Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Tavsiyeye ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R alıcak
    İyi Akşamlar arkadaşlar .. Yeni süper sport motorsiklet almak istiyorum fakat ne ile başlamalıyım? 125 cc bir motorda almak istemiyorum çünki 1 kez alabilecek durumum var 1 kez alıcam ve artık motorun ömrü bitene kadar kullanıcam ileride ne olacağı mechul ama.. Neyse sizden istediğim birkaç model ve ne yapmalıyım ? Geçmişte vitesli motorlarla münasebetim olmuştu babamın cok eski bir Alman Zundap 'ı vardı 4 vitesti sanırsam yaklaşık 125 150 km max hız yapabiliyodu. İZMİR'de oturuyorum eğer grup aktiviteleri varsa seve seve gelirim davet eden bi abim olursa .Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arama butonunu ve aktivite için izmir mt topicini kullansan nasıl olur
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Hyosung GT250R alıcak
    afedersiniz ilk kez yazıyorum foruma bişey kusura bakmayım :(

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    şimdi yine aynı polemik dogacak ama al direk 250lik bişeyle başla derim
    Now the world is gone. Im just one.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arama butonunu ve aktivite için izmir mt topicini kullansan nasıl olur

niye öyle davranıyosn ki şimdi
    normal bi dille anlatsan nasıl olur.
    belli ki yeni kullanıcı. durup dururken ' sitenin tavrını hiç beğenmedim ne biçim yer burası'' dese pek hoşuna gider sanırım...
    site sahibi olsam bu kadar tepki göstermezdim ya

EA-Bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-1000
    bence 600 lükle başla. 125 alsan kullanmayı öğrendikten bikaçgün sonra 250 lik isticeksin. onuda alıp guruplarla gezmeye başlicaksın. guruplarda genelde büyük motorlarla dolu. arkada kalmak gücüne gidecek. sonra 600 isticeksin. benim tahminlerime göre. bunlar yaşanmış şeyler. her küçük motordan başlayıp büyük motora geçenler bunları söylüyor. 600 lükle başla ama akıllıca kullan. sürekli motor büyüterek zarar edersin. ben en son bi arkadaşıma 600 lük aldırdım. yani ilk motoru. ve şu an çok iyi sürüyor. uzun yolculuklara çıkıyoruz. karar senin.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    öncelikle aramıza hoş geldin dostum .. biraz kendini tanıtırsan arkadaşların tepkilerine hiçdegilse bu kadar maruz kalmassın ...

yeni motor kullanıcısıysan ... ve aklında güzel heveslerin varsa sana bişeyler tvsiye edebiliriz.. biraz tanıt kendini sonra derdine derman olalım
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Hyosung GT250R alıcak
    evet bende aynen senin düşüncelerindeyim ama bi motor satıcısı bunlar lüx işi uzun yola gelmez diye bi laf etti canımı sıktı sizce uzun yol olurmu ? Teşekkür ederim düşüncelerin için..

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı EA-Bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 600 lükle başla. 125 alsan kullanmayı öğrendikten bikaçgün sonra 250 lik isticeksin. onuda alıp guruplarla gezmeye başlicaksın. guruplarda genelde büyük motorlarla dolu. arkada kalmak gücüne gidecek. sonra 600 isticeksin. benim tahminlerime göre. bunlar yaşanmış şeyler. her küçük motordan başlayıp büyük motora geçenler bunları söylüyor. 600 lükle başla ama akıllıca kullan. sürekli motor büyüterek zarar edersin. ben en son bi arkadaşıma 600 lük aldırdım. yani ilk motoru. ve şu an çok iyi sürüyor. uzun yolculuklara çıkıyoruz. karar senin.
    kardes sen benide gectin helal olsun yaw dur şimdi üstüne cullanırlar adamın katilimi olcan diye elinde olsa bisikletle basla diyecek çok var burda

Motosikleti
    Hyosung GT250R alıcak
    Ben ozan 22 yaşındayım bu tip motorlarla 1 sene evvel tanıştım ve aşık oldum hızı için değil sesi için ve dostlukları için izmir/yeşilyurtta oturuyorum konservatuar öğrencisiydim bıraktım okulu şimdi tekrar üniye hazırlanıcam yani böyle

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı OzZy_304 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ozan 22 yaşındayım bu tip motorlarla 1 sene evvel tanıştım ve aşık oldum hızı için değil sesi için ve dostlukları için izmir/yeşilyurtta oturuyorum konservatuar öğrencisiydim bıraktım okulu şimdi tekrar üniye hazırlanıcam yani böyle
    heh şöle abi ya.bi tanıyalım seni sonra yardımcı olalım.bu arada yukarıda fevri davrandım kusura bakmasaygılar
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Hyosung GT250R alıcak
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heh şöle abi ya.bi tanıyalım seni sonra yardımcı olalım.bu arada yukarıda fevri davrandım kusura bakmasaygılar
    yok önemli değil kusura bakmayın tekrar yani bende kabalık ettim :(

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Honda Cbr 125 R ile başla yaw biraz küçük gelir ama 600 lükle başlamanı pek tavsiye eden olmayacaktır tabi istisnalar kaydeyi bozmaz önemli olan kendine güvenin
    [B]600RR ye Geçmek İçin...[/B]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hyosung GT250R veya GT650R al. Daha önce motor kullanmışlığın varmış zaten. Birde ona buna hava atayım deyip gereksiz şeyler yapma. Her geçen gün daha çok alışırsın ve bu motorlar seni tatmin edecektir.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı OzZy_304 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan kendini ne kadar iyi tanıyosun .. sport motosikletler sesleri görüntüleri karizmaları hızı için çok sevilirler pembe bi rüya gibi gelir sürmek isteyenlere ... ama davulun sesi uzaktan hoş gelir insana .. hayatta tecrübeye verdigim önem deger çoktur .. hala acemi oldugumuz motosiklet hayatımızda risk alarak biniyoruz , her yeni gün bir arkadaşımızı abimizi kareşimizi kaybediyoruz ,, şimdi sence bu alabilecegin bir risk mi sadece sesini seviyorum .... ustünde durmak süper . karizma be abi diye dir motosiklet sevdan olsun ????

düşük cc bir motorla yapacagın km seni günden güne hazırlayacak egitecek seviye yükseltecek .. umarım bu uzun ama güzel yolu takib edersin sana tavsiyem budur

haaa .. yanlış anlama ben demiyorum ki sana kullanamassın yapamassın .. yetenekli oldugun kendine güvendigin sürece herşeyi yaparsın .. ama seçim senin gidecegin yolda .. sevgiler saygılar dostum ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    GSXR-1000
    aslında tehlikeli olan hız deyil bilinçsiz ve dikkatsiz kullanım. arkadaş 600 lük alıp 270 le gidecek deil. yavaş yavaş başlar. birde küçük motorlar frenlersin kayar, yolda manevra kabiliyeti yani viraja girme vs. daha sakat. büyük motor güvenli ve konforlu. 600 lük güçlü diye son güçte kullanmaz tabiki. benim tecrübelerim sonucu düşüncem budur.allah korusun ama kaza yaparsa bu büyük motor olduğundan deildir. tecrübesizliktir. onun için büyükten başlarsa daha iyi daha gelişmiş ve daha hızlı tecrübe yapar.

Motosikleti
    Hyosung GT250R alıcak
    Cok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için yani ben bu aracı hem kendimi tatmin etmek için ve günlük hayatımda işte canım sıkıldı diyelim basıp burdan kuş adasına ceşmeye gitmek için . tabiki ilk basmıcam gaza canımı sokakta bulmadım yavaş yavaş .

Motosikleti
    GSXR-1000
    kararını verdinmi peki. kaç cc lik alacaksın

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    o zaman gt250r. sen yinede kafadan çok ucma kardes.basmıcam dersin 600lük makinanın gaz kolu bastırır adama. kendine güveniyorsan al o ayrı bende büyük makinadan korkutmam kimseyi ama 250r da iyi kacıyor yani güzel makina aynı kasa zaten. seni tatmin edebilir başlangıc icin..

Motosikleti
    Hyosung GT250R alıcak
    Alıntı EA-Bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kararını verdinmi peki. kaç cc lik alacaksın
    Sanırım 600 alıcam youtube den vs bikaç video baktım 1000 lik hakkında coğu insanda hakimiyeti zor diyolar 80 kiloyum 1.75 boyum var yani zaptedebilirmiyorum virajlarda bi fikrim yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)