Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bundan sonra motosikletsiz miyim acaba?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    Alıntı suzi_gsr_600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın yaptığı gibi yapmak lazım
    doktoru bi kere bindircen motora bağımlısı oldumuydu tamadır işte
    ehehe düşünce güzel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    binersin motora zamanla her şey unutulur yaralar geçer ama sevda geçmez ama uzun bi süre binme ara ver....

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı pampi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atlantic tekrar geçmiş olsun.Öncelikle iyileşemeye bak sağlığın yerinde olmazsa herşey boş.Kaza bu otomobilde de olur yaya da olur kısacası alnımıza yazılmışsa
    bişeyler bahanesi olur.Bende yatıyorum 45gündür 5 gün sonra kontrolum var akalım neler diyecek doktorum.
    Arkadaşım sana da çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda iyileşirsin sen de. Şu zamanlarda insanın morali çok bozuk oluyo. Çabucak geçse keşke zaman.

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benm bi doktorum var sürekli rapor aldığım.motorları çok seviyor ama eşinden korkyogeçen bi gezdirdim.şimdi her gittiğimde gezmek istyo.
    Nerde bu doktor, biz de ona gidelim.

Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KardeŞim Tekrar geçmiş oLsun.
    Şaka yapmış beLLi (:
    Kırık yok sanırım Yara ßu kapanır Allah'ın izni iLe geçte oLsa.
    Sadece bir daha binmeni istemeye biLirLer buda sana kaLmış iLişkine Tamamen.
    annemizi babamızı kırmadan gönüLLerini aLarak Lütfen (:
    onLar bizim için en iyisini istiyor bunu unutmadan ikna edeLim.
    Allah Sabır Versin inş.
    aramızda oLucaksın tekrar emin oL.
    Yok arkadaşım, çok şükür kırık yokta doku kaybı falan filan var işte. Bir daha binmemi istemeyeceklerini düşünüyorum ben de ama binmeden edemem ki. Şimdi onların da rızasını almadan binmekte istemem. Bi orta yol bulmaya çalışcaz artık bakalım.

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi inşallah bu soruna bir çözüm bulursun.Anneler kutsal biliyosunuz ki onların da rızasını, hayır duasını almak şart o bakımdan doktor şakayla karışık söylemiş olsa bile ayıp etmiş.Tekrar geçmiş olsun.
    Valla doktor bizi çok yakınen tanıyo aslında. Biraz samimiyet vardı da o yüzden o şekilde davrandı. Keşke başka doktora gitseydim diyorum şimdi... Sağol arkadaşım, geçecek inşallah.

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey zamanla geçiyor. Hiç üzme kendini. Ben 45 gün bacağım komple alçıda yattım. Annem hakkımı helal etmem bir daha binersen dedi. Evlatlıktan red bile etti. Ama geçti gitti. Herşey geçiyor. Önemli olan tekrar sağlığına kavuşman...
    Tubis aynı şey bana olacak işte. Kesin bu polemiklerle karşılaşıcam evde. Umarım dediğin gibi hepsi geçer gider.

Alıntı suzi_gsr_600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın yaptığı gibi yapmak lazım
    doktoru bi kere bindircen motora bağımlısı oldumuydu tamadır işte
    O zamanında javayla bi kaza yapmış, sene 1970 lerde.. O gün bugün tövbeliyim ben diyo. Kazasını da anlattı, annemi tam moda soktu yani. O panzehiri almış, binmez bi daha.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)