Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda'nın Servis ve garanti hassasiyetine teşekkür

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    CBF 150 üzerinde olan duro marka lastiklerin balon yaptığı bi gerçek neredeyse standart lastiklerle başına gelmeyen yok gibi, honda bu lastiklerin kendi garantisinde olmadığını firma garntisi altında oldugunu sölemişti buna rağmen ilgilenildiyse süper bi servismiş ancak unutmayalım hiç bir servis diğerini tutmaz ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Yanlış.. hondanın tüm servisleri aynısını yapmak zorundadır. aksi halde müşteri hizmetlerini arayıp şikayet ediyorsunuz, sorun çözülüyor.

Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiye genelinde Honda yol yardımının bir numarası varmı arkadaşlar, yoksa il il farklı numaralar mı var...?
    0 212 234 66 32 türkiye geneli.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    0212 233 27 38 noda müşteri şikayetleri.

Honda Motosiklet sayfasındada iletişim mail adresi var.

Telefonla, faksla, 1 gün maillede ulaşalı 2 gün oldu.
    Bakalım Göreceğiz Honda Hayat Ondamı.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    Honda 1300s
    Honda Motor alırsanız pek problem yaşamasınız. Adamlar gerçekten sağlam motor yapıyolar. eğer büyük bir problemle karşılaşırsanız. Arada arızalı ürünler çıkıyor çünkü.. honda japonyaya mail atmaları yada aramaları. Babamdan kalma harley angel var onun bakımı gerçekten zor. yanına honda aldım uzun yol için gerçketen çok rahatladım. Her yaz iki kere yurt dışı yapıyorum. Hafta sonrları ankara ve ya şarköy yapıyorum banamısın demiyor.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    wallla kardesım bursada ki servis hic bole degıl adamla tek oldugu ıcınde bursada sallamıyolarpek bence senın gıttıgın ıyı bı ısletme sadece

ya ben duro lastiklere okadar yük bindirdim banamısın demedi balon yapmadı ben memnunum lastiklerimden
    [B]Today is a good day To Die...[/B]

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Evet arkadaşlar 22000 ytl te Honda Deauvill aldım. 2 motordada DEbriaj Sorunu cıktı. Biri halledildi. Benim Motor un parcası yokmuş. 1-ile 3 hafta arası gelecekmiş parca. Motor daha 350 km de. alalı 5 gün oldu.

Şikayetvar com a bir bakın. Kazın ayagının öyle olmadıgı ortada. Ne geri dönen var ne arayan. Yeni motorda arıza cıkarsa bu ayıplı mal gurubuna girermi onu araştırıyorum. Tüketicinın hakları hakkında araştırmalara başladım.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)