Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper Cruiser Tavsiyeleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Bn yeni motor almayı dusunuyorum chooper tarzı fakat bir turlu karar veremiyorum sizlerin tavsiyelerini bekliyorum max verebilecegim fiyat 3.000 ytl dir

.......::::::::ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM:::::::::...........
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    keeway supershadow veya bisan lifan.
    *100 km de 3.2 litre yakıyor.
    *son hızı (pek yapmasam da düz yolda) 130 km/h
    *v- motoru sayesinde 100 km/h hıza kadar titreşim yok denecek kadar azdır.
    *ön farın aydınlatma kapasitesi zayıf.(Rolesiz olduğundan ampuller patlıyor!)
    *sürücü koltuğu rahat,artçı koltuğu pek değil.
    *Macar patentli olup,çinde üretilenlerin CE belgeli modelidir.
    *Ön lastik 3.00-18 olup, bozuk satıhlarda tepkisi yüksek değildir.
    *Yol tutuş anlamında fiziksel hesaplarını viragoda da ispatlamış olup dengelidir.
    * Karburatör orijinal Mikuni (Yamaha - Suzuki vb. gibi pahalı 250 cc'lik motorların birebir aynısı ) performans karbüratorü olarak anılıyor ...
    * Beyin kesinlikle Suzuki ve Yamaha'nın 1100'lük motorlarına taktığı orijinal Japon ve en kalitelisi (Çelik motorun beyni de uyum sağlıyor)
    *CDI ünitesi Suzuki - Yamaha ve Kymco Venox ile aynı marka ve seri ...
    *Şanzıman 100% Çin ...
    *Bujileri kesinlikle 7 numara NGK iridyum veya platin ile değiştirilmeli.(CR7HIX 7544 NGK IRIDIUM IX)
    *Lastikler suda yere sağlam basmadığından, dubless metzeller doğru tercih olacaktır.
    *Yağ filtresi olarak suzuki Burman ile uyumludur.(virago 250cc de uyuyor)
    *Arka dişli takozları zamanla özelliğini kaybederse,mct 250 takozları ucuz ve uyuyor.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    ASYA 19 A
    alacaksan cevremede cok motorcu arkadasım var kanunu karakal yada tiger al bu fiyata 2. el temız bır sey cok rahat alırsın.
    çin alırsan sana cıkacak sorunları yazayım cın kullan arkadaşlar bunu okeyler bu arızalar 1 sene ıcınde cıkar.
    1-bellı bır zaman sonra araba gıbı cok yakar.
    2-vites prbolemı cıkar
    3-en onemlı hayatı parcaları bulamazsın servılerde.

bunları dikkate al derım sakın ucuz diye servısı olmıyan motorlardan alma parca dıye yollara duşme.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    motorcu kardeşim alacagın motor şimdiden hayırlı olsun. çinli birşey alacaksan performans - saglamlık vs. hemen hemen hepsi aynı. yalnız sana önerim caracal - tiger yada herhangi bir kanuni. nedeni kanuninin yedek parça imkanı. bak servis demiyorum onda her türlü problem cıkabilir yoruma açık ama yedek parcada hiçbiri kanuni gibi olamaz. gecici firmaların getirdigi çinli markalar bugun var yarın olmayabilir. kanuni hiç degilse yerli, fabrikası deposu ıvırı zıvırı herseyi burda. ben 10 yıllık mz imin yedek parcalarını kuralkandan servisle muhattap bile olmadan karsılayabiliyorum. sende şimdi aldıgın tigeri 5 sene sonra bile sıfırdan toplarsın. sen yorumla..
    Now the world is gone. Im just one.

Herkese yorumlar için teşekkür ediyorum yorumlarınızi dikkate alıp devamını bekliyorum

thunderace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    emin ellerde
    http://www.sahibinden.com/acill_son_...XQQdisplayitem benimkini almazsan alma ama tiger den sasma
    ya tozu dumana katacaksın, yada tozu dumanı yutacaksın!

OlMaZki......

Hani Bu kadarmı tavsiye war olmazkii.......

Motosikleti
    SaLcaNo SM 250-4
    biçok kişi ne yap ne et çinli alma dıyecekler ama bu butceylede mecbur çinli alacaksın benımde öle bi bütçem vardı ve sadece çinlilere yetiyordu ve bı salcano sm 250-4 aldım keeway sl 150 alacaktımkı son anda 250cc salcanoyu aldım motor daha 10 gunluk falan sımdılık tabıkı hıcbı sorunu yok olmazda ıns yasadıgın sehırdekı servıs durumuna iyi bak ona gore al keeway i artık harleyi getiren efsane motor getırtıyor o yusden fırma saglam keewayi düşünebilirsin bence

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Karşılaştırma konuları var bol miktarda.Biraz onları incele istersen

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Bisan Roadstar derim vibrasyonsuz V motoru var,maksimum hızı çok çok iyi ve Yamaha Viragonun civatasına kadar birebir kopyasıdır
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Bence o parayla cok temiz bir Yamaha ybr 125 veya Honda CBF 150 alip keyfine bakabilirsin. Ne olursa olsun cruiser olsun diyorsan da, biraz daha para biriktirip 2. el bir suzuki intruder 250 veya (sansin yaver giderse) kawasaki EN-500 alabilirsin .
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

Herkesin yorumları için teşekkur eder yorumlarınızın dewamını beklerim.......

Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 A DRAGSTAR
    Amerika da olsan o paraya 2. el Dragstar, shadow hatta bir hd bile alabilirsin ama maalesef Türkiye'de çinliye mahkum kalıyorsun, neyse sen en beğendiğin motoru alacaksın dostum, üzerine bin motor söylüyorsa beni al diye kaçırma

Bnm ilk başta cup tarzı motor alasım wardı herkes onlar hafif motor kaza riskin fazla agır motor daha guvenli olur dediler sizce????????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)