Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ukusta kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    herkeze merabalar arkadaslar bugun ulus ambarlı dereden gecerken bır kurye arkadasımın kazasına saıt oldum arabanın sıkıstırması sonucu otobus duragına carpan arkadasımızı kanlar ıcınde yatarken buldum kafasının yarısı parcalanmıs durumdaydı saglık gorevlılerı basında ılk tedavıyı yapıyolardı yakından bakmak ıcın durdugumda vucudunun hıc bır yerınde bısey olmadıgını sadece kafasının bır bolumunun ezılmıs oldugunu gordum kafasında kaskıda yoktu kaskı motorun arkasına baglamıstı ambulans soforune hangı hastaneye goturduklerını sordum sıslıetfal hastanesı oldugunu orenıp 4 saat sonra hastaneyı arayıp arkadasın durumunu sordum yasıcak olmasına ragmen malesef arkadasımız tek gozunu dıslerını kaybettıgını ve kafatasında cok agır hasar oldugunu ogrendım ıkı gun daha beyın kanaması olasılıgı ıcın hastanede kalıcakmıs ogrendıklerım bunlar ama arkadaslar sunu bılıorum arkadasın kafasında kaskı olsaydı bıkac sıyırıkla atlatıcaktı hapınızden rıcam benımde ıkı defa hayatımı kurtaran kastan hıcır zaman vaz gecmeyın!! arkadasın fotolarını buraya koymak ısterdım ama koyulcak gıbı dııl.
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok büyük geçmiş olsun.Allah sevdiklerine kavuştursun.Site yönetimi ne der bilmiyorum ama bence en az bir tane foto koymanda fayda var.Sonuçta insanımız güzel sözden anlamıyor.Hiç yoktan ibret alsınlar

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    byk geçmiş olsun arkadaşa ya üzüldüm bence resimleri koy koyki kask takmamanın faturasını bide resimli olarak görelim
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    gerçekten çok üzücü bir olay.ne diyeceğimi bilemiyorum.en ufak hata büyük sorunlara sebep olabiliyor.bence arkadaşımızın resimi varsa elinde koymanı şiddetle istiyorum çünkü kask takmayan arkadaşlara ibret olur
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    ya anlatamıyoruz işte.şimdi de moralim çok bozuldu bu habere.kendi canları diyorum ama yinede içim acıyor.yazık ya.gerçekten yazık.bu kadar zormu bunu takmak!?
    Orgazma Dudak Büktürür

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yine yine yine Takın su kaskınızı be kardeşim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    sen resmi koy yönetim itiraz eder ceza verirse cezayı ben üstleniyorum çünkü koyacağın resmin kask takmayanları fazlasıyla ikna edeceğine eminim belki bu şekilde bi canı kurtarırız
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya zaten kask takmak ne kadar zor gözükse de bu tarz birşeyle insan etkilenip 1-2 gün taktıktan sonra alışkanlık haline geliyor.Bakkala bile kasksız gitmiyor.Ben de bir aralar nasıl kask takacağım derken şimdi 8 km'lik yol için kask, eldiven, mont, dizliksiz çıkamıyorum...

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen resmi koy yönetim itiraz eder ceza verirse cezayı ben üstleniyorum çünkü koyacağın resmin kask takmayanları fazlasıyla ikna edeceğine eminim belki bu şekilde bi canı kurtarırız
    arkadasım dedıgım gıbı buraya koncak gıbı dıgıl kımsenın ruh halı bozulmasın bosverın sonucta olan bu yazmamdakı amac sadece ınsanların artık bıseylerı kabullenmesı ve kurallara uyması resımlerı yarın gazetede de gorursunuz
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı jackaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım dedıgım gıbı buraya koncak gıbı dıgıl kımsenın ruh halı bozulmasın bosverın sonucta olan bu yazmamdakı amac sadece ınsanların artık bıseylerı kabullenmesı ve kurallara uyması resımlerı yarın gazetede de gorursunuz
    Dostum sen de motor kullanıyorsun az çok ben de kullanıyorum.Senin de benim de bu siteye üye olan motosiklete gönül veren tüm herkesin de Allah göstermesin o fotolardaki gibi olabilme ihtimalimiz var.Kask takmayan, hem kendisini hem de çevresini tehlikeye atan o kadar çok kişi var ki anlatamam.Motorla giderken bunları gördüğümde indirip ağzını burnunu kırmamak için kendimi tutuyorum.Bunlar gibiler yüzünden motorcu kötü oluyor, motosiklet tehlikeli oluyor.En azından canlı bir örnek görsünler diyedir benim ısrarım.
    Ayrıca insanların kafası gözü patlayacağına ruh hallerinin bozulmasını yeğlerim

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    çok geçmiş olsun çok acı bi durum allah kimseye göstermesin
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    çok büyük geçmiş olsun ben zaten kasksız motosiklete binmeyi düşünmüyodum bundan sonra kimse çıkarttıramaz kaskı kafamdan..Kaskın terlettiğini düşünenler şöyle söyliyim.Bir kaza sonucu terleyecek bir derinizin olmaması,terlememenizden iyi ise kaskınızı bir yere fırlatabilirsiniz.Lütfen kaskınızı başınızdan çıkarmayın kimseyi de üzmeyin
    facebook.com/kaskafa

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ben bu tür olayları duydukça kaskımın kalitesini artırmayı (yani daha iyisini almayı) düşünüyorum, millet ise mevcut kaskını bile takmıyor. Anlamak zor. Belki de "şurdan şuraya gidiyorum noolacak" diyerek takmadı... Arkadaşa acil şifalar dilerim.

sen resmin linkini koy enazından isteyen tıklayıp baksın eğer resim varsa.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    +25
    25 kere

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı modelxl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen resmin linkini koy enazından isteyen tıklayıp baksın eğer resim varsa.
    evet Çok geçmiş olsun ALLAH Acill şifalar verisn ...........
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Kaan msndeyim fotoları bekliyorum... Arkadasa da Allah şifa versin
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Maalesef bazı kuryeler , paket servisçiler kafalarına kask takacağına ,
    Jöle sürmeyi tercih ediyorlar . Herhalde jöle çok sert olunca kafayı korur diye düşünüyorlar .
    Nitekim kazalar durumun düşündükleri gibi olmadığını gösteriyor ...

by1302 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS

geçmiş olsun

arkadaşım çok geçmiş olsun .. ben de scooter var ben bile kask ve koruma yeleksiz( mont gibi bişi : ) motor sürmem ,hadi yelek olmasın kesin kask vardır yani
    Youtube / 54by1302 - Facebook: ''moto sticker 54'' , ''moto şerit'' ,'bajaj pulsar sticker'', ''moto çerçeve'' - Instagram / motosticker54

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    eh işte bu olaydan sora bidaha kaskını kafasına takmayı unutmaz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)