Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

çinliler Sonunda Bunuda Yaptı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Alıntı setr74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni bir çin malı yeni bir tehlike lol
    kusura bakmayın ben bir daha çin malı topluiğne dahi almam (en azından gayret gösteriyorum)

Kullanıcı önerisi çinlilere canınızı emanet etmeyin uzak durun (şükür hala yaşıyorum)

ha unutmuşum çin malı 4 silindir 600cc'lik motosikletler yoldaymış (El Fatiha)
    Kardes bu model benim hosuma gitmedi ama adamlarin da iyi mallari var hem de oyle ucuz felan degil sonucta yillardir tecrube yaptilar,olimpiyatlarda cabasi helal olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    çinlilere laf atıyoruz.. bu defalarca tartışıldı.. tüm arz lar bir talep sonucu doğar..bizim mondiali asyayı motranı yuanı muanı zartı zurtu getiren kişilerimiz kalite standardını orda kendileri seçiyorlar.. benim mondi rf nin ordaki fiyatı ortalama 400 usd.. ama bu motoru 1000 usd ye de mal edebilirsin..bak bakalım ozaman bozulup dökülüyormu...adamlardan bizimkiler böle dandik istiyorlar.. bak kymco agility de çinde üretim..varmı bir sorunu?? yok sebebi kalitesini kymco yüksek üretim istiyor... bu kadar basit bu iş..
    adamlar her şeyi ama her şeyi üretirler.. sen yeterki istediğin model, kalite ve paradan haber ver. ben gidip çinde honda goldwing in aynısını istediğim klitede ürettirip üzerine kirkimoto markasını basabilirim. ( fena fikir değil ha )
    şimdi tekrar sorarım şuç çindemi bizdemi
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizlerde!!!!!

Tamamen arz -talep dengesi
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    abi katılıyorum kesinlikle suç bizde ama özellikle disbiritör kapağı firmalarımızda

üstadım bak avatara me 109 g-2 1942 model hala ucuyor

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    fuar da görmüştüm ben bu motoru o kadar kötü diil hatta ozaman 3000 YTL ye weriolardı !!!

düşündüm almayı ama daha sonra wazcaydım!

Motosikleti
    DORADO SANDOR 250
    siz ele;trmeye devam ed'n adamlar yapiyo karde;'m bravo valla adamlara

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Ne zaman ki daha iyisini yaparız o zaman eleştiririm yerinde susmak yerinde konuşmaktan iyidir...Türkler değil mi çin malını burda birleştirip Türk malı motor yaptık diyen önce çuvaldızı kendimize batıralım.
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman ki daha iyisini yaparız o zaman eleştiririm yerinde susmak yerinde konuşmaktan iyidir...Türkler değil mi çin malını burda birleştirip Türk malı motor yaptık diyen önce çuvaldızı kendimize batıralım.
    Helal agzina saglik ama gun gelecek cin mallari hepsini gececek bu gidisle adamlar da azim var cunku benim korkum savas felan cikarmasa liboslar yoksa bunlara kursun felan yetmez

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    çinliler dandik peçete, tükenmez kalem, radyo-teyp üretsinler, mesele değilde, motopisiklet işinde uluslararası bi kalite standardı olmalı gibi sanki, motor işi sakat iş şase kırıldı, motor ikiye bölündü filan diye duydumda, görmedim hiç ama bilmem doğrumudur.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çinli minli .... Olmayan buna biner... Fıstık gibi yapmışlar işte...

Bu arada reazingin otomatik versiyonu nası bişey anamadım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Racing cok cirkin duruyo ya adam gibi bi görünüs yapsalardı yzf 125 takliti faln süper olurdu aklit ediyon madem yamaha taklit et de mi ya
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    yaparız bi kaç farklı modelin taklidini.. siz isteklerinizi söyleyin ben ordaki bu işle uğraşan arkdaşa yazarım.. modelleri aliiim piliiiizzz...
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    siyah olan ne rahattır ama ha

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)