Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dönüşlerde sağdan geçmemeliymiş

Motovento
    REKLAM ALANI
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    arkadaşlar çok şükür diğer toros sahibi amcam benim 7 yada 8. kornamda durdu da beni kaldırıma daha fazla sıkıştırmadı.
    bu gün her gün döndüğüm kavşakta ana yola çıkarken her zaman yaptığım gibi otomobili kornamla uyardım.ve başladım geçmeye.ancak amcam hem soldan gelene bakmakla meşgul hem de tam sağdan kaldırıma sıfır dönmeye başladı.ben bunun durmayacağını anladım ve durup korna çalmaya başladım.adam 7.8 kornamda durdu.motorun koruma demiri ve dizlik sağ olsun hiç bir şey olmadı.ama eğer dizlik olmasaydı belki ayağım kırılabilirdi.fotoğrafa gerek yok ama ufo dizliklerde sürtmeyle çizik oldu üstelik o itmeyle biraz yan yan gitti sonunda kaldırıma dayandı.
    demekki neymiş otomobiller gibi sıraya girecen arada sıkışmayacan.tabii duayı da eksik etmeyecen arkadan gelen kafadan çarpamayacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    hayat tecrübelerle doludur.Trafikte herzaman ben haklıyım dersen fazla yaşamazsın

sen ne kadar tecrubelı olsansa karsıdakınde ıs bıtıo

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayat tecrübelerle doludur.Trafikte herzaman ben haklıyım dersen fazla yaşamazsın
    +1 .

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    iyi motorcu acık kapı bırakmayan motorcudur
    donuslerde dikkatli olucan bos taksinin arkasından gitmicen gozunu fal tası gibi acıcan ve elin frende olucak

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Bende zman zaman asabi oluyorum başkaları hata yapınca ama asla unutmadığım bir gerçek var.
    Zayıf olan trafik bireyleri biz motosiklet sürücüleriyiz! onun için çok daha dikkatli olmak bize düşüyor.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

abi bazılara bilinçli olarak motorsiklet sürücelirin üstüne bile sürüyor emin ol çünkü bazı .... yüzünden motor kullanan sürücüler kötü olarak biliniyor işte dikkatsizce kullanan , ışıklara riayet etmeyen ... vs vs o yüzden kendinden fazla bir o kadarda karşıdakinin harektelerini dikkat etmek gerekiyor yoksa mazallah...

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    çelik katlanabilir cop diyorum başka bişi demiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)