Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sofuoğlu Kardeşler Anısına Ve Temiz Trafik Için Motor Yürüyüşü...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scotter olacak... Az Kaldı....
    Sofuoğlu kardeşlerin anısına ve tarfikte yaşadığımız sorunları dile getirmek adına organize olabildiğimiz kadar, belirleyeceğimiz yerlerde motorlarla bir eylem yapalım. Bu eylemin amacı trafikte yaşadığımız sorunlar, bayanların yaşadığı sorunlar.. vs... Mesela İzmirden İstanbul'a uzanan bir trafik olabilir ya da ankara'ya..

Ve bunu her yıl düzenleyebiliriz. Piknik yapılır.. sohbet edilir. Başka illerdeki arkadaşlarımızla konuşuruz...

Arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum... Bizim amacımız kitlesel tepkimizi vermek.. Ben Miyonun trafikte yaşadığı durumları biliyorum. Bu en hafifi... Daha neler oluyor...

Motorlarımıza çarpıp kaçanlar, ölüme terk edenler var....

Motorlarımızı gazlayalım....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    istanbul bağdat caddesı olabılır bir çok arkadasımızda katılımı gerçekleştirir.

Yüzlerce dernek, internet sitesi, motosiklet grubu ve kocaman federasyon var...

Bırakın onlar yapsın bu organizasyonu

Motosikleti
    Olabilir. Ama bunu yaymalıyız.. Unutmayalım.. Bir elin nesi varsa iki elin sesi vardır.. Bu iş için tişörtler yaptırılabilir. vs... Arkadaşlarımızdan yardım bekliyoruz..

Unutmayalım. Dernekler, federasyona top atar bu silsile sürekli devam eder. Amacımız Hep birlikte bir şey yapmak...

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Sesin çıkmazsa kimse senin sorunun olmadığını düşünür ve ilgilenmez .Sorununu başkaları çözsün diye havale edersende çok beklersin.
    Adam gibi muamele görmek için kullanılacak en büyük güç dünyamızda medya, onun da kulağına su kaçırmanın yollarını bulmak lazım.
    En çok nasıl ses getirilebilir onu uzun uzun düşünmek lazım. her türlü fikir tartışılsın ve birine karar verelim
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı argues adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir. Ama bunu yaymalıyız.. Unutmayalım.. Bir elin nesi varsa iki elin sesi vardır.. Bu iş için tişörtler yaptırılabilir. vs... Arkadaşlarımızdan yardım bekliyoruz..

Unutmayalım. Dernekler, federasyona top atar bu silsile sürekli devam eder. Amacımız Hep birlikte bir şey yapmak...
    Sende haklısın kardeşim..Sende....

Bak biz birşeylerin çabasına girdik..Ama enson yazdığım mesajı okursan;

bu dediğin tepki yürüyüşünü sadece hayalden öteye götüremeyeceğini anlarsın...

Bizler artık magazinsel motorculuğu sever olmuşuz..Malesef...Ama malesef..
    Gerçek bu...

Tepkinin nasıl geri teptiğini görmek için... LÜTFEN TIKLAYIN...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti

içimizdeki gücü keşfedelim

biz içimizde bir bütün olursak ve kalabalık bir kitleye sahip olursak basın zaten bizim ayağımıza gelecektir. Amacımız eylem, aracımız şov.. Düşünün 5 yüz den fazla motor arka arkaya renk cümbüşü içinde... 1 saat içinde basın çevremizde...

Arkadaşlar uyuyan devin uyanıp yeni bir kuşak luşturması şart. Hala 68 lerin birikimini tüketiyoruz.. Unutmayalım bugün göz ardı ettiğimiz bir yılan yarın bizi sokar....

Bütün arkadaşlarımız fikir versinler.. Heyet seçelim ve karar alalım... Önümüz Yaz...

Gelin Pippa tek başına neleri göze alarak eylem yaptı. Sonucu hepimiz ayıplıyoruz ama o sesini çıkardı...

Bilmiyorum ben böyle düşünüyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    arkadaşlar unutmaya MT de bir kluptur ve uyeside fazladır herkezı sağduyuya davat ediyorum.

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Şahıslarla ilgili dayatmalar yapıldığında herkesin kendine göre bir arkası var.Bunu çözmek çok zor olur.Ama biz motosiklet.net olarak büyük bir sosyal oluşumuz.Muhakkak surette yaptırımlarımız olacaktır.Vakti müsait olan ve kanunlara aykırı olmayan her türlü gösteri yürüyüş ve etkinliğe varım.Biz bir ucundan tutmazsak bu işler hayal.Lütfen birilerine kızıp bu işler olmaz vs gibi moralimizi bozmayalım.En azından İstanbul'da Ankara da ve İzmirde eş zamanlı ve adımızı duyuracak şekilde sesimizi çıkarabilirsek belki bir ucundan tutmuş oluruz.Birlik olalım...
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Bu tür bir eylemi demiyim de, sesimizi duyurmak adına yapılacak bir yürüyüşü hep hayalimde kurarım zaten. Keşke bir şekilde organize olunsa da hayata geçirilse. Seve seve katılırım. Ama nedense birçok arkadaşımız bu tür konular yerine daha geyik konulara yazmayı tercih ediyorlar. Hızlı İmam şimdi şöyle bir konu açsa; dese ki motorum 5 vites. Vites sayısını nasıl arttırırım. 5 vites bana yetmiyor?? Emin olun o başlık 7-8 sayfayı bulur. İşte bu yüzden bi yere varamıyoruz, işte bu yüzden diğer ülkelerden gerideyiz. İşimiz gücümüz fasa fiso olmuş bizim. Uyumayın artık, yeter!
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti

Lütfen bu topiği duyuralım tüm camiamıza

Açıkcası malboro man ini dediği benimde kafamda olan şey. Bu konuda neler yapabiliriz..

Olaylara karamsar bakan bütün dostlarım, canınızı sıkmayın lütfen. Biz istersek yapabiliriz...

Ben izmirdeki arkadaşlara düşüncemi açıklayacağım....

Lütfen bu topiği duyuralım tüm camiamıza

Motosikleti
    parasızlık + kararsızlık...
    muratgergerli bey'in yazdıklarını okudum,o başlığı da okumanızı tavsiye ederim bu arada elinize sağlık murat bey...
    atlantic'in yazdıklarına da katılıyorum,artık tepki koymamızın zamanı geldi bu memlekette ağlamayana meme yok yasal sınırları aşmadan sesimizi yükseltmeliyiz diye düşünüyorum.
    Bir yaya olarak zamanı uyduğu sürece (ve yasal olmak şartıyla) her eyleme katılmaya hazırım,saygılarımla....

ek: argues Mt İzmir'e yaz istersen arkadaşlar ilgilenir diye tahmin ediyorum

Motosikleti

LucaBrasi dostum...

Bne İzmir ve İstanbul bölümlerine açtım konuyu... Bu fikiri daha nasıl duyurabiiliriz...

Ben işyeri bilgisayarından yazdığım için çok vakit ayıramıyorum.... Bütün boşluklarda fikirlerimi beyan ediyorum...

Yardımcı olursanız bana....

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

federasyonmu hangi federasyon

Motosikleti
    -
    Artık birşeyler yapmanın zamanı geldi...

Motosikleti
    BMW R27
    Ben de bişeyler yapmak gerektiğini düşünüyorum.
    Türkiyede de bir konuya dikkat çekebilmek için böyle toplu gösteriler yapılmalı. organizasyon ne kadar büyük olursa basının da dikkatini çekecektir.
    Ben de yasal çerçeve içerisinde düzenlenecek her organizasyona varım.
    Zonguldak MT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

FEDERASYON ADAM GİBİ PİST YAPSIN ÖNCE.
    CAHİLCE KONUŞMALARA GEREK YOK. BİZ DE MOTOR RUHUNA SAHİBİZ. ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMALIYIZ...
    O YÜZLERCE SİTENİN İÇİNDE BURASI DA VAR. ÜSTELİK EN HİT OLANI. DOSTUM SEN SADECE MOTOSİKLETİNİ KULLAN. BÖYLE GÜZEL ETKİNLİKLER PEK SANA GÖRE DEĞİL SANIRIM. SAYGI GEÇİŞİ YAPARKEN DE KALDIRIMDAN BİZİ İZLERSİN

celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    rahmetli ile trafikte yasadıklarımız arasında nasıl bir baglantı kurdun anlayamadım.
    kenanın acıklamalarına bakarsan o cok hızlı bir pilottu orada olmasaydı baska yerde olacaktı bu olay diyor.. yani neymis motorcuların kendine dısarıda ceki duzen vermesi gerekiyormus. ve duyduguma gore sinanın kaskı kafasından cıkmıs bu nasıl olabilir!!!

demek istedigim eylem yapmak istiyorsan hayhay ama baslıgı dogru sec bence

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı celebi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahmetli ile trafikte yasadıklarımız arasında nasıl bir baglantı kurdun anlayamadım.
    kenanın acıklamalarına bakarsan o cok hızlı bir pilottu orada olmasaydı baska yerde olacaktı bu olay diyor.. yani neymis motorcuların kendine dısarıda ceki duzen vermesi gerekiyormus. ve duyduguma gore sinanın kaskı kafasından cıkmıs bu nasıl olabilir!!!

demek istedigim eylem yapmak istiyorsan hayhay ama baslıgı dogru sec bence
    Evet hızlı bir pilottu ama sonuçta hızını pistlerde gösteriyordu ve pist kenarındaki bir kayaya çarparak hayatını kaybetti. O kayanın orda ne işi vardı? Birçok motosiklet yarışçısı düşüyor, taklalar atıyor ama hiç biri motosikletinin ona çarpmadığı durumlarda bu denli yaralanmıyor. Kaldı ki yaralanmadığı yer kalmadı Sinan'ın vücudunda.

Motorcuların kendine çeki düzen vermesi konusunda haklısın, ama birçoğu zaten trafikte adam akıllı seyrediyor. Kurunun yanında yaşı da yakmayalım...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    amaç doğru başlık yanlış

başarılar diliyorum
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler