Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

üsküdar Hasan Tan çocuk Esirgeme Kurumu....

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhaba
    bir dahakı aktivitede bende olmak istiyorum :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda twister'dı
    Alıntı a_rsima adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba
    bir dahakı aktivitede bende olmak istiyorum :(
    kuzen hoş geldin
    gelemesen de katkıların için çok bi çok teşekkürler. Çocuklara bir dahaki ziyaret mayısta sanırım. inşallah o ziyarete minicik bi chopper ile gideceğiz
    yolda olmak yokda olmaktır

Ufak da olsa katkımız bir işe yaradıysa ne mutlu bıze ama bir daha kı aktıvıtede kesin varım hemide küçük chopper la

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Poyraz abiiiii ben topiki şimdik gördüm aslında müsaittim bu akşam keşke daha önce
    siteye giripde bakabilseydim orda olurdum ama kısmet olmadı.Daha önce ki ziyaretimiz
    de çok keyifli olmuştu çocuklarla vakit geçirmek ayrı bir keyif hepsi de afacan vallahi.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çocukların gösterileri mükemmeldi...
    Her zamanki gibi biraz geç kalsam da ...
    TEŞEKKÜRLER DELİPOYRAZ abi ;)

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    herşey çok güzeldi.. Am dönüşü fena ıslandım yaws ben :(

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    dün akşamın duygularını dile getirmeye, kelimelere dökmeye imkan yok... desperadost asiye yi, denizin_kızı mine yi , ben dilan ı ağlattık..
    Onlarda biliyorlar koca bir yaz görüşemiyoruz gene de onlarla olmak çok çok güzel... Sevgili Rana (denizin_kızı) grubumuza yeni katıldı umarım hepte bizimle olur.. Ziyaretlerde bir çok çocuğumuzun gönlünü kazanacağına eminim, desperadost gene herkesi büyüledi, onu 2 yıl öncesinde gören ve dün akşama kadar yolunu gözleyen asiye yi hepimizden çok Asiye yanıma geldi '' abla o şarkı söleyen abi hala hastanedemi gelmedi mi? yoksa durumu kötü mü' derken yaşla dolu gözleri hala hatıralarımda capcanlı.. Ama ne güzelki sorduğu abisi desperadost ordaydı ve onların birbirlerine sarılış anını görmek herşeye bedel...

Sonra sevgili buraki77 ve eşi (burak-yasemin) gene bizi yanlız bırakmadılar onlar bir gözleriyle gösteriyi bir gözleriyle çocukların yaptığı o müthiş el sanatlarını izlediler.. Hatta bazılarımız o şaheserlerden satın aldık...

Sevgili Haneden12 ve Sstek dün akşam çocukları yalnız bırakmadılar şimdilik biraz yabancılık çekiyorlar ama bir sonraki ziyarette sanırım iyice kaynaşacaklar çocuklarla..

Ve assolist loft assolist diyorum çünkü en son o geldi, gerçi haklı kolay değil taaaa kocaelinden motorla kalkıp gelmek o kocaman yüreğin için sana da çok teşekkürler.. Dönüşte ıslanmışsın üzüldüm ama neyse ki şekerden değildin erimedin

Gecenin sürprizi aldığımız TEŞEKKÜR BELGESİ gecenin resimleri ve teşekkür belgesi için birazdan topik açacağım.. burayada linkini atarım..

HEPİNİZİ ÇOKKK SEVİYORUM
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşey çok güzeldi.. Am dönüşü fena ıslandım yaws ben :(
    Sana dedim dimi ama
    Bende fena yakalandım :D Bir köprü altında bir kaç motorcu arkadaş bekledik.;)
    (Not:yanlış anlaşılma olmasında )...

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    işte yeni topik

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-esirgeme.html

resimleri yüklemek biraz zaman alacak.. biraz sabır lütfen...

dün yaptığımız bağışın makbuzu
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte yeni topik

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-esirgeme.html

resimleri yüklemek biraz zaman alacak.. biraz sabır lütfen...

dün yaptığımız bağışın makbuzu
    merhaba çocuk esirgeme kurumuna ulaşmaya çalışıyorum çocuklar için sizin yazılarınızı gördüm tesadüf bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)