Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Eldiven Tavsiyelerini Buraya Alalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Ben yazlık olarak 1 ay önce Revit Monster aldım harıka bır eldıven bazı revıt ler gıbı hemen parcalanma durumu yok tamamen derı ve korumaları cok rahat elcıgıde cok rahat kavrayabılıyorsun ondan bıraz pahalı olan Torx var ama tavsıye etmıyorum yazın terletıp kısa dogru usutuyormus bunu 2-3 kısıden duydum hatta Özen motor bile onun yerıne bunları tavsıye ettı goruntusu guzel dıye onu alıyorlar dedı...Bence benım tavsıyem kesınlıkle Revit Monster..

Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazlık olarak 1 ay önce Revit Monster aldım harıka bır eldıven bazı revıt ler gıbı hemen parcalanma durumu yok tamamen derı ve korumaları cok rahat elcıgıde cok rahat kavrayabılıyorsun ondan bıraz pahalı olan Torx var ama tavsıye etmıyorum yazın terletıp kısa dogru usutuyormus bunu 2-3 kısıden duydum hatta Özen motor bile onun yerıne bunları tavsıye ettı goruntusu guzel dıye onu alıyorlar dedı...Bence benım tavsıyem kesınlıkle Revit Monster..

65€ şu an bir eldivene veremeyeceğim kadar pahalı,öneri için teşekkürler

Motosikleti
    cbf500
    70 ytlye (evet azcık pahalı gelebilir ama)avuç içi ve el üstü deri parmak araları tekstil olan korumalı ve havalandırmalı fransız malı ixon eldivenleri tavsiye ederim.ben kullanıyorum ve gayet memnunum.
    We believe in sky,not to sunroof!

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ne alirsan al ama Revit kesinlikle alma , Revit eldivenler cidden sorunlu , sitede bir cok baslik var revit eldiven konusunda herkez sikayetci. Sahsen ben bile gordum sanki 10 senelik eldiven gibiydi arkadasimda ki halbuki 1 senelik bile degil dedi. Bendeki karbon korumali adi aklima gelmiyor evden bakar yazarim umarim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alirsan al ama Revit kesinlikle alma , Revit eldivenler cidden sorunlu , sitede bir cok baslik var revit eldiven konusunda herkez sikayetci. Sahsen ben bile gordum sanki 10 senelik eldiven gibiydi arkadasimda ki halbuki 1 senelik bile degil dedi. Bendeki karbon korumali adi aklima gelmiyor evden bakar yazarim umarim.
    evet ben de aynı şekilde düşünüyorum.Hem çok pahalı, hem de duyduğuma göre çok sorunlularmış

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana net bir şekilde tavsiye ederim ki bundan şaşma!!!

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44490

Hem fiyatı uygun, hem de inanılmaz kaliteli. Ben Zen kullanıyorum, kız arkadaşıma bu bahsettiğim eldivenden aldık. Çok rahat ve kaliteli. Kendime de en kısa zamanda alıcam, Zen çok rahatsızlık veriyor bana... Eldivende de Revit'i kesinlikle önermem. 1 ayda param parça oluyor...
    Ben bugün Feyizoğlu'ndan kırmızısını aldım bile. Gayet rahat dediğim gibi.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu eldivenin resim dışında bir ismi, modeli vs. yok mu? Araştırayım biraz
    http://www.mototr.com/Default.aspx?_Args=CatSel,71
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugün Feyizoğlu'ndan kırmızısını aldım bile. Gayet rahat dediğim gibi.
    evet,ben de kararımı bu eldvenin siyahı yönünde kıldım.Yarın sakaryadan bu eldiveni almaya geleceğim.Tavsiye için çok teşekkürler

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı hakkında bilginiz var mı?

Ayrıca yazlık boğaz-burun maskesi(balaklava) almayı düşünüyorum,hazır istanbula gitmişken ona da bakayım, o konuda da acil tavsiyelerinizi bekliyorum

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    ilk eldivenime 70ytl vermiştim 2 sene önce, fazla dayanmadı, gittim sirkeciden böle kevlarlı mevlarlı bi eldiven aldım 60ytl ye, ama sıcaktan terleyince elimden çıkmaz oldu ve çıksa bile geri girmez oldu, sonra cırtcırt kısmı tasarım hatalı olduğundan herşeyin ipliklerini sökmeye başladı kendi dikişleri dahil.. en sonunda hein-gericke markasını keşfettim, gayet kaliteli çeşit çeşit eldivenleri var, 35euroya aldım geçen yaz yazlık eldiven ve hala canavar gibi kullanyıorum, anlayacağınız marka aksesuarlar uzaktan pahalı gibi gözüksede aslında gayette makul fiyattalar, revit mevit boşverin adam gibi bilinen tanınan marka alın..

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı hakkında bilginiz var mı?

Ayrıca yazlık boğaz-burun maskesi(balaklava) almayı düşünüyorum,hazır istanbula gitmişken ona da bakayım, o konuda da acil tavsiyelerinizi bekliyorum
    100 ytl civarında olması lazım. Firmaya tel ile sorabilirsin. Malzemesi dikişleri falan iyidir. Ben o markanın montunu almıştım o zaman inceledim bu eldivenleri gayet hoş ve işlevsel duruyor.
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler