milyar bunlar bir yana birde Motosan adında bir markanın 125 r adlı modeli çok hoşma gitti görünüş olarak ve bayiisi bunun honda motoru taşıdıını söylüo n yapmalıyım

İste size motosan 125cc r kullandıqım makina yamaha ybr 125 cc 2kiside ve teke tekete tokatlamıs bulunuyor honda motorlu eet suanki hic bi motora deqismem

Linke girin ve görün:http://www.sahibinden.com/full_modif...XQQdisplayitem

selam

cup da boşuna innovaya para vermeyin çinlerde aynı sağlamlıkda diyen arkadaşlar bana göstersenize 50000 üzerinde bi cin cup ama bide hondanın cup larına bakın 78 modeli var prıl prıl 150000 km yapmışı var hala orjinal göstersenize bana 5 yaşında sağlam bir cin motoru yapmayın plastikleri bile 1 senede tanınmaz hala geliyor.bana haftada 30 km sürüp memnunuz felan demeyin yanıltmayın insanları honda yamaha vespa şaşmayın arkadaşlar atmayın parayı cöpe ucuzluğuna aldanıp.saygışlar

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı fehmiilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosan manisa turgutluda üretiliyo daha önce ismi modenas tı ve malezya dan ithal ediliyodu simdi türkiyede üretiliyor ve adı motosan oldu honda motoru oduğu bence yalan
    Motoru modenas ise gerçekten motosanda tercih edilebilir bence.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    kymconun straigt 150 motorunuda incele bence hiç kullanmadim ama görüntü itibariyle süper....
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Alıntı badboy90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman en yakın zamanda hondam bana hayırlı olsn inş arkadaşlar bu arada şasede bi eğilme varsa bunu motoru sürdüümde farkedermiyim??
    Yaw adam baştan beri şase eğilmesi hakkında bilgi verir misiniz diyo.Gözden kaçmış galiba kimse cevap vermemiş.Anladığım kadarıyla alacağın honda'da şasi eğilmesi var.Bu yüzden fiyatı çok ucuz.Şasi eğilmesi bir motorun başına gelebilecek en berbat şeydir.İkinci elde fiyatının yerin dibine vurmasına sebep olur.Çünkü eğilen şasiyi eskisi gibi düzgün bir hale getirmek çok zordur.Bu da motorun gidişini olumsuz etkiler.Yalpalama yapar.Ön taraf sağda , arka taraf solda gider.Hele ki hız yükseldikçe daha çok rahatsızlık vermeye başlar.Şase yamulmasını anlayabilmek için şasedeki eklem yerlerindeki boyalarda bir bozulma var mı diye bakarak anlaşılabilir.Ancak anlamak kolay değil.Bir bilene göstermek şart.Bana kalırsa şasisi yamuk honda'ya 1 milyar vereceğine yamahaya 2 milyar ver.Ya da git 2.5 milyara cbf150 al.En kral motor cbf150.

Motosikleti
    Cbf150
    benim uyguladığım bi yöntem var.
    Yolda giderken sulu bir bölgeden geçip kuru yere geldiğinde ön teker ile arka teker aynı yerden geçiyorsa (tabi düz yolda virajda olmaz) bilki şasede sıkıntı yok. bide ustalara sormak lazım.
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda giderken sulu bir bölgeden geçip kuru yere geldiğinde ön teker ile arka teker aynı yerden geçiyorsa (tabi düz yolda virajda olmaz) bilki şasede sıkıntı yok. bide ustalara sormak lazım.
    Mükemmel bir yöntem.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    HOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRTtttttttttttttt
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıyı bır taktıkmıs valla,ıyı oldu ogrendıgımız.tesekkurler
    MOTOR bence bır hastalıktır.

fehmiilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan 100cc
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru modenas ise gerçekten motosanda tercih edilebilir bence.
    malesef modenasla bi alakası yok .
    tipik bi çinli

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)