Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

20 Mayıs Kadıköy Bahariye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    20 Mayıs akşamı saat 20 civarı Bahariye Kadıköy civarında arkadaşım ile geziyorduk, o sırada 8-10 adet motorlu grup motorları bağırta bağırta sokak aralarında gidiyordu ve geçtikleri her yerde bulunan kişiler arkalarından küfürü savuruyordu, çok üzüldüm bu duruma, motor kullanırken kimse önemsemiyor diyoruz ama bazı kendini bilmez motor kullanıcı da bizim itibarımızı sıfırlıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    genelde bende gece işe gittiğimden dolayı egsozdan ses çıkmasını istemiyorum.

ss ler yine düşük devirde fazla bağırmıyor ama chopper türleri gerçekten çok gürültülü
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Bir motorun kendi sesi var o bir noktaya kadar tamam ama motoru bilerek öyle bir bağırtıyorlar ki sonuçta sokak arası ve saat akşam üzeri, hasta olan olabilir, çocuk olabilir, hiçbiri olmasa bile saygısızlık bence, motorlar görünmeden 5 dakika önce sesi çıkıyor.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bahsettiğin yer civarlarında, Moda taraflarında dün ben de motosikletli bir grup görmüştüm.Altlarında ağır makineler vardı ve cidden o topluluğun çıkarttığı gürültüyü tanklı, toplu bir birlik sesine benzettim

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    zaten ordan modaya geçtiler sanıyorum ve etraftakiler serseriler deyip durdu çok iyi bir imaj yani, hadi bir iki motor neyse ama on civarı belki daha fazla, umarım o grupta bu siteden arkadaşlar yoktur, çok yazık

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten ordan modaya geçtiler sanıyorum ve etraftakiler serseriler deyip durdu çok iyi bir imaj yani, hadi bir iki motor neyse ama on civarı belki daha fazla, umarım o grupta bu siteden arkadaşlar yoktur, çok yazık
    Katılıyorum.Onlar motorcuysa biz neyiz?Biz motorcuysak onlar kim
    Hani egsoz sesi sevilir tamam da o kadar motorcu birleşip de şehrin tam göbeğinde bu kadar gürültü yapmaları hiç hoş değildi

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Belliki seslerini duyurmak istiyorlar ama duyurma şekilleri yanlış.Motorcular olarak hepimiz bir değiliz, bir elin beş parmağı var birbirine benzemiyor ama sonuçta parmak işte.Dışardan gören insanda onları motorcu olarak görüyor.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Valla bana o ses ninni gibi geliyor. Duyduğum zaman başımı çevirip sesi daha net duymaya çalışıyorum. Ama yapılan tabiki de yanlış, bunda hemfikirim...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler