Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yok Böyle Bir Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    çok ağır bi kaza Allah göstermesin
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Töbe , Töbe. Sanırım boynu krılmış.

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    valla banada inandırıcı gelmedi, haklılar elbette ancak bu sanki biraz reklam kokuyor... genede ne kokarsa koksun kasksız cıkmayalım arkadaslar

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Yaşamaz,yaşatılamaz.......

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Kaskın ve motosiklet koruma ekipmanlarının önemini abartı yoluyla anlatmanın bir biçimi sanırım. İyi bir kompozisyon, insanı etkiliyor. Ancak kaza olması! veya bu şahsın eğer böyle bir kaza olduysa, bu pozu verebilecek şekilde olması! hayatta kalabilmesi! sadece fantazidir.
    Kim akıl ettiyse helal olsun ama
    Poturdak

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    1.5 hafta önce yaptıgım kazada kask sayesınde hayattayım. Lütfen kaskınızı takın ve full korumayla destekleyin..
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    GT650R
    Alıntı nursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana pek inandırıcı gibi gelmedi...200 km.hızla git tırın arkasına etiket ol bilmem kaç km tır hızıyla sürüklen kask tutsun... sanmam :( ... sanki fizik kurallarına göre bir eksiklik var diye düşünüyorum.... ama ne olursa olsun kask takalım tabi emmniyet şart....
    Aynen katılıyorum, face var gibi, 200 km hızla o kamyona girse sadece akfa değil, iliklerine kadar girer o kamyona gibime geliyor, yok tamam kafa girdi diyelim o basınçla ne ciğer kalır ne kemikkk, taktir Allahındır..
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Vaybe görünce şok oldum ama kaskın faydası işte.Her takmayan ölmücek veya her takan ölmücek diye bişi yok.Hayatta kalma şansın artar hiç olmazsa.Kasksız yolculuğa hayır!

feyk değilse bile hadi kask korudu diyelim o hızlarda göğsünü,mide kısmı nasıl sağlam kalır kesin orada ölmüştür.her zaman full koruma.

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    Allah'ım sen akıl fikir ver Ya Rabbim.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki An125hk
    2 hafta önce yolumda giderken kaldırıma parketmiş bir araba önüme çıkınca frenleri koydum baktım motor durmicak atladım malesef atladım geldi banada başka bi araba çarptı eğer kafamda kaskım olmasaydı ; arabaların önüne yapışan sineklerden farkım kalmicaktı..
    Lütfen kaskınızı takın ! sıcak olsa da, 50 mt'lik yol olsada takın..KENDİNİZ İÇİN TAKMIYOSUNUZ BARİ SEVENLERİNİZ İÇİN TAKIN !
    [COLOR="Lime"]dünyada tek gerçek var ![/COLOR] [COLOR="Red"]Motor[/COLOR][COLOR="Black"]um ve [/COLOR][COLOR="Red"]Ben[/COLOR] :P

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    bence b adam yaşamıyor çünkü yaşıyor olsa o şekilde dururken fotosu çekilmezdii...farklı açılardan hemde 100% rahmetlidirr allah günahlarını affetsin. ne diyim.
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)