Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Hayat Onda!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    Arkadaşlar sonunda honda nın eğitim sürüşüne katılabildim.2 günlük serüvenimi sizinle paylaşmak istedim.
    öncelikle honda fabrika müthiş bir yer.12 kişi ve 3 eğitmenle egitime başladık.12 kişinin hiçbiri vitesli motor kullanmamış.hatta 1 kişi hiç motor kullanmamıstı.ilkgün egitimde motorlarımızı tanıyıp,parkurda dönüşler virajlar,slalom,frenleme,yan ve orta sehpa kullanımı,düşen motoru kaldırma teknıkleri gibi çalışmalarla başladık.(CBF 150)hepimiz bişeyler öğrensekde ilk günün sonunda servisde konusmamız biz bu işi yarın nekadar daha yapabilirdik?sankı ilk günden sihirli bir değnek bekliyorduk.hele ben başta motorumu bikaç kez düsürünce baya ümidim kırıldı.ertesı gün geldiğimizde herkesin bilek,kol,bacak agrıları vardıbugun sanki o sihirli degneğin günüydü.herkes uykusunda çalışmıştı ödevlerini.günün en zor kısmı yokuşta duran moturu kaldırmaktı.hepimizin gözü korkmuştu ama deneyimli hocalarımız hepimizi kurulmus oyuncaklar gibi orda da başarıya ulastırdı.ve günün sonunda 500 ve 600 cc motorları bile denedik.hepimiz kullandık!bu harika bişiydi.hocalrımızın bize öğrettiği şey:nereye bakarsak motorumuz oraya gider,relax,omuzlar aşağı,bilekler kırık ve narınce tutmak elcıkleri.bunlar sürüş teknikleri hakkında öğrendiklerimizdi.birazda fabrikayı anlatım size..oldukca büyük bir alana kurulmuş.öğlen yemeklerini fabrikanın yemek hanesinde aldık.inanın 5yıldızlı otel konforunda sanki gıda üreten bir fabrikadaymısız gibi heryer bembeyaz.3 çeşit menü,salata bar ve çalışanlar pırılpırıl..eğitim sahasında da verilen molalarda kafe breakler..içecekler..Herşey mükemmel değil mükemmel ötesiydi..herkesin bu sürüş teknikleri eğitimlerine gidip ufuklarını genişletmelerini dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hadi bakalım hayırlı olsun...kazasız sürüşler dilerim. başarılar...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    baska resım yokmu yaw surus ıcınden nası surdugunuzude gormek ısterız shule abla
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bende pzt si salı güvenli sürüş 2 ye kaydımı yaptırdım insallah odedigim bedele değecek bir eğitim olur
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    GT650R
    Başka neler öğrendin anlatsana, nereye bakarsan motor oraya gider evet öyleymiş, hiç bakmadığım yere gitmediğimi fark ettim bunu okuyunca.

Hatta bu gün çok yanlış bir yere bakmışım,4 şeritti bir yolda, en sol şeritten, 4 şeridin dışında, en sağ şeritte şerit bile değil, refüjle otobüsler için ayrılmış bir yere baktım..
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    kesınlıkle bu her konuda oldugu gıbı bu konuda da egıtım sart kesınlıkle bende katılıcam ama ankarada honda nın egıtım teknıklerı veren bı yerı varmı kı

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    inan istanbulun dışından buraya ulaşmak içinden ulaşmaktan daha kolay..bunun için 2 gün ayır yeter.servis kolaylıgı var çunkü fabrıka gebze de.

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Hayırlı olsun aynı eğitimden bende geçtim hemde aynı yerde 2 ay önce çok şey öğrendim
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    yeri gebzede dimi yanlıs anlamadıysam bende gidicem

Motosikleti
    Goldwing

Buda bizim dönemdeki arkadaşlarla resmimiz
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Sana katılıyorum 2. sine de gitmeye niyetliyim gerçekten müthişler

Motosikleti
    Goldwing
    yanlışlık oldu dönem resmi diye motosikletimin resmini tıkladım pardon
    Şimdi dogru resim oldu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)