Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

baslangic

Motovento
    REKLAM ALANI

oncelikle herkese merhabalar ben araniza yeni katilmis bir motosiklet meraklisiyim ancak yiginla oneriye ve yonlendirmeye ihtiyacim var.

sizden ricam 3000 3500 ytllik bir butceyle alinabilecek (sadece motora ayrilmis bir butce bu)

gerek vites gerek hafif hafif trafik konusunda tecrube kazanabilecegim motor onermeniz

simdiden cok tesekkurler herkese tekrar selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benım sana onerım ybr125 ıyı gıder yada honda beat ıdealdır ama bıraz daha ıyısını ıstersen benımkınden alabılırsın

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    aramıza hoşgeldin .öncelikle ne istediğini belirtmelisin chooper tarzımı,race mi,cros endroo mu yoksa scooter tarzımı? ona göre sana herkez yardımcı olur.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    sıfır mı almak istiyosun ikinci el mi?

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    ybr 125 yada cbf 150.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    ben biraz daha kafanı karıştırayım cbr 125 diyim
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

komando,, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Ben bir ybr kullanıcısı olduğum için hiç tereddüt etmeden sana ybr yi tavsiye ediyorum sağlam yedek parça sorunu yok ikinci eli var az yakıyor falan falan veya yine hiç tereddüt etmeden biraz daha fazla para verebilirim diyorsan honda cbf 150 derim yok arkadaş para kısmı 2000-2500 ytl dersen de kmyco ck 125 pulsar derim
    Vatan toprağı mukaddestir kaderine terk edilemez. Mustafa Kemal ATATÜRK

kesinlikle vitesli olmali bi de maddi durumlar geregi 2. el bakiyorum

aslinda baktigim iki adet motor var hyosung un rt 125 i var bi de gt 250 r i var benim icin ilk etapta racing veya endro olmasinin cok fazla bir farki yok ama chopper istemiyorum o kesin
    tecrube endindikten sonraki motorum ise naked tarzda bi motor olcak bir de bir sorum daha olacak geride kalan 6 aydir cesitli dergileri alip cesitli forumlari takip ediyorum (bu site ilk uyeligim forum takibi derken o kadar ionce ayrintili degil)hic bir yerde vfr 800 ile ilgili bisey goremedim ne bir test ne de baska bisiy bunu sebebi nedir kimseler sewmez mi bu motorsikleti ?

tek geçerim honda cbf 150

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    bence cbf 150 veya ybr 125 ikinci el olarak bakabilirsin başlangıç motoru olabilir senin için

bu arada hoşgeldin
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

peki tamamen aklima geldigi icin soruyorum (benim icin bir hayal)

Kimse VFR 800 sewmezmi bu motor camiasinda ne bir dergide ne de bi forumda kendisi ile ilgileneni gormedim

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    honda bayiinde 21500 fiyatı var dehşet bi makina bizi aşar sevsekte sevmesekte.

dediim gibi benim icin bi hayal cok profesyonel bi alet su an icin ole ama ne biliyim hakkinda cok az sey okuyabiliorum ya da nedenini anlamadiim bi sekilde 2. eli iyi olmayan cok populer olmayan bi motor tamam tarz olarak biraz farkli ama ne biliyim super bisii

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bide tvs apache lere bak derim.sıfırı 3,250 ytl,hint malı,taş gibi,şimdiye kadar şikayet eden olmadı.hem cbf 150 ve ybr 125 den beygir olarak daha yüksek ve hızlıymış(kullananlar diyor)
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

bypatr arkadaşım ufak ufak bir motor arayan arkadaşa rxking tavsiye etmişsin bence hızlı gelebilir bu motor ona.ybr 125 idealdir hem parasına göre hemde süratine göre

Motosikleti
    yamaha jc100
    Kardeşim şimdi sana şöyle bişey sorayım daha önce arkadaşının falan hiç motosiklet kollandınmı? Kullandıysa tecrüben nedir viteslimi vitessizmi haa hiç hayatımda kullanmadım dersen bence otomatik vites bişeyle başla derim başta şöförlük fren durma kalkma denge kabiliyeti önemli sonrada vitesli alıp viteslerle uğraşmaya başlarsın. Sonrada devamı gelir zaten gt250r bence başlangıç için fazla ama dediğim gibi tecrübeni bilmiyoruz

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    adamın aklı vfr 800 de gözü hyo 250 r de ama parası ybr 125 de hadi bu denklemi çözün bakalım

arkadaşım sen önce A2 al sonra kask mont dizlik al sonra gel,kaç paran kaldığını söyle ona göre buluruz bir motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)