Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ehliyet sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Arkadaşlar,önümüzdeki hafta direksiyon sınavına gireceğim.Daha önce giren arkadaşlardan yardım istiyorum.Nasıl davranmalıyım?Zormu?Kolaymı?Kullanırken nelere dikkat etmeliyim?Sınavı yapanlara motorum var filan demelimiyim?Yardım lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    daha basit bir sınav olamaz, zaten ordaki gorevliler motor kullanmayı bile bilmeyen insanlar... Bu sebeple çok fazla kotu motorcu var. Scooter la A2 alabilirsin. İstersen kendi motorunla git onla gir, istersen ordaki motorla gir. Senin işin sadece 30 sn... Bir daire çizip geliyorsun. Düşmezsen veriyolar ehliyeti ondan hiç kafana takma bile

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    bi saniye hazır herkes burdayken ben de bi soru sorcam şimdi pazartesi kursa gidip kayıt olcam ne zamana alırım ehliyeti
    facebook.com/kaskafa

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Motora adeta usta bir kullanıcıymış gibi oturmalısın.. Kesinlikle heyecan olmamalı veya olduğunu beLLi etmemelisin.. Heyecan dan 10 puan kırarlar demedi deme
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi saniye hazır herkes burdayken ben de bi soru sorcam şimdi pazartesi kursa gidip kayıt olcam ne zamana alırım ehliyeti
    zuzucum ben dün kayıt oldum kursa. hem B hem A2 alacam. adamlar bana ikisini aynı anda almak istiyosan yılbaşından sonraya kalır dediler. bende a2yi önce alayım b yi sonra alırım dedim. ekstradan masrafın olur biraz sen bilirsin dediler. olsun dedim bende napim yılbaşını mı bekleyim. a2'yi eylülün sonunda alırsın dediler. ayrıca dün son gündü, öyle dediler bana ama pazartesi de yazılabilirsin bence.

Motosikleti
    Yok
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zuzucum ben dün kayıt oldum kursa. hem B hem A2 alacam. adamlar bana ikisini aynı anda almak istiyosan yılbaşından sonraya kalır dediler. bende a2yi önce alayım b yi sonra alırım dedim. ekstradan masrafın olur biraz sen bilirsin dediler. olsun dedim bende napim yılbaşını mı bekleyim. a2'yi eylülün sonunda alırsın dediler. ayrıca dün son gündü, öyle dediler bana ama pazartesi de yazılabilirsin bence.
    tamam saol yani geçmedi şuan dimi?

az önce abc sürücü kursunu aradım 350 ytl dedi 30 bişey dedi 70 de ehliyet 100 daha dedi baya bişey anlamadım şimdi 450 ytl mi ehliyet?
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Kendi motorumla gidebilirim ama o gün sınavın olduğu yerde özellikle polis çevirmesi oluyormuş.Sınava girelim derken dünya ceza yemeyelim.Bu konuda fikri olan varmı?

Motosikleti
    Yok
    Alıntı eyup39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi motorumla gidebilirim ama o gün sınavın olduğu yerde özellikle polis çevirmesi oluyormuş.Sınava girelim derken dünya ceza yemeyelim.Bu konuda fikri olan varmı?
    ehliyeti olan bir arkadaşın seninle gelebilir veya bilmiyorum sabah erkenden gidersin polisler uyanmamış olur vın diye geçersin
    facebook.com/kaskafa

Evep polis çevirmesi olabilir ayrıca kaskın olmadan sıbava giremessin zaten..
    [COLOR="Red"]:):):)KARA YOLLARINDA DEGİL!! sENİN KOLLARINDA ÖLEYİM.ÖLÜMLE DANS EDEN ŞÖFÖR YAMAHA R6..):):)[I][B][/B][/I][/COLOR]

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba Eyüp;
    Sınavlar yapılan ilçelere göre farklılık gösterebiliyor.Kimi ilçede scooter ile yapılırken kimi ilçede vitesli motosikletler ile oluyor.Kimi ilçeler trafikte yaparken kimileri kapalı alanlarda yapıyor.Kimi ilçelerde öğrenciler kendi motosikleti ile sınava girebilirken kimi ilçelerde kursun motosikleti zorunlu kılınıyor.Bu yüzden en doğru ve aydınlatıcı bilgiyi kursundan alırsın."Ben ehliyet alırken" vb. anlatımlar kafanı karıştırabilir..
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı CanerEfe22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evep polis çevirmesi olabilir ayrıca kaskın olmadan sıbava giremessin zaten..
    Benim sınava girdiğim gün ne bizim kursta ne de sahada bulunan kursların hiçbirisinde kask yoktu.Bırak onu sınava motoru getiren hocamızda bile yoktu

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Şimdi kafam karıştı.Kask gerekiyormu?Orada yokmu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    ya bu 5 temmuz sınavı sonuçları ne zaman açıklancak. helak oldum siteye baka baka :(

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    eeet arkadaslar benide gecen kurstan cagırdılar deneme surusu yapcaz dıye

kursun hocası giitti gayet kukaları dizdi gostercem dedi motorda 50cc lik eski

bişi sadece bagırıyo yerlerde cakıldı nıye oraya gotrudyuse gostercem dedi

dustu sonra ben hepsini guzelce gectım bide bi abi wardı o da gectı hic

motoa binmemis bi arkadas wardı hoca ogretcem dedi beraber dustuler

Motosikleti
    SYM Gts 250 Jinlun 125T-10
    Şimdi kafam karıştı.Kask gerekiyormu?Orada yokmu?
    sınavın yapıldığı yere göre değişiyo sanırım ... ben sınava girdiğimde kasklı bi ben vardım sanırım sen en iyisi her ihtimali göze alarak git sınava
    Babam sağolsun :P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    kurs hocasıyla kanka olduysan dan dun gitsen de olur

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Sınav sonuçları Pazartesi açıklanıyor.Bu arada direksiyon sınavında trafik işaretleri falan varmı?Sinyallere dikkat ediyorlarmı?

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    trafik isareti olcagını hıc sanmıyorum da sinyallere az da olsa dıkkat ediyorlar sen wer yani

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Teşekkür ederim arkadaşlar.Bu bilgiler bana yeter.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam saol yani geçmedi şuan dimi?

az önce abc sürücü kursunu aradım 350 ytl dedi 30 bişey dedi 70 de ehliyet 100 daha dedi baya bişey anlamadım şimdi 450 ytl mi ehliyet?
    b sınıfı ehlityetin varsa 375 , yoksa 475 lira tutuyor. böyle hatırlıyorum , fazla dikkat etmedim bende parayı babam ödediği için

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)