Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kulagıma sinek kaçtı

Motovento
    REKLAM ALANI
    auffenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle çok geçmiş olsun. tamam motorun fln zarar görmüş ama daha da kötü olabilirdi. mesela vizör açıkken sinek gözüne girer vs. vs. vs.ben başıma gelen bi olayı anlatayım.yolda giderken rüzgarın şiddetinden kaskın vizörü açıldı(gevşekti ztn)nası olsa yine açılcak diye kapatmadım.ama bikaç dk sonra kocaman bi sinek gözlüğüme çaat diye öle bi çarptı ki gözlüğümü yamulttu:Dgözlük olmasa gerisini sen düşün:D

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Tüm MT'cilere Selamlar!!! Ben Geldim, Bir Hoşgeldin Yok Mu?" adlı konu açmış olduğum ilk konu olup tanışma konusudur.(Sayfa 2)Herkesi bana bir hoşgeldin demesi için bekliyorum.
    burdan yazalm artık hoşgeldin ömercik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    ya bu kasklar başa bela yageçenlerde bende bi hapşırdım içerde.sormayın gitsin yani
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Sinek küçüktür mide bulandırır, hatta bununla yetinmez motosikleti devirtir.

Şaka bir yana tabi, göze kaçsa daha büyük felaketlere neden olabilirdi, geçmiş olsun.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Geçmiş olsun Tutankamon kardeşim. Ben de gülümsedim olanlara, ama benzer birşey benim de başıma geldiği için düşmüş olduğun durum karşısında kahkaha atamadım doğrusu. Motorunu devirmiş olman büyük şanssızlık. Sükunetini ve soğukkanlılığını korumalısın bu durumlarda. Söylemesi kolay ama mecburuz böyle olmaya.

Beni de arı sokmuştu. Kalabalık otobanda erkeklerin en hassas yerinden hem de... 130 la gidiyordum o sırada... Ama sakin olmaya çalışarak dikkatlice emniyet şeridine geçtim ve motordan sakince indikten sonra bastım çığlığımı...
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni de arı sokmuştu. Kalabalık otobanda erkeklerin en hassas yerinden hem de... 130 la gidiyordum o sırada... Ama sakin olmaya çalışarak dikkatlice emniyet şeridine geçtim ve motordan sakince indikten sonra bastım çığlığımı...
    Anılar bir bir depreşmeye başladı
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

auffenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha daha geçmiş olsun...

Motosikleti
    HONDA CbR 125R
    ya böyle olaylar yüzünden kaç motorcumuzun başına bela geldi aynı olay benim moto kurye arkadaşıma da oldu yazık çocuk kaza yaptı ufacık bi sinek yüzünden
    :cat:MoToLeKtrA{eSrA}::alkiis::

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinek çıktı mı bari
    yok orda kaldı ölüsü, diğer sineklerde cenazeye gelcez diye derde düştü

Büyük geçmiş olsun
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)