Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rahatına Düşkün Kedilere Kesin Çözüm!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı maxx75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben son bi kaç aydır yakalayamıyorum serefsizi ama pati izleri her sabah selenin üstünde...acaba bizim duman mı yatıyo yaa
    bizdede var bi tane onunda adı duman, bide yavrusu var şaşıracaksınız belki ama ben özellikle bunlar benim motorumun üstüne yatsın diye branda aldım gece brandanın altından girip motorun selesinde uyuyolar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı ulkumuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İşte kat-i çözüm

Alıntı kalyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wALLA ernetLe vs. iLe uğraşmayın uzun süreLer kediiLer iLe arası hoş oLAn bi insan oLarak tavsiyem petshopLarda satıLan evde kediLeri yataktan uzak tutmak adına üretiLmiş 1 kaç değişik kedi kokusu var sürüyorsunuz ve kedi 1 - 2 metre yakınına girmiyor miss gibi de kokusu var fiyatı da 5 ila 30 Lira arasında kaLitesine göre değişiyor tavsiyemdir
    Hocam bu bahsettigin koku nasıl bi şey? Yani spreymi, krem gibi birseymi yoksa bir tur sinek kovan raid vs gibi birseymi? "Suruyorsunuz" demişsin hemen ucacak gibi birsey mi acaba? Fiyatı biraz tuzlu gibi geldi bana 5- 30ytl arası iyi para walla!

Hocam Ernet kesin ve kat-i olan tek cozum emin olabilirsin! Kedilerin burunları çok hassastır kokulara karşı ve bu tarz sert kokulardan nefret ederler bu yuzden ernet'in oldugu yerin yakınına dahi yaklaşmıyorlar. Ustelik fiyatıda çok ucuz 1 ile 1.5ytl arası tanesi. Marketten 1.5ytl'ye alacagınız bir ernet tahminimce kafadan en az bir, bir buçuk ay gider size. Ustelik kullanımı çok kolay ben arkasına ÇİFT TARAFLI YAPISKAN BİR BANT YAPISTIRDIM (3M), SELEYE TAK DİYE TUTTURUP GELİYORUM EVE.

ARTIK İCİM RAHAT NE KEDİ VAAR, NE ÇİŞ, NE TIRMIK, KAKA, BİT, PİRE VS BİŞEY!!

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nefret nefret nefret ediyorum . ...

heyvanları severim ama söz konusu motosikletim olunca korksunlar benden ..

bikaç tevsiyede benden

1- biber gazı ..
    sevgili kedimiz her zmanki gibi sele üzerinde yada motosiklet çevresinde görülür. derhal çok ılımlı yaklaşılır sanki o selenizde oturan bir kedi degilde bir huri ((: yavaş yavaş yaklaşılır o mahmurlukla gıdısı okşanır ve pıısssstttttttttt . biber gazı fora ( 1 hafta garantii çözüm )

2- kuyruga torpil bağlama

bir kedi için başına gelecek en kötü şeylerden biridir fakat motorunuzdaki pati izi çizik ve idrar kokusu sizin canınıza tak etiştir .. biraz beceri ve el çabukluğu isteyen bu sistem için ii adet torpil ve paket lastiği gerekmemtedir .. günlerdir takib ettiğiniz sinsi mahlukatı bir puntoya getirip köşeye sıkıştırınız gövdesini bacaklarınızın arasına sıkıştırın kuyruguna paket lastiği sayesinde hızlıca torpili bağlayın ..

ve son konuşmalarınızı yapın ...( jack nicholson tarzı ) sen hiç ay işiginda kurtlarla dans ettin mi ... ve fitili ateşleyip bırakın ( 1.5 ay garanti çözüm)

ve 3-havalı tabanca

çogumuz sahil gezintisinde enizde duran balonlara ateş etmişizdir .. kutu kola bile delen bu havalı oyuncaklar çogu av malzemesi satan yerlerde bulunmaktadır . aldıktan sonra sıkı bir işancı olmanız için zaman geçmesi gerekir .. ama alıştıkça avlayacagınız kediler bir bir gözünüzün önüne gelmeye başlar sonrası malüm pavv pav pavv gravv ((((: tam onikiden dediğiniz an sizde bir kedi avcısı olmuşsunuzdur ( full garantili cözüm )

ama yok arkadaş ben bunlarla ugraşamam beni aşar ben melek yüzlü bir insanım tavuk bile kesemem diyorsanız .. kapalı garaj da derdinize derman olabilir ((((((:

not: bu yukarda yazılan önerileri evde denemeyin sevgiler başarılar hayırlı muhaffakiyetler (((((((((((((: jesse

tarzın hoşuma gitti dostum

ama şu ernet daha etkili kedi yüzünden üç defa sele kaplaması değiştirmiştim bide bunu deneyelim bakalım nasıl olacak...

mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Kapalı garaj yoksa tek çözüm : http://www.sahibinden.com/moto_cadir...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Alıntı mkirdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam bu cozumu tavsiye etmem. Bir kere motor hava alamıyor nefessiz kalıyor yani ıslaksa uzun sure ıslak kalacaktır kaporta vs. Sirkilasyon yok! Sonra ben kapının onune boyle birsey koysam herseyden önce tum çoluk-çocuk üc vakte kadar dahada üşüşür toplanır basına bu ne diye! Durduk yerde cok fazla dikkat ceken birsey bence gereksiz.

Akabinde de polis tabii "bomba var mahallemizde" ihbarını degerlendirmek uzere 10dk'da kapımda olur polisler eminim

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    abı en ıyısı bı tane branda alın hıc ıtlen kurtlan kediylen köperlen uğraşmassınız
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı en ıyısı bı tane branda alın hıc ıtlen kurtlan kediylen köperlen uğraşmassınız
    brandanın da heryerinden giriyo namussuzlar =(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brandanın da heryerinden giriyo namussuzlar =(
    hahaha
    sızma sabotaj vaaarr!!!!!!!

Karabiber tanesini sele civarına iliştirin. Etkili olabilir.

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    lanet olsun benim içimdeki bu hayvan sevgisineeeeee
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

Motosikleti
    aprila rs 125
    bizim orda var bi tane ama ona kedi demeye bin şahit lazım.. yiye yiye kaplan gibi olmus mahalleden geçen köpeklere falan saldırıyo..
    bi süredir benim motora musallat oldu gece gündüz üstünde keyfi gelirse kalkıyo keyfi yoksada kimse kaldıramıyo.. büyle küheylanımsı bişe bi belinde kuşakla palası eksik.. ben mecbur oldugum için sesimi çıkartmıyorum yatmasına uyumasına.. ama artık azıttı kız falan atmaya başladı.. kandırdıgı dişi kedileri getirip işi pişiriyolar..
    mahallede dedikodu olcak diye aklım cıkıyo valla
    burdan yetkılılere seslenıyorum!!!!
    buna bı care bulsunlar temiz toplum...
    efendi-uslu,iffetli kedi istiyorum..
    yoksa yakındır kandırıp kirlettiği kedilerin sahiplerinin bizim motorun kapısına dayanmaları...
    kim demiş sarhoşluk kötü diye!!!!
    ben herşeyimi ayıkken kaybettim....[I][B][/B][/I]

Motosikleti
    as t1
    Alıntı ferdagulbenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lanet olsun benim içimdeki bu hayvan sevgisineeeeee
    seninde motor sevgisinee
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninde motor sevgisinee
    Ooooo çok damar bir cvp gelmiş arkadaştan lönk diye çekinmeden lafını soylemiş! Sert ve nispet eder gibi

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bu küçük adi pisiciklerin en çokta idrarı deli ediyor beni branda örtüyorum işaretleme duvarı oluyo bende ernetçiyim artık işe yarıyor gibi...pehh buda pis kokuyo yavv..

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu küçük adi pisiciklerin en çokta idrarı deli ediyor beni branda örtüyorum işaretleme duvarı oluyo bende ernetçiyim artık işe yarıyor gibi...pehh buda pis kokuyo yavv..
    Kediler çişlerini yaparak bölgelerini belirlerler. Özellikle erkek kediler bunu sıkca yaparlar. Yani bir kedi gelip seleye, brandanıza veya motorunuzun herhangi bir yerine işediyse artık orası onun bölgesidir ve o an'dan sonra siz motorunuzun misafiri gibi olursunuz! Bu yuzden pişt, hişt, vs bilmem ne diyerek kolay-kolay uzaklaştıramazsınız sahiplenmiştir cunku bolgesini!

Bu bakımdan kediler dogaları geregi oldukca futursuz, umarsız ve rahatına fazla duskun canlılar!

Motosikleti
    yok anam sıcakta alerji yapıyor
    peki kedi geldi şeyetti köpek gelip şeyederse şimdi bu durumda kimin oluyor
    KORUMASIZ MOTOR SÜRMEK BİR MUZ KABUĞUDUR BASTIMI AYAĞIN DEĞİL HAYATIN KAYAR

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı ARSIZ ÇOCUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki kedi geldi şeyetti köpek gelip şeyederse şimdi bu durumda kimin oluyor

köpeklerin öle bişyi yoktur işaretler sadece kendi cinsleri için burakırlar bildiğim kadarıyla yo öle değilse tabi güçlü olanın olur orası
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Benim motorumunda belalıs var, En çok yağmurlu havaları sevmiyorum, Çamurlu pati izlerini görünce delleniyorum, Ayrıca gecenin 12- 1 birinde alarmı öttüryor hırsızmı kedimi anlamak için camda 5 dk dikiliyorum Pisokopat yaptı bu kedi beni ...

Motosikleti
    Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorumunda belalıs var, En çok yağmurlu havaları sevmiyorum, Çamurlu pati izlerini görünce delleniyorum, Ayrıca gecenin 12- 1 birinde alarmı öttüryor hırsızmı kedimi anlamak için camda 5 dk dikiliyorum Pisokopat yaptı bu kedi beni ...
    Al bir ernet bak keyfine

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)