Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yağmurluk Nereden Satın Alınır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Arkadaşlar kış geldi. 2 Ekim'deki riva gezisinde de yağış olabilir. Bundan korunmak için yağmurluk almak şart oldu. ince bir yağmurluğu nereden kaça alabiliriz bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfem...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zoki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cadde deki bir mağazda var tahmin etmişsinizdir reklam yapmayalım 45 pound civarı yane 110 ytl civarıdır. alt üst takım

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    ububaykal kardeşim avrupa yakasına geçebilirsen kumkapıdı balıkçı malzeme satan yerlerde veya anadolu yakası balıkçı malzeme satan yerlerde alt ve üst kalın muşamba türü yağmurluklardan al derim kabadır ama sıcak tutarlar ve fiatları çok uygundur şayet bulamazsan bana haber ver ben iki takım sana kumkapıdan alayım renkler sarı,gri,lacivert olabiliyor (Baustada oluyor)
    motorsiklet mağzalarında da var ama ince ve pahalıdırlar

Alıntı zoki adlı üyeden alıntı
    cadde deki bir mağazda var tahmin etmişsinizdir reklam yapmayalım 45 pound civarı yane 110 ytl civarıdır. alt üst takım

zoki reklam olmazsa özelime mail atarmısın? nereden alabiliriz? ooner2002@hotmail.com

110 milyonmu ? insan bu parayı duyunca ıslanmaya razı olur gibi geliyor bana

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ben geçen hafta sirkeciden 35 milyona alt üst takım aldım( çin malı) cepleri ve fermuar yerinde çıt çıtlı birleştirmelerden direk su aldı bende gidip geri verdim. Yine sirkeciden sadece yağmurluk pantolon aldım 35 milyon yine. Bu sefer çok iyi çıktı çok memnunum.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    arkadaşlar ben kefkene gelirken giydiğimi bizim buradan 20 ytl ye aldım isteyenlere gerirebilirim.çok iyi çıktı
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Motosikleti
    suzuki rf 600
    arkadaşlar suzuki rf600 ün farı kırıldı cıkma bulamazmıyız

LBC_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun
    arkadaşlar çinden ithalat yapıyorum.10 güne kadar yağmurluklar gelecek.aslında şu anda elimizde olacaktı ama elimizde olmayan nedenlerle gecikti modellerde hem motorcu yağmurluğu,hem motorla birlikte motorcuyu örten yağmurluk(scooterlar için), birde motosiklet brandası var.fiyatlarıda 10-15 ytl arası olacak.hafta sonu görüşürüz. Riva da

ustumuzdeki mont idare eder aslinda ama asil sorun alt taraf. pantalon noolucak vardin mi gelicegin yere montu cikarirsin olur biter. ama hem pantalonu cikaramiyon hemde direk yapisiyo ustune. pratik bir cozum yokmudur alt taraf icin

mertserpen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vstrom
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    ustumuzdeki mont idare eder aslinda ama asil sorun alt taraf. pantalon noolucak vardin mi gelicegin yere montu cikarirsin olur biter. ama hem pantalonu cikaramiyon hemde direk yapisiyo ustune. pratik bir cozum yokmudur alt taraf icin
    selam.
    geçen hafta çok pratik bir çözüm buldum bu konuya. kuruçeşmedeki daytona'da mont ve pantolon bakmak için gitmiştim. İlgili kişi pantolon için bir model gösterdi tam benlik. iş yerine geldiğimde 10 sn bile sürmeden üzerimden çıkartabiliyorum, giymeside o kadar kolay ayrıca yan ve diz korumalıkları da mevcut.

ürünün yan tarafında fermuarlar var ayak bileğinizden belinize kadar. diğer pantolonlar gibi giyip çıkartırken ayakkabı ile uğraşma derdinizde yok.

Alıntı mertserpen adlı üyeden alıntı
    selam.
    geçen hafta çok pratik bir çözüm buldum bu konuya. kuruçeşmedeki daytona'da mont ve pantolon bakmak için gitmiştim. İlgili kişi pantolon için bir model gösterdi tam benlik. iş yerine geldiğimde 10 sn bile sürmeden üzerimden çıkartabiliyorum, giymeside o kadar kolay ayrıca yan ve diz korumalıkları da mevcut.

ürünün yan tarafında fermuarlar var ayak bileğinizden belinize kadar. diğer pantolonlar gibi giyip çıkartırken ayakkabı ile uğraşma derdinizde yok.
    Kaç paraya aldın peki mertserpen?

Motosikleti
    vstrom
    150 usd

LBC_34, hocam rivada görüşürüz banada motor brandası lazım yengeyle ne oldu barıştınızmı?

mertserpen, cokmus yaw. o paraya daha guzel seyler bulunur bence

Motosikleti
    vstrom
    mertserpen, cokmus yaw. o paraya daha guzel seyler bulunur bence
    ben çok araştıramadım, bulduklarımın tamamı bildiğimiz pantalon şeklinde idi, bu yaz ve kış olduğu için ayrıca giyme ve çıkarması dediğim gibi çok çok pratik olduğu için bunu tercih ettim.

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    ben eşorfman imal eden bi yere gittim 25 ytl ye alt üst su geçirmez içi beslemeli takım diktirdim. elbiselerimin üstüne onu giyicem. daha dogrusu pantolonumun üstüne
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Merhabalar....! Motor brandasından bahsediyosunuzda bunun yeri nerede acaba ve fiyatı nedir scooter için.....?

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    ohyeah,
    nerden yaptın bu işi???
    gayet mantıklı bizde yaptıralım...

oyy şimdi farkettim Hatay diyo adam

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    ohyeah adamı bayıltır yanlız o sistem ve ani hareket edemeyebilirsin, bence en mantıklısı, karda kaymak için kayak pantalonları var su geçirmez ve kaliteli, her zaman her mekanda da giyilebilir, onu tavsiye ederim....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler