Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

üsküdar Hasan Tan çocuk Esirgeme Kurumu....

Motovento
    REKLAM ALANI
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı DerFreieMann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar aranıza yeni katıldım ve böyle bir organizyona dahil olduğunuzu görünce iyiki bugün katıldım dedim kendime ve bende kesin 6 haziran sizlere katılacağım....bizde bayramlarda lösemili çocuklara destek oluyoruz..çok güzel ihtiyacı olan çocukların yüzlerini güldürmek..

bu arada öncesinden bir yerde buluşulup mu oraya gidilecek oradamı buluşulacak hangi saatte..? acaba yazıyorda benmi göremedim..

bu arada fırsatı yakalamışken ekteki siteleride isteyen incelesin :

www.losev.org.tr , www.kardesinisec.com
    hoşgeldin aramıza arkadaş topikte arkadaşımız poyraz abi seni bilgilendirir merak etme
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda twister'dı
    çooook arkalara düşmüş sanırsam güncel güncel brek brek
    yolda olmak yokda olmaktır

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    herkese tekrar merhaba.... yokluğumu hiç aratmayan, topiği belli aralıklara güncelleyen dostlara teşekkür ederim... 6 Haziran akşamı yapılacak olan yuva ziyaretimiz daha önceki ziyaretlerden farklı... 6 Haziran akşamı aslında biz MİSAFİRİZ... Çocuklar yılsonu gösterilerini yapıyor ve bizlere ufak tefek yiyecekler ikram ediyorlar.. Bu bir organizasyon değil, ancak gene de içeriye beraber girmek için derim ki yuvanın sokağının başında buluşalım 18:45 ile 19:00 arası ve beraberce giriş yapalım yuvaya... Bilmeyenler için tekrarlayalım yuva ÜSKÜDAR DOĞANCILAR YOKUŞUNDA KIZILAY IN KARŞISI, SOKAĞIN BAŞINDA MEHMET GÜZELLİK SALONU var.. 6 Haziran akşamı yuvada kalan çocukların yaz tatili yapabilmesi için nakit bağışta bulunacak arkadaşlar bağış yapabilirler... toplu bir bağış yaparsakta makbuzu sitede yayınlamayı düşünüyorum.. Orada görüşmek üzere...

merhabalar aranıza yeni katıldım ve böyle bir organizyona dahil olduğunuzu görünce iyiki bugün katıldım dedim kendime ve bende kesin 6 haziran sizlere katılacağım....bizde bayramlarda lösemili çocuklara destek oluyoruz..çok güzel ihtiyacı olan çocukların yüzlerini güldürmek..

bu arada öncesinden bir yerde buluşulup mu oraya gidilecek oradamı buluşulacak hangi saatte..? acaba yazıyorda benmi göremedim..

bu arada fırsatı yakalamışken ekteki siteleride isteyen incelesin :

www.losev.org.tr , www.kardesinisec.com
    Dostum bayram öncesi lösemili çocuklarla ilgili olarak sende sitede topik açar ve bizlere de özelden mesaj atarak topiğin linkini gönderirsen eminim ki MT olarak seni yalnız bırakmaz, elimizden geldiği kadar bizlerde destek veririz.
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı denizin_kizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çooook arkalara düşmüş sanırsam güncel güncel brek brek

Motosikleti
    honda twister'dı
    güncelleyelim bir kere daha gece mesaisinde

Motosikleti
    Ve şafak Doğan Güneş...

Yarın 18:45 de yuvanın bulunduğu sokağın başında buluşuyoruz..
    İrtibat için telim 0536 604 28 39..
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 haftadır yaya kaldım ...
    Gelmeyi çok arzuladığım Hasan Tan Ziyareti de sanırım yalan olucak gibi tarafımca...
    Şincik birileri Avrupadan gidiyorsa bende gidebilirum Artçu olarak.

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Bir aksilik çıkmazsa biz de geliyoruz, görüşmek üzere
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Motosikleti
    Hyosung GV250
    hanedan 12 merhaba ben mecidiyekyöden geçeceğim..istersen seni artçı olarak alırım hem çocuk esirgeme kurumun yerini tam olarak bilmiyorum tariften de çıkaramadım sen biliyorsan yeri çok iyi olur.. veya başkaları varmı mecidiyeköyden geçecek olan üsküdara birlikte eski tekel fabrikasının önünde buluşalım saat 18:00 da yarın ....irtibat için ozgurerkek1976@hotmail.com

hanedan 12 merhaba ben mecidiyekyöden geçeceğim..istersen seni artçı olarak alırım hem çocuk esirgeme kurumun yerini tam olarak bilmiyorum tariften de çıkaramadım sen biliyorsan yeri çok iyi olur.. veya başkaları varmı mecidiyeköyden geçecek olan üsküdara birlikte eski tekel fabrikasının önünde buluşalım saat 18:00 da yarın ....irtibat için ozgurerkek1976@hotmail.com
    Saat 19:00 da ancak mesaim bitiyor.... ve Sefaköy'deyim ,
    Teşekkür ederim yinede.

Sahi bu konu nie SOHBET bölümünde acaba ...
    Niye DUYURULAR bölümünde değil....ki acaba... ?

Motosikleti
    arkadaşım, sanırım yuvanın yeri konusunda sorun var... Gerektiğinde lütfen benimle 0536 604 28 39 nolu telden irtibata geçin...

Üsküdarda Doğancılar Yokuşunu kime sorsanız hemen tarif ederler... Yokuştan yukarı çıkarken sağda, aşağı inerken solda kalan bir MEHMET GÜZELLİK SALONU var.. onun kocamannnnn tabelasını görür görmez durun.. Zaten !8:45 ile 19:00 arası orada toplaşacağız... bizi illa ki farkedersiniz...
    görüşmek üzere...

Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat 19:00 da ancak mesaim bitiyor.... ve Sefaköy'deyim ,
    Teşekkür ederim yinede.

Sahi bu konu nie SOHBET bölümünde acaba ...
    Niye DUYURULAR bölümünde değil....ki acaba... ?
    yarın biraz erken izin alamazmısın? Çocuklar geçen seferden seni mutlaka hatırlayıp bekleyeceklerdir ???

diğer soruna gelince sanırım ben yanlış yerde açtık.. ÖZÜR...

Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir aksilik çıkmazsa biz de geliyoruz, görüşmek üzere
    gene o köşede 18:45 te...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    güncel .
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    hatırlatmak amacıyla güncellllllllllllllllllllllllllllll

Motosikleti
    bu konuyla ilgili arkadaşlar; bu akşamın fotograflarını yarın yeni bir topik açıp orada yüklemeyi düşünüyorum bu topiğede linkini kopyalarım.. Duyrulur

Hadi gelecekler hazırlansın akşama partiiiiii var.

Geçen buluşmadan yaka kartları olan arkadaşlar lütfen kartlarını da yanlarında getirsin, tanışma ve tanınma açısından iyi oluyor..

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    güncel diyim bari hatırlatalım gelicek olanlara

Kısmet nasip.......Güncel

Motosikleti
    ben hazırlandım , çıkıyorum.... geleceklerle 18:45 de görüşürüz...

Motosikleti
    mondial150ZAT
    abı var ya cok cok uzgunum ne soyleyecegımı bılmıyorum.o kadar nıyetlenmısdım.pendıkde bı iş cıktı aksam 9 da zor cıktım.neyse yarın gıderımkendım verırım artıkın.gucumuzun yettıgınce.of of

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    harika bir etkinlikti gözlerim doldu zaman zaman gösterilerde tüylerim diken diken oldu .
    öncelikle delipoyraza ve katılan sevgili arkadaşlarıma teşekkür ederim çocuklarımız ve sizlerle o anları yeniden yaşamak çok anlamlıydı .
    harika gösteriler vardı beni sorup yanıma gelen ağlayan sevgili kızım benide ağlattı kaza yapmışsın seni bekledik dedi çok mutlu oldum .
    onları yalnız bıakmayalım onlar bizim çocuklarımız hayatımın en anlamla günlerinden biriydi anlatılamaz tarif edilemez yeniden buluşmak umuduyla....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    honda twister'dı
    kesinlikle her dakikası çok güzeldi. ben diyordum ki çocuk olmasalar bu koşullarda asla yüzlerini güldüremezler. ama çocukların hepsinin gözleri ışıl ışıldı. önce poyraza sonra tüm arkadaşlara çok teşekkürler. çocuklarla buluşmak kaçırılmayacak bir mutluluk. herkese tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)