Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor kullanmak bir tutkumudur ? yoksa ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Anladım federal, sana kolay gelsin o zaman, işin zor...evli olduğunu bilmiyordum, tavsiyemi geri alıyorum

Stella, sana da acil şifalar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Tutkuların en büyüğüdür....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ya bilmiyorum motosiklete aşıkmıyım değilmiyim ama kendini özletmeyi biliyor kerata . Yağmurlu ve çok soğuk günlerde sevmiyorum motosikletimi ama hemen ardından arabaya bindikten sonra yine motosikletimin gidonunu tutmak ve rüzgarı yağmur, çamur, soğuk olsa bile hissetmek istiyorum. Farklı bir his değil aslında motosiklet öyle aşk, sevgi, özlem gibi birşey değil ama tam anlamıyla benim için özgürlüğe açılan en hızlı kapı diyebilirim. Kendimi yürürken veya koşarken özgür ve bağımsız hissederim, bu hissi daha hızlı yaşamamı sağlayan, rahatlık hissi veren tek şey benim için motosiklettir.

Motosiklet = Özgürlüğe açılan en hızlı kapı ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    Anladım federal, sana kolay gelsin o zaman, işin zor...evli olduğunu bilmiyordum, tavsiyemi geri alıyorum

Stella, sana da acil şifalar

: &

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    stella, ağlatcan bizi valla, çok duygulu yazmışın, inşallah en kısa zamanda motoruna kavuşursun...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Motosikleti
    Alıntı federal adlı üyeden alıntı
    stella, ağlatcan bizi valla, çok duygulu yazmışın, inşallah en kısa zamanda motoruna kavuşursun...

duygulu yazmışım teşekkür ederim bu tabir için
    ama dediğim gibi motosiklet zaten bir duygu onu yaşadığın kadar yansıtırsın yansıttığın kadar da yaşarsın

ve bir gün inşallah bende motosikletime kavuşurum

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    walla bende 17yaşında 4yıldır motor üstündeyim polis yakaladı mahkemelik oldum sonra düştüm sol kolumu kırdım 2.düşüşümde ayağımı kırmıştım ama şimdi babamdan söz aldım yaza temmuzda falan ybr125 alıyorum

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    paron bu arada 10 yaşında başladım yani 7 yıldır kullanıyorum ama sonunda yine 125cc alacaz keşke 250 alsak babam kendi motorunu vermiyo ki cbf250 hasretim ama neyse ybrde yeter

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    burik, Motosikleti bölümünde Honda Cbf 250 yazıyor kardeş o ne iş peki , ayrıca stella sende öyle bir yazmışsın ki ilk aklıma gelen; küçük bebeği hakkında düşüncelerini yazan 5 yaşındaki kız çocuğu oldu ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    arkadaşlar arabayla motorda çok farklı şeyler , öyleki ailesinden, eşinden daha fazla motorunu seven var galıba he ne dersiniz? hani evladım misali...

korfezboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX R1000 K5
    beyler nasıl bır anne bebeğıne bağlıy sa bende bebeğıme(GSX R-1000 K5 )o kadar bağlıyım anne demeden once motor demıs bır kısı olaraktan tutkunuzu anlıyorum ama sunu unutmayın normal yolda yurur ken nasıl gıdıyosanız kaskı takıp seleye oturdumu da tutkunuza yenılmeyın arkadas dun kaza yaptı ve omurılığıne,ayağına platın taktılar lakabı speed boy ona çok gecmıs olsun
    YOLLAR GIDISIME KIZLAR BAKISMA HASTA

(ZX-6.36)yada(GSX R-1000 K5)

(YAMAHA 6 2006 KASA)

Motosikleti
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    burik, Motosikleti bölümünde Honda Cbf 250 yazıyor kardeş o ne iş peki , ayrıca stella sende öyle bir yazmışsın ki ilk aklıma gelen; küçük bebeği hakkında düşüncelerini yazan 5 yaşındaki kız çocuğu oldu ...

demekki içimdekileri aktarabilmişim metal
    beş yaşındaki bir kız çocuğu oyuncak bebeğine ne kadar bağlıysa onu ne kadar seviyorsa ve onunla iç ilgili dünyası ne kadar genişse benimde içimde motosiklet öyle kocaman bir dünya teşkil ediyor içimde hayatımda yaşantımda
    hala bir yanım çocuk yani

Geçen motosiklet bayisinde motosikletleri seyrederken bi abi geldi. O da benim gibi motosiklete bakıyor. Bir kolu tutmuyor gibi ayrıca aksayarak yürüyor. Sohbet ederken motosiklet kazasında bu hale geldiğinden bahsetti. Artık bir daha normal olarak yürüyemeyecekmiş doktor bir seneye kadar ancak el parmaklarını hissedebileceğini söylemiş. Burada ne arıyosun dedim. Abinin cevabı aynen şu oldu. ''Kaza yaptığım motor pert oldu. Bu motoru (R1) alıp evimin bir odasına koyacağım. Hergün onu görürsem binmek isteyeceğim. Bu halde binemeyeceğim içinde iyileşmek için daha fazla çaba göstereceğim.'' dedi. Ben bişey diyemedim artık. Dönüp beraber motora bakmaya devam ettik.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı aythakan adlı üyeden alıntı
    Geçen motosiklet bayisinde motosikletleri seyrederken bi abi geldi. O da benim gibi motosiklete bakıyor. Bir kolu tutmuyor gibi ayrıca aksayarak yürüyor. Sohbet ederken motosiklet kazasında bu hale geldiğinden bahsetti. Artık bir daha normal olarak yürüyemeyecekmiş doktor bir seneye kadar ancak el parmaklarını hissedebileceğini söylemiş. Burada ne arıyosun dedim. Abinin cevabı aynen şu oldu. ''Kaza yaptığım motor pert oldu. Bu motoru (R1) alıp evimin bir odasına koyacağım. Hergün onu görürsem binmek isteyeceğim. Bu halde binemeyeceğim içinde iyileşmek için daha fazla çaba göstereceğim.'' dedi. Ben bişey diyemedim artık. Dönüp beraber motora bakmaya devam ettik.

Abi çok iyi be gözlerim yaşardı buna

Umarım tez zamanda iyileşir...
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Comfirmation Bias

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    hatırlarsanız biker boyzda 3 tekerli motorla sakat bir eleman show yapıyordu ve draga kalkan motorların lastik kokusunu içine çekip sanki hasret gideriyordu
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    abi çok iyi ya, herkesin motora bakışı ve aşkı çok farklı konularda gelişiyor, ne MOTOR'muş be yawf....

Motosikleti
    Alıntı aythakan adlı üyeden alıntı

gerçekten çok etkilendim okurken gözlerim doldu umarım biran önce sağlığına kavuşabilir

Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor kesinlikle bir tutku Dejavuyla ben motordan önce arabayla geziyorduk, trafikte stressten kuduruyorduk ikimizde ve gerilip kavga bile ediyorduk bazen. Bu yüzden ikimizde motoru almayı istedik ve şimdi cok mutluyuz. Tabi yine trafikte sorunlarla karşılaşıyoruz ama en azından o önde dilediği gibi küfür ediyor ben arkada pek duymuyorum. İstediğimiz gibi gezebiliyoruz. Arabayla gitmeyi göze alamadığımiz yerlere gidebiliyoruz. Motorumuzun olması ikimiz icinde vazgecilmez bir tutku haline geldi. İstanbulun tadına vardık resmen.

Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olayıda şimdi okudum cok acı bir olay trafik kazalarının bu kadar cok olduğu bir ülkede, bilincsiz bir toplumda yaşamanın bedeli bazen cok ağır olabiliyor. Umarım bir an önce iyileşir. Allah herkezide korusun, herkezde trafikte cok dikkatli olsun lütfen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler