Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NIC marka mont hakkında acil arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...524&ShowPane=2

arkadaşlar bu mont kışın çok mu terletir. almış olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

yardım eden yok mu arkadaşlar çok acil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu montu 2.el almayı dusunuosan satan arklar var

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben fuardan yeni aldım,çooook kullanışlı... tabi seninki hangi model bilmiyorum ama benimki enduro modellerinden...avatardaki resmimde var! terleme konusu birazda içine extra ne giydiğinle alakalı;fiyatı ne kadar?

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    bende var nic mont 4 mevsimlik.Cok kalıtelı malzemesı falan yakından gorursen dokunursan anlasılıyo zaten.İçinde ruzgarlık astarı falan var korumalarıda gayet kalıtelı.Bide en oenmlısı bıldıgım kadarıyla turk malı.Ama kalıte olarak held veya revitden aşagı kalır yanı yok.zaten fıyat olarakda cok ucuz dııl.tavsıye ederım ben kullanıyorum.modelide NİC NJM-1011

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi baktım... benimki nj1010 kodlu mont,furda 150 ytl'ye almıştım 205 ytl olmuş... 25 ytl ver;daha sağlam kullan derim,ama tabiki zevk meselesi...

merkezi ist. ümraniyede;fuarda sahipleriyle tanıştım... efendi,anlayışlı,güler yüzlü insanlardı... hatta bi tanesi (diğer ortak) maltepe'liydi...akşama merkezin tel. nosunu verebilirim. cihan arkadaşımızın dediği gibi ,güvenlik için koromaları gayet kaliteli,üstüne giydiğinde anlayabiliyorsun...

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Mont sıcak tutma konusunda gayet başarılı ama bir kötü yönü var oda boyun kısmı.Enseden rüzgar alıyor, bunu önlemek için boyun kısmını sıkılabilecek şekilde yapmışlar fakat buda insanın boyunu rahatsız ediyor.Eğer maske kullanırsan, boynun bu konuda fazla rahatsız olmaz belki ama imkanın varsa demeni öneririm.Genel olarak mont güzel.Ben şuan kullanmıyorum fakat dememe frsatım olmuştu.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ben bugün bu montla (içliksiz giydim, altta swatshirt vardı) dondum. Kışın ne olur bilemem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)