Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: En Kaliteli Çanta Hangisi...

Katılımcı sayısı
65. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Shad

12 18.46%
  • Kappa

53 81.54%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

SHAD mı KAPPA mı..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Valla benimde acemiliğime geldi özellik nedir fark nedir bilmeden shad aldım.Kappa kullanmadığım için yorum yapamayacağım.Shadın eksi yönleri kapak menteşeleri menteşe bile demiyorum 2 tane galvenize benzer 10 cm lik çubuk koymuşlar zaman içinde sarsıntıyla çıkmaya başlıyor.o çubukların olduğu bölgeyi vida ile tıkayıp sağlamlaştırdım şu an ses olayı dışında herhangi bir problemim yok BSI 'in dediği yöntemide deneyeceğim.

Artı yönleri ise geçen sene 5 - 6 saat yağmur altında kalmıştı içine bi damla bile su girmemişti.Fiyatı yönünden ise diğer örneklere bakınca uygundur.
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    ilk çantam shad 29
    kappa 35
    givi 29
    kappa 42
    shad 46

arkadaşlar ilk çantam tatar ahmetin ybrsindeydi birisine sattı ben 2 yıl kullandım ondan sonra tatar baya bir hor kullandı çantada tık yok bı yerınde sorun olmadı 40 ytl yede sattı.

kappalar givi kalitesine yakın olmakla birlikte daha ucuzdur,amma givinin bide aynı lt sınıflarında pahalı modelleri var onlar gerçekten ayrı güzeller ve sağlamlar.

su anda shad 46 kullanıyorum bu konuya resımlerını cekıp koyarım,ben bole sağlam alt tapla gormedım kullandıgım kappa 42 nın tablası yanında cırt kalıyor,canta acayıp sağlam ve genıs ne cantada bır ses,ne su gecırmesı rengınde solma bırsey yok masallah dıyorum ayrıca cantayı gıvılerdekı valız sıstemıyle tasıyabılıyorsunuz!!!

dikkat edilecekler shadın ucuz modelleride var(aynı givideki gibi) bunlar givi-kappa markalarla karşılaştırırken dıkkate alınmalı,benım aldıgım ve kulanmakta oldugum shad 46 kappa 42 lt cantamdan cok daha kaliteli,sağlam ve kullanışlı ve kappa 42 den 50 ytl falan daha ucuzdu.

bence,shadların tek kotu yanı çanta içindeki değişik plastik kokusu bunu engellemek mumkun değil malesef onun dısında fiyat performans tek gecerım
    Ride your way

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ikisinide maddi imkansızlıklardan dolayı kullanamadım.herkezin çantası kendine güzeldir:D bende bunu sirkeciden 100 ytl ye almıştım 7 aydır kullanıyorum.deyişik yapısı,genişliği.renk uyumu ve özellikle artçı için olan sırt dayaması beni etkilemişti
    Allah kısmet ederse askerden sonra yeni motora çekeriz bi kappa(çok pahalı olmasa bide)

ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinide maddi imkansızlıklardan dolayı kullanamadım.herkezin çantası kendine güzeldir:D bende bunu sirkeciden 100 ytl ye almıştım 7 aydır kullanıyorum.deyişik yapısı,genişliği ve özellikle artçı için olan sırt dayaması beni etkilemişti
    Allah kısmet ederse askerden sonra yeni motora çekeriz bi kappa(çok pahalı olmasa bide)

]
    kanka yazılarındaki ortak payda maddi sıkıntılar ve askerlik...yıllardır böyle abi be..

yani ne zengin oluyon...nede askere gidiyon...bu ikisi bir çelişkimidir...

evetttt ankette son durum...

Shadcılar...

alp_tunay, Empyr, harbiturk, hedowich, kalidor, satoyama, Tolme

bu arlkadaşların toynaklarına sıkıyoruzz...

Kappacılar...

--volkan--, -BSI-, absolit, darjeling, ER6iNbay, ErTech, gvnzglr, koray gfb, Marv, mete_han, mhrrmkpnr, mostwanted_57, muratd, nitrious81, ozgen,
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Kargadan başka kuş tanımam.
    sadece shad 37 kullandım, bi tek onu bilirim.
    iyiydi rahmetli. herbişeyi taşır, gık demezdi.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Açacak konu kalmayınca garip işlere dalıyon.. İşallah ben değilimdir bu bahsettiğin sahd sever.... Yoksa ben de seni sevicem.....

Ben shad37 lt lik taktım..Gayet te memnunum.... Şekil itibarıyle de güzel... Fiyat konusuna hiç değinmeyeceğim bile....

Kappaya giviye verilen paralara yazık diyorum başka şey demeden hepinize iyi akşamlar diliyorum....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargadan başka kuş tanımam.
    sadece shad 37 kullandım, bi tek onu bilirim.
    iyiydi rahmetli. herbişeyi taşır, gık demezdi.
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açacak konu kalmayınca garip işlere dalıyon.. İşallah ben değilimdir bu bahsettiğin sahd sever.... Yoksa ben de seni sevicem.....

Ben shad37 lt lik taktım..Gayet te memnunum.... Şekil itibarıyle de güzel... Fiyat konusuna hiç değinmeyeceğim bile....

Kappaya giviye verilen paralara yazık diyorum başka şey demeden hepinize iyi akşamlar diliyorum....

Shadmış...yesinler...benim doğrularım en doğru..illede ben..sadece ben..hep ben..

hadi bakayım hep birlikte deyin...

Kappayııı seviyoruzz mete han abii..duyim bi..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    abi shad parasına göre mis gib çanta yaaw neden kıl oluyon özellikle sh39 modeli hemde çin malı değil
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi shad parasına göre mis gib çanta yaaw neden kıl oluyon özellikle sh39 modeli hemde çin malı değil
    valla kanka göz var nizam var...Sirkecideki safebetlerden farkı yok...gürültüsü patırtısı çok...ben shadlı makina sürdüm...gezerken bile sesini yan motordan duyardım...yok böyle bir dandiklik...Kıldikendede bu var...bizim Oğuzhan Gıngerdada bu vardı...belki kare olması hacim kazandırıyor...bizim kiler yassı yumurta gibi yar azalıyor...bi tane hediye deyimde kullanın dicem kappa ama o kadar zengin değilim...

herşeye rağmen seni severim sato...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    sağol abi bende seni severim ama içimdeki hisler yanılmaz senin çok gıcık kaptığın birisi shad kullanıyomuş sanırım ama inan güzel çanta ayrıca kullanmasını bilersen sesde yapmıyo benim k35 de bi müddet sonra ses başladıydı okadar olur 1 günde 850 km yol yapınca
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol abi bende seni severim ama içimdeki hisler yanılmaz senin çok gıcık kaptığın birisi shad kullanıyomuş sanırım ama inan güzel çanta ayrıca kullanmasını bilersen sesde yapmıyo benim k35 de bi müddet sonra ses başladıydı okadar olur 1 günde 850 km yol yapınca
    en son birinin çantasını gördümde kapımın önünde..oda uyuz etti beni...aklısın kıl oldum...Nuh diyolar..Peygamber demiyolar abi..

ben ilk fırsatta seni ikna ederim satocum...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Madem bu kadar heveslisin kappaya... 37 lik çanta ne kadar fiyatını yazarmısın buraya...Sen yaz ben geliyom...

Motosikleti
    BMW F650FB
    Ben böyle bişey takıcam

http://cgi.ebay.de/Koffer-Transportb...em280214823025

ses yapar biraz ama, daş kimin olacak

Motosikleti
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44161

paşam 150 tük yetalesi...

senin shad Allah bilir 90 gaymedir..ve önemli olan işlevi demeyeceksin dimi bana...

aha seninkide 140 gaymeymiş...illede shad dersen artık lafım yok sana..motordan anlıyon ama aksesuardan değil...

http://www.orunmotor.com/shopping2/i...d&productId=20

Ben böyle bişey takıcam

http://cgi.ebay.de/Koffer-Transportb...em280214823025

ses yapar biraz ama, daş kimin olacak
    haco bu Nazi Silah çantası gibin...bunuda takarsan artık senin tüketim 6.5 dan 7.5 litreye çıkıcak...

eee BMW sahabı oldun ya herşeyi istersin artık...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Kappa 46 kullanıyorum.Shad kullanmadım sadece rafta gördüm.Kullanıcıları kızmasın ama Shad, Kappadan daha kaliteli bile olsa sadece görüntüsü için Kappa alırdım
    Sağlamlığı konusuna gelince...
    Malum enduro kullanıyorum.Her türlü yoldan gidiyorum.Kum,çakıl,taşlık,dağlık vsvs.. rahatsız edici tek bir ses yapmıyor.
    Motoru durduğu yerde çanta takılı iken düşürdüm.O ana kadar kafamda "lan bi ton para saydık motor bi yatsa param parça olur bu zımbırtı" şeklinde soru işareti vardı.Motor çantanın üstüne düştü öyle kaldı.Koruma takozu görevi gördü,Motoru korudu ve kendi bu olaydan küçük 1-2 çizik haricinde etkilenmedi bile.
    Bir defasında da arkadaşım motorla bir yere kadar gidecekti çantayı taktım arkadaş üzerindeyken,taktığımı zannetmişim..Eleman gaza basınca motor gitti çanta kaldı ve aynen yere düşüp sürüklendi.. Yine sağasağlam ve yine sadece çizik.
    Ve hatta bilimum tektekerden sonraki yumuşak-sert inişlerde , yarım metreyi bulan kaldırım atlayışlarında sıfır sorun,sıfır ses.
    Pöf baya bi yazdım yeterli olmuştur umarım
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kappa 46 kullanıyorum.Shad kullanmadım sadece rafta gördüm.Kullanıcıları kızmasın ama Shad, Kappadan daha kaliteli bile olsa sadece görüntüsü için Kappa alırdım
    Sağlamlığı konusuna gelince...
    Malum enduro kullanıyorum.Her türlü yoldan gidiyorum.Kum,çakıl,taşlık,dağlık vsvs.. rahatsız edici tek bir ses yapmıyor.
    Motoru durduğu yerde çanta takılı iken düşürdüm.O ana kadar kafamda "lan bi ton para saydık motor bi yatsa param parça olur bu zımbırtı" şeklinde soru işareti vardı.Motor çantanın üstüne düştü öyle kaldı.Koruma takozu görevi gördü,Motoru korudu ve kendi bu olaydan küçük 1-2 çizik haricinde etkilenmedi bile.
    Bir defasında da arkadaşım motorla bir yere kadar gidecekti çantayı taktım arkadaş üzerindeyken,taktığımı zannetmişim..Eleman gaza basınca motor gitti çanta kaldı ve aynen yere düşüp sürüklendi.. Yine sağasağlam ve yine sadece çizik.
    Ve hatta bilimum tektekerden sonraki yumuşak-sert inişlerde , yarım metreyi bulan kaldırım atlayışlarında sıfır sorun,sıfır ses.
    Pöf baya bi yazdım yeterli olmuştur umarım

tebrik ederim...kendi düşüncelerime yakın bulduğum için doğal olarak zevkle okudum...

bide ankete katılırsan bu shadmıdır nedir...onlara sayıca üstün olduğumuzu...her zaman her yerde güclü olduğumuzu dünya barışında biz kappacıların rolünün büyük olduğunu hatırlatmak adına tarihe bir ışık ve not düşeriz...bende uzattım...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ben 70 ytl ye aldım.... Kappa 150... Eeeee.... Nerde arasındaki fark?... 80 ytl... İkiside plastik...

Yıllarca safebet kullandım.... Mz in arkasında 12 sene... Kaldıki mz deki vibrasyon hangi motorda var?.... Daha ilk çantasıyla sattım....Hala taş gibiydi...

Neden isme para vereyim?.... Kappa da aynı işi görmüyor mu?.... Ne gereği var ki?... Pazar çantasıyla da gezerim valla ben bu inatla...

Bu givi ve kappa bence para tuzağı... Ne sorsam aksesuarda 120 euro dan başlıyor... Al sana koruma demiri al sana çanta demiri.... oturur kendim yaparım.... Ama çantayı yapamıyoruz o ayrı.....

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    oyum kappaya feda olsun iyi geceler
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    BMW F650FB
    Ben 70 ytl ye aldım....
    kanka bu fiyata bulamadım.
    bana da alalım.

Motosikleti
    Ben 70 ytl ye aldım.... Kappa 150... Eeeee.... Nerde arasındaki fark?... 80 ytl... İkiside plastik...

Yıllarca safebet kullandım.... Mz in arkasında 12 sene... Kaldıki mz deki vibrasyon hangi motorda var?.... Daha ilk çantasıyla sattım....Hala taş gibiydi...

Neden isme para vereyim?.... Kappa da aynı işi görmüyor mu?.... Ne gereği var ki?... Pazar çantasıyla da gezerim valla ben bu inatla...

Bu givi ve kappa bence para tuzağı... Ne sorsam aksesuarda 120 euro dan başlıyor... Al sana koruma demiri al sana çanta demiri.... oturur kendim yaparım.... Ama çantayı yapamıyoruz o ayrı.....

heh adamımız yine 70 yetaleye dünyayı kurtaran oldu...biz para verdik keriz olduk...abicim biraz becereiklisysen bizim günahımız suçumuz ne...

2 mukavvayı bükte çantayıda yap tam olsun...

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyum kappaya feda olsun iyi geceler
    Tamam Rıfkı abi..görevi başarıyla tamamladın...yüce şıkkı tıkladın...

kanka bu fiyata bulamadım.
    bana da alalım.

hay kankan batsın...adam perforje pencere demirinden çanta yapıyo ona hasta oluyon dimi...

biz bi litre hesabı daha yapamıyoz kanka be ne desen haklısın...tükür kankanın yüzüne...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler