Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 100kh

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar mondial 100kh alacam ikinci el arkadaştan.bana 500 ytl ye veriyo ama arka jant değişmesi lazımmış.sizce nekadardır jant fiyatı ve uygunmu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    70 ytl..............................................
    Orgazma Dudak Büktürür

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    en fazla sana 100 YTL ye patlar motorun diğer aksamları nasıl 500 milyona çok ucuz
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

valla kardeş başka hiç bir sorunu yok diyo. motora baktım iyi bakmış çocuk ama işte fiyatı insanı bidaha düşündürüyor.sizce beni idare edermi? rokko 150 alacaktım vazgeçtim.100kh yide görünce hemde 500 e hemen alayım dedim...

chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    normal arkadaşlar fiyatı benim elemendada vardı geçenlerde satto 700 e oda düzgündü plakalı ruhsatlı herşeyi fulidi, ederi o, daha ne olacakki netteki fiyatlarına aldanmayın yani geneli uçuk fiatlar talep ediyor iş pazarlığa geldimi fiyatta düşüyor haliyle, adam napsın piyasa ölü nakde sıkışmıştır satıyordun

cant burç cart curt 100 120 ye patlar hatta mümkün ise zincirini de değiştir

peki bi ankarada oturan varsa en ucuzu nerde bulabilirim mondial servis dışında satan yerler vardır demi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)