Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Sabah mtorla giderken kuş çarptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Geçmiş olsun Benimde bir keresinde kaskı taktığımda kulağıma bıızz diye bir ses geldi nasıl kaskı çıkarttım tahmin edersiniz bir baktım arı var yani ucuz yırttık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bendede bir kac gezide aynı kaza başıma gelmişti

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    benim de 4 ay önce başımdan kuş macerası geçmişti.

sabah 6:30 evden cıktım mahalle aralarından caddeye cıkacam önümde güvercinler4 yada 5 tane yolumun ortasında yaklaştımmı ucarlarlar dedim her zaman öyle olmuştu ucmadılar valla ucmadılar 1 metre kaldı sıktım freni ama ne sıktım ne de olsa kuşta canlı küt yerdeyim kotum ve dizim parcalandı kan falan ama inanın hiç kızmadım kuşlara gram kızmadım vardı bence bu olayda bir hayır deyip dizim sızaya ve kanaya işe gittim.

ahh kuşlar
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

geçmiş olsun,normalde büyük kazalara bile yol açıyolar ama siz hafif atlatmışsınız,insan bi yandan kuşa üzülüyo,bi yandan motora bişey olcak diye korkuyo,değişik bi ikilem.

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Benimde bir keresinde kaskı taktığımda kulağıma bıızz diye bir ses geldi nasıl kaskı çıkarttım tahmin edersiniz bir baktım arı var yani ucuz yırttık
    heheh bu forumda görmüştüm okumanda fayda var, motorla yapılması gerekneler ve yapılmaması gerekenler diye mizahi anlatım vardı, orda ''eğer arı girdiyse bırakın soksun zaten romatizmaya iyi geliyormuş, debelenme düşersin valla'' diye çok gülmüştüm

geçmiş olsun

Alıntı coldplay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun,normalde büyük kazalara bile yol açıyolar ama siz hafif atlatmışsınız,insan bi yandan kuşa üzülüyo,bi yandan motora bişey olcak diye korkuyo,değişik bi ikilem.
    aslında bakılması gereken ilk şey can sonra kuş sonra motor ''parası çok olan içindir bu sıralama parasını uzun zamnadır biriktirmiş 2 yıl geçmiş anca bir motor almış kişi için sıralama can=motor en son kuş o bile sonda değil

Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de 4 ay önce başımdan kuş macerası geçmişti.

sabah 6:30 evden cıktım mahalle aralarından caddeye cıkacam önümde güvercinler4 yada 5 tane yolumun ortasında yaklaştımmı ucarlarlar dedim her zaman öyle olmuştu ucmadılar valla ucmadılar 1 metre kaldı sıktım freni ama ne sıktım ne de olsa kuşta canlı küt yerdeyim kotum ve dizim parcalandı kan falan ama inanın hiç kızmadım kuşlara gram kızmadım vardı bence bu olayda bir hayır deyip dizim sızaya ve kanaya işe gittim.

ahh kuşlar
    aman!!! geçmiş olsun kardeş, dediğin gibi kızmamak da gerek, dünyanın içiinda hayasızca dolaşan biz onların yerini alıp kendi yerimizmiş gibi talan eden de biz...
    sonuç: ölmesinler be

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...

aman!!! geçmiş olsun kardeş, dediğin gibi kızmamak da gerek, dünyanın içiinda hayasızca dolaşan biz onların yerini alıp kendi yerimizmiş gibi talan eden de biz...
    sonuç: ölmesinler be[/QUOTE]

ne diyelim haklısın.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı halimmm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla açtım ama şimdi değilim! aklımda canlandırdım istem dışı olarak ee birde onun yüzünde patlaması var...
    ya hacı napim anı bu işte insan beyini böyle işte ister istemez canlanı veriyor hayalde olsa..

Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm içimi döndürdün beya kusçam şimdi bidaha sayende avlanmaya falan çıkmam artık
    iyi işte yazık hayvanlara niye vuryon hayvancagızları ben seni popondan tüfekle vurayım bakalım eğlenceli olacakmı..

iyi işte yazık hayvanlara niye vuryon hayvancagızları ben seni popondan tüfekle vurayım bakalım eğlenceli olacakmı..

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    oldumu kuscagız????????????????***
    MT ANTALYA

Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldumu kuscagız????????????????***
    yok ölmedi,eğer bana soruyorsan?

o bana baktı öldümmü diye ben ona baktım. baktık ikimizde yaşıyoruz yola devam

((ne yapayım gece gece bu espri çıktı))

Motosikleti
    Alıntı halimmm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heheh bu forumda görmüştüm okumanda fayda var, motorla yapılması gerekneler ve yapılmaması gerekenler diye mizahi anlatım vardı, orda ''eğer arı girdiyse bırakın soksun zaten romatizmaya iyi geliyormuş, debelenme düşersin valla'' diye çok gülmüştüm

geçmiş olsun

aslında bakılması gereken ilk şey can sonra kuş sonra motor ''parası çok olan içindir bu sıralama parasını uzun zamnadır biriktirmiş 2 yıl geçmiş anca bir motor almış kişi için sıralama can=motor en son kuş o bile sonda değil

sonuç: ölmesinler be
    halimmm kardeş hareket halinde değildim dediğin gibi hareket halinde olsam kımıldamazdım zaten yoksa gümbüüüüüüüüüüüür

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halimmm kardeş hareket halinde değildim dediğin gibi hareket halinde olsam kımıldamazdım zaten yoksa gümbüüüüüüüüüüüür
    hareket halinde olamsanda bırak soksun dicem ama

bende yemedi (sağlık için yapayım demiştim)

allaha sukur bana hıc kus carpmadı ama odamın camına devamlı caparlar

Motosikleti
    Bazen dikkat ederseniz 50 ,60km ile giderken burnunuzun dibine kadar girip aniden yükseliyorlar sen refleks olarak kafayı eğiyorsun ALLAH göstermesin 130 140 la giderken bir çarptığını düşünsene 140 bizim hızımız 20 kmde kuşun hızı olsa hemen hemen 80 kiloğramlık bir basınç olur korkunç bir şey ALLAH korusun (Amin)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler