Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet motoru hırsızlıkları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Değerli Ardakaşlar ve Motosikletini sevenler,

Bu aralar çok yaygın olan bir hırsızlık opersayonu var, ama motosiklet hırsızları değiller, motosikletin motorunu sadece çalıyorlar, hatta başlamışlar bile şu an bu mobil hırsızlar Asansörün motorunu çalmakla yetinmiyorlar, buldukları tüm motosikletlerin motorunu çalıyorlar. Bunun için nasıl önlem alınır onuda bilmiyorum gerçekten çok can sıkıcı bir şey. Sadece göz önünde bulundurmayın derim ben. Allah korusun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    valla yer merdiven altı artık motorun motorunada kilitmi vursak ne yapsak gerci benimkini usta zor sokuyo hheehe ama bilgilendirdigin için saol zaten diken ustundeydim şimdi hiç uyumam

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    En azından brandayla kapatın yada koyu renk naylon yada kumaşla, geceleri fark etmeleri zorlaşır böylece bir kaç yüzde ve allahın takdiri kıl payı olsada kurtarmış olursunuz. Ben şaşırmadım açıkcası çünkü hırsızlar çok ustalar bizim ustaların yapamadığınıda yaparlar ama akılları hırsızlığa çalışır iyiliğe değil.

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    gerci bizim arkadasın regal raptorunu yavas yavas goturuyolardı bi ara debrıyaj falan parca parca calıyolardı vaybe valla korkulur en guzeli kapalı garajda işte o yok maalesef artık allaha emanet derlerya işte öle nese ne hale geldik yaaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hırsızları hız motoruna bindirip hız yaparsak kask ve elbise giydirmeden belki korkarlar

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Alıntı SELÇUK ASLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hırsızları hız motoruna bindirip hız yaparsak kask ve elbise giydirmeden belki korkarlar
    İlginç bir yaklaşım Selçuk, yakalarsam hırsızı söz sana teslim edeceğim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    işte bu ben onları adam ederim yada kafasına sıkar atatrım

birkeresinde maslakta bir plazada güvenliklerin önünde motosikletimi çalmaya kalkıştılar yakalayamadık. yakalasaydım maslak meydanına bağlayıp üstüne motosiklet hırsızıdır diye yazacaktın gerisini moto sever arkadaşlarım hallederdi.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    alarm galiba en kesin çözüm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Daha neler duyacağız yaaa

chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    nerde hırsızlık, çalıntı motor yada benzerii birşey duysam içim acıyor
    gitti yaaa gül gibi tigerim ya bak yine hatırladım canım sıkıldı allah belalarını versin motorumu çalanın elleri kırılsın , ama helal para idi mutlaka hesabını verecekler mahşerde işte ozaman onları motor yapıp binecem orada

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Araç takip cihazı var biliyorum, kibrit kutusu kadar bir şey, Yahudi malı ama çok iyi bir şey motosikletin tekeri yada kontağı her ne olursa olsun, taşınsa yer değiştirse bile cep telefonuna mesaj geliyor, ozamanda polis devreye giriyor, diyelim ki araç takip sistemini fark etmediler ve motosikletini çaldılar, o cihaz sokak sokak kiaç km gittiğini ve uydudan nerde olduğunu tespit edebilen bir cihaz, fakat tek dezevantajı bulursa hırsız sökmesi 5 dakikasını alıyor. Pahalı bir koruma aracı ama aynı zamanda dezeavantajlı.

Motosikleti
    as t1
    Alıntı butterfly_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araç takip cihazı var biliyorum, kibrit kutusu kadar bir şey, Yahudi malı ama çok iyi bir şey motosikletin tekeri yada kontağı her ne olursa olsun, taşınsa yer değiştirse bile cep telefonuna mesaj geliyor, ozamanda polis devreye giriyor, diyelim ki araç takip sistemini fark etmediler ve motosikletini çaldılar, o cihaz sokak sokak kiaç km gittiğini ve uydudan nerde olduğunu tespit edebilen bir cihaz, fakat tek dezevantajı bulursa hırsız sökmesi 5 dakikasını alıyor. Pahalı bir koruma aracı ama aynı zamanda dezeavantajlı.
    bencede güzel yöntem iyi saklamak lazım
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Benim depoda motor. Hiçbirşey olmuyoooo... Allah kimsenin başına da vermesin.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede güzel yöntem iyi saklamak lazım
    Aklıma bir saklama yöntemi geldi aslında ama işe yarar mı bilmiyorum, Cihazı mumlayıp benzin deposuna koymak, ama benzin mumun üzerinde etki yaparmı bilmiyorum.

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    geyik kokusu alıyorum..motorunu çalıp motosikleti bırakabilirler mi?
    konuyu yazan arkadaşın ciddi yazdığını düşünesim gelmiyor.yani motosikleti çalmak motorunu sökmekten daha kolay?yani bir motor öle şak diye motosikletin üzerinden 5 dk da çıkar mı?motoru alır götürülemez.
    konuya ciddi cevap yazanlar bir daha düşünün.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    benim drahdörü çalsalar başlarına bela alırlar çalan adamlar bi de arkamdan beddua ederler..

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    motorun üstüne korkuluk koysak saman dan olanlar
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Motosikleti
    Mondial RF
    Buara iyice denk gelmeye başladım bu duruma zaten gerçektende can sıkıcı! Zamanında bizim sitede aynı gece 3 blokta bulunan bütün bisikletler çalınmıştı benimkide dahil bisikleti çalınan herkesin şimdi motoru var!

Acaba?
    [B]I'm a new [COLOR="Red"]kid[/COLOR] on the bloc ![/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı butterfly_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma bir saklama yöntemi geldi aslında ama işe yarar mı bilmiyorum, Cihazı mumlayıp benzin deposuna koymak, ama benzin mumun üzerinde etki yaparmı bilmiyorum.
    Oldu olacak faraday kafesine koyun, belki depo cihazın sinyallerini tam olarak ekranlayamaz.

Tey allam yarabbimmmm
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla motosiklet hırsızarını bılmem ama bnm bı aralar tam 8 tane bisikletim calındı aynı sene şaka gbi walla

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler