Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Birisi beni bu motosikleti almaktan vazgeçirsin

Motovento
    REKLAM ALANI
    paris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660X 2009
    bu motoru alacağına motorsuz motorcu olarak kal daha iyi resimlerden bile ne kadar ucuz işçiliği olduğu görünüyor >_<

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    5400 ytl ye daha da güzel motorlar var.
    misal:
    97-98- xt 600
    2005-2007 arası hyosung comet
    hatta biraz macera seversen 91-93 arası tenereler veya kle ler var
    hatta nx4 falcon

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bisan//senatör
    albir dragstar250cc kıyamete kadar bin uraşma bunlarla çinmalı şerefsiz olimki evlendiğin karının 9 abisi olduğunu düşün hepside yamyam nasıl boşanırsın sıkıyosa. aynen o muhabbet sana kene gibi yapışır.lan yeter şu naletten beni kurtaran yokmu dersin nafile artık sen naletlenmiş bir motorcu olursun...aklını kullan aklını

Forumdan Uzaklaştırıldı
    al o motoru
    Ben alma demem,önce git bi bak kaldırabiliyor musun kaldırabiliyorsan,itebiliyorsan
    al o motoru ağlaya ağlaya bin

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    nx4 falcon iidir,bence geri kalan seçenekler biraz fazla macera ve masraf xt600 benzini içer falcon güzel comet enduro değil arkadaş enduro istiyor anladığım kadarıyla ama fark etmez diyosa comette güzeldir.Ama hyo. olanı

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Tamam arkadaşlar tamam vazgeçtim bir daha Arora"nın yanına bile yaklaşmam artık.Bu kadar tepki geldiğine göre cidden o parayı haketmeyen bir motormuş.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.Xt125-Falcon-Comet veya kendimi biraz aşıp ikinci el temiz bir Xt660 alıcam...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam arkadaşlar tamam vazgeçtim bir daha Arora"nın yanına bile yaklaşmam artık.Bu kadar tepki geldiğine göre cidden o parayı haketmeyen bir motormuş.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.Xt125-Falcon-Comet veya kendimi biraz aşıp ikinci el temiz bir Xt660 alıcam...
    isabet olur
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    bizim millet inadına tersini yapar al kardeşim al al güzel motor
    vala benim de hoşuma giti çin min onlarda insan japon dan ne farkı var yanyana koysan
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    uzerine biraz daha koy runner al derim ben !

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    aklın yolu 1

vay be ne MT miş
    iki dakkada motordan sogutulur
    iki dakkada motorcu yapılır

Parayı cebime koyayım bende CBF 150 alınırmı diye topik acayım bari
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

Satacağın zaman para edecek şeyleri alacaksın.
    Satmaya kalktığında, şimdiki gibi parlak ve cillop durmayacak. Birçok yeri paslanmış olacak.
    Sen ilan verdiğinde ise sana 1.500 YTL veririm gib komik teklifler duyacaksın ve üzüleceksin.

5400'e 2.el bir honda CBX250 Twister alırdım senin yerinde olsam. Satmak istediğinde de her zaman 5000 YTL eder, daha az zarar edersin. ;)

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    5000-6000YTL arası süper XT600 ler var onları da değerlendirebilirsin

Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı neveragain34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklın yolu 1

vay be ne MT miş
    iki dakkada motordan sogutulur
    iki dakkada motorcu yapılır

Parayı cebime koyayım bende CBF 150 alınırmı diye topik acayım bari
    Cidden buradaki yardımlaşma ve paylaşım ortamı başka hiçbir sitede yok.

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...

kardeşim vazgeçme ya ben sana cevap yazana kadar vazgeçmişsin.allah allah

al kardeşim sen o motoru sonra satamam diyede üzülme herkes şahit olsun ben alacam senden o motosiklet i ama 1500 tl den fazla da vermem
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    vazgeçme hemen,
    Biz aramızda dernek kurduk.
    Çan-çin-çon motorcular yardımlaşma derneği
    Promosyon olarak mendil,göz damlası filan dağıtıyoruz üyelere.
    bi de dünyada ilk defa motorlar için alt bezi üreteceğiz ileride.

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    f 650 gs'in kopyası.git bi kaç model düşüğü olsun ondan al.

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville

birisi 4750 ytl...birisi 5650 ytl ..ikiside daha 30000km altında ..ikiside 400cc.
    aman diyim .yanlış yapma bu fiyata bunlar varken maceraya atımaya gerek yok bence ne alırsan al hayırlı olsun şimdiden .saygılar.

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Sen caydın ama; bir de ben teknik yönden olumsuzluklarını anlatacam resimlerden gördüğüm kadarıyla. Birincisi arka dişlinin büyüklüğü:
    Orjinal f650 de kayışlı olanın nerdeyse final oranı 1-3 kadardır.hatta dahada fazla. Ama bunda taş çatlasın 42 lik arka dişli atmışlar. Motor ne kadar tork üretirse üretsin sonuçta 250 cc dişlinin tekere göre boyutu küçük olduğundan arka tekere uygulayacağı tork düşük olur.Yani bu motor torksuz olur. Ayriyeten 250 cclik yağ soğutma ise yağın sıcaklığını gösteren ibre nerde. Onun yerine akü ölçer koymuşlar.Malzemeler dandik duruyo çinde en fazla 1500 $ dır bunun fiyatı ki bu kalitesiz bir şeye benzediğinden 1000$ gibidir. Yani türkiye fiyatıyla vergiler ıvır zıvır en fazla 3500 ytl yapar. Adamlar tuturduğuma atarım kazığı mantalitesinde. Abs bütün çin malı motorların hemen hepsinde var nasıl dersen çünki çinde üretilen bir marka evet marka adı.
    Lastikler dandik çin malıdır. Stabilize yolda dağlır hemen. yeter yahu ben usandım. Hani ucuz mucuz bir şey olsaydı 1000-1500 ytl gibi al derdim ama 5400 ytl gider sıfır cbr yada daha mantıklı şeyler alırdım.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Sadece bu motora değil hiç bi çin malına verilen 5.400ytl den hayır gelmez bence.. Benim de ilk motorum çin malıydı ama 1.600filan vermiştim,elimde de patlasa 2sene bindik dedim,keza 1000ytl ye de arkama bakmadan verdim. Ama 5000ytl ler söz konusu olunca durum sakat. Bi de bu çin mallarının orjinali var olan motorlardan tasarım kopyalama huyuna deli oluyorum.Kardeşim bi malın ya orijinalini alırsın ya da alamıyorsan daha uygun bi markanın orjinalini alırsın dimi.. Bu aletle ben havalı bi cafenin önüne gidip motorcuyum demeye utanırım valla. BMWden inmiş gibi kasılıcam bi de, aslında TIRT.. Ha yanlış anlaşılmasın,elbette herkes BMW ye binemez,ama işin güzel tarafı da bu zaten,bi sonraki adım için çabalaman.Hep daha iyisi için uğraşman..YOksa cebimde para yok,kapımda çakma CBR duruyo,ne o millet adam sansın.Bİ sigara versene,valla yok abi,şimdi attım paketi

Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece bu motora değil hiç bi çin malına verilen 5.400ytl den hayır gelmez bence.. Benim de ilk motorum çin malıydı ama 1.600filan vermiştim,elimde de patlasa 2sene bindik dedim,keza 1000ytl ye de arkama bakmadan verdim. Ama 5000ytl ler söz konusu olunca durum sakat. Bi de bu çin mallarının orjinali var olan motorlardan tasarım kopyalama huyuna deli oluyorum.Kardeşim bi malın ya orijinalini alırsın ya da alamıyorsan daha uygun bi markanın orjinalini alırsın dimi.. Bu aletle ben havalı bi cafenin önüne gidip motorcuyum demeye utanırım valla. BMWden inmiş gibi kasılıcam bi de, aslında TIRT.. Ha yanlış anlaşılmasın,elbette herkes BMW ye binemez,ama işin güzel tarafı da bu zaten,bi sonraki adım için çabalaman.Hep daha iyisi için uğraşman..YOksa cebimde para yok,kapımda çakma CBR duruyo,ne o millet adam sansın.Bİ sigara versene,valla yok abi,şimdi attım paketi
    Havalı bi cafeye gidip hava atma derdim yok zaten.Pastane motorcusu hiç değilim,zaten öyle olsaydım enduro tipli bir motora da bakmaz SS tip motorlara bakardım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler