Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Rezil oluyodum :) , Okuyun ,Başınıza gelebilir :P

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    az önce kardeşimi motosikletle merkeze bıraktım , geri dönüşte 1-2 kız görürüz diye düğün salonunun önünden geçeyim dedim .Neyse , karakol yolundan aşağı sarkıldım , motor 2. viteste , debriyak sıkık ve boşta aşağı iniyom .sağa doğru tatlı bi dönüştem dönüyom , tam debriyajı bırakmak üzereyken motor stop etti , yerdede ıslaklık varmış , debriyajı bırakmamla dönüşün ortasında arka sola doğru attı , lenn baktım karşıda bi kupa kız , düşersem bi daha sokağa çıkamam , iyisimi dedim sen sık debriyajı sağda durdum ve acil stoba bastığımın farkında değilim , 2-3 dakikada onla oyalandım , sonrası malum

Kendimi bahtsız bedevi gibi hissettim , varmı benim kadar şanlısı
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Dediğin mekan-yolu çok iyi bildiğim için gözümde canlandırabildim olayı.:D Trakyanın güzel kızları yüzünden adam ayakçıktaki motoru düşürür walla
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    aynı şey benm başıma gelmişti.6 ay önceydi.okulumun önünden geçiyorum.taby millet benm makinayı bişy zannediyo.kavşakta bi dönüyorum ki görmeyin.sanki moto gp deyim.kulağımdada kulaklık.bide kask.motoru hiç duymuyorum.tam dönüş bitti derken gaza bi yüklendim virajda ön lastik yerden kesildi.allahtan düşmedim.kızlarda farketmdi.(yada inş. farketmemişlerdir)
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    as t1
    hihiii trakya kızları aklını almış anlaşılan ne yaptığını bilmiyosun simir allahın sevgili kuluymuşsun geçmiş olsun acil stop' un zararları len insan bir iki gösteri falan yapardı motoru yatırarak düşme hareketleri falan
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin mekan-yolu çok iyi bildiğim için gözümde canlandırabildim olayı.:D Trakyanın güzel kızları yüzünden adam ayakçıktaki motoru düşürür walla
    valla ne diyim emrah , trakya kızlarını övüyolar ama ben hiç beğenmiyom valla , pabuç kadar dilleri var
    ( ne ara kaçmayı düşünüyon buralara ? )
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şey benm başıma gelmişti.6 ay önceydi.okulumun önünden geçiyorum.taby millet benm makinayı bişy zannediyo.kavşakta bi dönüyorum ki görmeyin.sanki moto gp deyim.kulağımdada kulaklık.bide kask.motoru hiç duymuyorum.tam dönüş bitti derken gaza bi yüklendim virajda ön lastik yerden kesildi.allahtan düşmedim.kızlarda farketmdi.(yada inş. farketmemişlerdir)
    farketseler nolcakki , şovun bi parcasıydı derdin

Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len insan bir iki gösteri falan yapardı motoru yatırarak düşme hareketleri falan
    o zaman kesin dikkat çekerdim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yere yapışsaydın kesin sana yardıma gelirdi.... gelirmiydi acep ... tanışma fırsatını kaçırmışsın bence .... bi daha öle güzel bi kız gördünmü keterezi al usturupluca düş.. yalandan ah uh de bakalım hatun yardıma gelecekmi.... insanlık ölmediya dimi ama
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yere yapışsaydın kesin sana yardıma gelirdi.... gelirmiydi acep ... tanışma fırsatını kaçırmışsın bence .... bi daha öle güzel bi kız gördünmü keterezi al usturupluca düş.. yalandan ah uh de bakalım hatun yardıma gelecekmi.... insanlık ölmediya dimi ama
    yok abi yok kesin abisi gelir yardıma
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bütün alengirli olaylar sana oluyor..Tesadüf olmadığı kesin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Oda güzel abi...

Geçmiş olsun SmirnouF ucuz atlatmışsın.
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    işte budur, feyiz al olm büyüklerinden..
    unutmaki her zaman tekere almak deil, tekerde patlamakta ekmek yedirir
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi yok kesin abisi gelir yardıma
    kesinlikle abisi gelır , nea bırader hayırdır bacıma hava yapacam dıye yeremı yapıstın al sana al sana - ah ah ne vuruyon lan bacınla ne ısım olur benım
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    İyi yırtmışsın.... Geçmiş olsun.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    mz 251
    arkadaşım ğeçmiş olsun yokuş aşağı inerken depriyajı neden basılı tutuyorsunki balataya ve baskı ya zarar verirsin ya boşa al yada yüksek vitesle in
    müzisyen agırsiklet şampiyon

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Geçmiş olsun kardeşim ucuz atlatmıssın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    barış abi , zamanında denemiş gibi konuşuyon , acaba bigün denesem olurmu hakkatten , çok hoşuma giden bi kız var , belkide tanışmak için büyük bi fırsat olur
    Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun SmirnouF ucuz atlatmışsın.
    saol
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte budur, feyiz al olm büyüklerinden..
    unutmaki her zaman tekere almak deil, tekerde patlamakta ekmek yedirir
    tekerde patlamak babandan bi ton azarda yedirir ama
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle abisi gelır , nea bırader hayırdır bacıma hava yapacam dıye yeremı yapıstın al sana al sana - ah ah ne vuruyon lan bacınla ne ısım olur benım
    bişey olmazdı , karakol 20 metre uzakta,hemen kaçardım kanun amcaların yanına
    Alıntı mzcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ğeçmiş olsun yokuş aşağı inerken depriyajı neden basılı tutuyorsunki balataya ve baskı ya zarar verirsin ya boşa al yada yüksek vitesle in
    çok iyi biliyorum zarar verdiğini , zaten 10 metre basılı kalmamıştı debriyaj , yineden uyarın için saol
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim ucuz atlatmıssın
    eywallah cako , hakkatten ucuz atlattım , bi düşsem karizmaya kocama bi çizik attırmıştım , bi daha pasta çeksem bile kapanmazdı

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bırakın ya bende dedım hareket yaparken rezıl oldu neymiş kızlara rezıl olmuş
    ellini saglasan ellisi gelır
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı rafel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellini saglasan ellisi gelır
    elimi sallasam ellisi gelir ama 1 tanesi gelmiyo işte

Motosikleti
    as t1
    düşseydin kesin gelirdi yanına işi bilmiyosun olm
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ................................ ben olsam atardım kendimi yere. daha ilgi çekerdin o zman...
    __To Be Or NoT tO be__

Sana vahiy gelmiş yukarıdan, anlaman lazım .
    "Motosiklete hava atmak için binilmez."

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)