Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

nasıl yapcaz bu işi kararsız kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    meraba arkadaşlar daha dün yeni agility 125 aldım bu kadar yeni olmasına rağmen çok alıştım
    fakat bi sorun var motoru aldığımda satış elemanı ilk 500 km 50-60 dan fazla yapma motor açılsın 60 ı falan geçersin dedi ama sıfır motor alan arkadaşlarım boşver sen geç motor daha iyi açılır diyolar şimdi kararsız kaldım motorumun motorunu en iyi nasıl açarım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    aman aman.sen bakma onlara.motoruda devamlı 60 ta tutma.bazen gazı azalt bazen hızlan.ama 60 ı geçme.bu çok önemli.motorunun geleceği açısından
    Orgazma Dudak Büktürür

kdzli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bw's100'den X-max 250 & Suzuki TR50
    Alıntı x-treme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar daha dün yeni agility 125 aldım bu kadar yeni olmasına rağmen çok alıştım
    fakat bi sorun var motoru aldığımda satış elemanı ilk 500 km 50-60 dan fazla yapma motor açılsın 60 ı falan geçersin dedi ama sıfır motor alan arkadaşlarım boşver sen geç motor daha iyi açılır diyolar şimdi kararsız kaldım motorumun motorunu en iyi nasıl açarım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    yapman gereken kılavuzda yazanı uygulamak,yazmıyorsa forumda rodaj konusunda arama yapmanı ve okuyup öğrenmeni şiddetle tavsiye ederim.biçok açılmış konu var.bu konulardan çıkan sonuç şu:ani kalkış yok,sabit devirde uzun süre sürmek yok. sakin kullanıp gazı motor devirlendikçe açmanı öneririm.
    ·sevgi eylem ister·

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    evet
    rodajı nasıl yapmak gerek sorusuna cevap,(oy birliğiyle) klavuzda yazan şekilde olmuştu yanlışım varsa düzeltin...
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet
    rodajı nasıl yapmak gerek sorusuna cevap,(oy birliğiyle) klavuzda yazan şekilde olmuştu yanlışım varsa düzeltin...
    gzel de türkçesi yok bu klavuzun hiç bişi anlaşılmıo

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Alıntı kdzli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapman gereken kılavuzda yazanı uygulamak,yazmıyorsa forumda rodaj konusunda arama yapmanı ve okuyup öğrenmeni şiddetle tavsiye ederim.biçok açılmış konu var.bu konulardan çıkan sonuç şu:ani kalkış yok,sabit devirde uzun süre sürmek yok. sakin kullanıp gazı motor devirlendikçe açmanı öneririm.
    Abimizin dediklerini uygula ve bir de rodaj süresince artçı alma.Çünkü 125 cc'lik motosiklet artçı alınca kendinden çok ödün verir ve motoru zorlanır.Rodaj sağlıksız olur ve istenilen performans alınamaz.Kazasız sorunsuz sürüşler.Saygılarımla.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Motosikleti
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abimizin dediklerini uygula ve bir de rodaj süresince artçı alma.Çünkü 125 cc'lik motosiklet artçı alınca kendinden çok ödün verir ve motoru zorlanır.Rodaj sağlıksız olur ve istenilen performans alınamaz.Kazasız sorunsuz sürüşler.Saygılarımla.
    artçı derken bazı terimleri bilmiorum artçı ne demek

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkana kimseyi alma .
    Orgazma Dudak Büktürür

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    anlamına baktım da "running in" miş baksana bi içindekilere alan vardır belki
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)