Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

istanbul'da motor sayısında korkunç bi artış var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bahar geldi havalar güzelleşti motorlar yollara çıktı....
    motosiklet kullanan her şanslı insan motorunun bakımını yaptı ve yaza hazırlandı.. istanbul'un bu güzel güneşli günlerinde de bagdat caddesinde ve sahil yolunda her tarafta motosiklet görüyorum. eskiden bu kdr motor göremezdim... 1 tane geçti mi deli gibi bakardım arkasından.. ooohaaa fln olurdum
    şimdi yine bakıyorum hatta daha dikkatli bakıyorum ama eskisine göre çok sık geçiyolar.. bu bnm şansım mı yoksa yavaş yavaş motor korkumuzu atıyor muyuz? bence her geçen yıl motorcular için daha hayırlı ve güzel olacak... Allah hepimize kazasız belasız sürüşler ve keyif dolu, motorlu günler yaşatsın inşallah!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    bu olay çok güzel. hem bence korkularını atıyorlar hemde motor alıcıları artıyor. zaten bence bu güne kdar istanbulda az bile vardı. hemde istanbul olmasına rağmen. milyonluk şehir hemde..
    ama bir sorun varki bunun sadece istanbulda gelişmesi çok güzel değil. keşke diğer şehirlerde böyle gelişse. istanbul tek başına yetmıyor.. bazı şehirlerimiz varki parmak sayısı kadar motor var yok.
    inşallah hemen hemen her şehirde motor sayısı artar. hemde binlerce olur inşallah bıktık artık dergilere bakmaktan , hasret çekmekten zorlan değilya
    inşallah dediğin gibi her mtor alan abimiz kazasız belasız sürüşler geçirir..
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

fireblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet haklısın baya artış var istanbuldaki motorsiklet sayısında kadıköy tarafında baya var karşıda da artış var sanki çoğunlukla taksimde burger king in karşısında çoğu zaman toplanan motorcular var ama bu çok iyi gözümüz gönlümüz açılıyor her gördüğüm motorsiklet beni biraz daha motor almaya yaklaştırıyor inşallah sonunda motoru olmayan ve özlem çeken tüm arkadaşlarla birlikte motor sahibi oluruz))))

Motosikleti
    Kymco Agility City
    kuşadasında da öle ben bunun motor fiyatlarının bayağı ucuzlamasından dolayı olduğunu düşünüyorum
    :bestmt:

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Evet bu sene tam verileri bilmiyorum ama daha onceki senelere gore %100 yakın bir artıs var.
    Tabi bizim motorlar dikkatimizi fazla cektigi icin bize oyle geliyorda olabilir.
    algıda secicilik olayıı

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    var ya bayağı artış var bizim garajda geçen sene 3 tane motor vardı şimdi 8-9 tane var.. insanlar yavaş yavaş motoru benimsiyor özellikle ülkemizdeki trafik sorunu artıkça ben mesela kadıköyden taksime sabah trafiğinde en az 1saatte gidiyodum şimdi motorla yarımsaat sürüyor.
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    evet bence de insanlar ulaşımda, özellikle de istanbul trafiğinde motorsikletin faydalarını anladılar, otobüs ve metroyla gidersem maslaktan taksimde itü gümüşsuyu kampüsüne 45 dakika civarı sürüyo metro istasyonlarında yürümek de cabası, arabayla ne kadar sürede gidilebileceğini hayal bile edemiorum ama motorla 20 dakika sürüyo, yürümek yok bişi yok, az yakıyo (sayılır)

fireblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya abi safrane doğru söylüyo hele yazın sıcağında istanbullular bilir üzerindeki tişört tenine yapışıyo geberiyosun sıcaktan bide karşıya geç allahım zaten kadıköy harman yeri gibi karışık karşı daha beter iyiki kadıköydeyiz arabanda yoksa varsa da klima yoksa bizimki gibi puuoooof yandın vapur da bile rahat değil ama motorlulara bakıyorum püfür püfür gidiyolar ve istedikleri yere zamanında ulaşıyolar arabada bi de tinercisi, cam silicisi ,abi sakız alcısı bezdiriyo taksimden beşiktaşa inen yokuşta sıtad yanı gece tinerciler vardı yazın arabadan kolumu çıkardım yazın gece yanıyo birden elimi çekti biri irkildim bi baktım tinerciler ikisi üçü birden abi para kurtardım kolu kıpırdayamıyosunhade len dade diye kovaladık bi ton muhabbet ışıklarda heryer araba ama motorda aralardan sıvış vuuuup bas git işte böyle safrane kadıköydemi oturuyosun sanki motoru gördüm gibi))

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    yo maslakta oturuyorum karşıya ztn bi tek geçen hafta buluşma için geçtim, bi benzeri olsa gerek. Taksim'de de benimkinin aynısından bi tane daha var

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Sadece İstanbul'da değil, Türkiye'de genel olarak motosiklet kullanımında ciddi artış var. Eskiden 1990'da motor aldığımda insanlar sanki uzaylıymış gibi bakarken şimdi yolda giderken en az 8-10 tane motora denk geliyorum. Artık motosikletin avantajları daha bir kavrandı.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorsiklet yazın insanları kendine daha çok bağlayan ve devamını bıraktırmayan bir kavram..İnsanlar birbirlerini gördükçe bu daha da artıyor..Bakıyolar ki rağbet var merakarı artıyor ve ednemeye başlıyorlar sonrada olay tutkuya dönüşüyor.

Bende bunu farkettim özellikle anadolu yakasında artmaya devam ediyor..Umarım böle devam eder...

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    cıtır senin motor varmı?
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Motosikleti
    Kymco Agility City
    yazın çok rahat motor vallaha püfür püfür çok rahatsın ee tabi trafikte sıkışık yazları aralardan geçiyon gidiyon arabası olanlar beklerken

cathedralcım,

malesef şu anda yok bi temmuzda ehliyetimi alıyorum elime..sonrada aksesuarları tamamlayıp nasipse seneye de altıma çekiyorum motorumu..o zaman görün siz esintiyi

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    motorun iyi ki yok şimdi. çünkü olsaydı motorun kapını önünde duracaktı ve biemiyecektin iğrenç bir durumdur.ben 2 ay bekledim motoru aldıktan sonra
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

öle diyosun ama en fazla bir hafta sonra havalar gene ısınacak ve gene kulanmak isteyeceksin..
    yani bu durumda olmasını istersim..Yine de böle söleyip bbirazda olsa rahatlattığın için sağol danger...

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    Alıntı danger0 adlı üyeden alıntı
    motorun iyi ki yok şimdi. çünkü olsaydı motorun kapını önünde duracaktı ve biemiyecektin iğrenç bir durumdur.ben 2 ay bekledim motoru aldıktan sonra
    ben kar yağarken bile motorun üzerindeydim, boşa beklemişin

kar aniden başlamıştı ben de yerler tutmadan yurda ulaşiyim diye gazliodum

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    soğuktan dolayı binemediğimi söylemek istemedim ehliyetim olmadığı için binemediğimi söylemek istedim yanlış anlamışınız. ehliyetimi aldığımda ocak ayıydı bende buz gibi havada motorun üstündeydim tabiki
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    Kymco Agility City
    niye ehliyetsiz motora binilmiyomu

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    e yine boşa beklemişin, benim o kardan kaçtığım gün de ehliyetim yoktu hala yok ama marş düğmesine basınca alet yine de çalışıyo

şaka bi yana sen doğrusunu yapmışsın, ben önemli bişi olmadıkça kampüs dışında kullanmıyorum motoru, kardan da kampüs içindeyken kaçıyodum ztn

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler