Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tek Dostumuz Motosiklet Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Motosiklet tek gerçek dosttur evet...

Kavga edersiniz,alır sizi uzaklaştırır,şöle bi temiz hava aldırır.Sakinleştirir.
    Keyifsizsinizdir,keyifli bi yerlere götürür.
    Sizi cesaret edemediğiniz her yere,ulaşamadığınız her insana ulaştırır.
    Canınızı yaksada,sizden borç alsada her zaman karşılığını fazlasıyla verir.

Tüm bunlar ufacık bi bmx le başlar tabi ;)
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yürü be celil...
    Şaka bir yana ben de aynen senin durumundayım.Yazdıklarına da harfiyyen katılıyorum.
    Saygılar...
    acı ama gercekler bunlar ömercıgım daha yazacagım cok sey vardıda aklıma gelmedı
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Katılmıyorum, motosiklet sadece bu değil, motosikleti bir yabancılaştırma efekti olarak kullanmak doğru değil...

Yoldan yazıyorum, ayrıntıları gece yazarım...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motosiklet kesinlikle akıllı işi değil, ama öyle bir iddiası olan da yok sanırım en son ilkokulda babamın arkadaşı bana bi motor turu attırdı o günden beri amacım motorsiklet almaktı ve sadece 2 ay sonra aranızdayım, bu hastalık geçmez ama geçmesini isteyen kim ...
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Sanki olayı biraz fazla abartıyoruz gibi,sonuç olarak verdiği zevk tartışılmaz,ama hiç bi zaman bi aşkın bi dostluğun sıcacık bi dokunuşun yerini alamaz,bu kadar gözümüzde büyütmeyelim,motorumu çok seviyorum çünkü alın terim var içinde,emeğime saygı duyduğum için motosikletimede ii bakıyorum,fakat kız arkadaşım yada dostum ile motosikletim arasında tercih yapmak durumunda kalırsam ( böyle saçama bişeyi isteyenlede nasıl olur bilmiyom ama ) kesinlikle motoru seçmem,düşüncelerimiz yeterince mekanik zaten ,bide bunu motor tutkusuyla pekiştirirsek robocop gibi oluruz ,duygulardan hayattan aşktan vazgeçip,herşeyin gidonda olduğunu düşünmek yanlış,hı senin motorundan seni kıskanan kişi nasıl bi düşünce yapısına sahiptir oda tartışılır tabi,sonuç olarak motosiklet bi araçtır ,aranızda duygusal bi yakınlaşma olması,motosikletin bi saplantı haline gelmesini sağlar buda bi nevi hastalıktır adıda motosiklet hastalığıı
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Muhakkak seviyoruz deli gibi ama tek başına gezmek te sıkıcı değilmi? Arkadaşsız motor da olmuyor işte.

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Yürekçe Kardeşim,

Yüreğine sağlık. Son günlerde okuduğum en dokunaklı en yürekten, en içten yazıydı. Ürperdim. Sabahın körü değil de geceyarısı okusaydım, biraz da Jack Daniels olsaydı zırıl zırıl ağlardım... Canımsın...
    Üç boyoz bir kola

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika bi yazı olmuş.. çok hoşuma giderek okudum gerçekten.. dukkanın önünde araba leş gibi kirli yatıyor.. motor ise pırıl pırıl.. banyo yapmam ama motorumu yıkarım yeminle... en güzel hastalık motosiklet hastalığı olsa gerek.. tek kurtulmak istemediğim hastalık bu
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Sanki planlanarak yapılmış bir diyalog, roman tadında, yüreğine sağlık abi

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Yeni bir iki tekerci olsamda kendimi kirk yillik motorcu gibi hissediyorum. Eger tek dostumuz motosiklet ise normal olmayan bir durum var demektir. Kendimizi sadece iki teker uzerinde degil toplumsal iliskilerin diger alanlarinda da ifade edebilmeliyiz. Eger kendimizi sadece iki teker uzerinde ifade edebiliyorsak bu ifadenin guzel bir ifade olmasi beklenemez. Motosiklet suruculerinin kendilerini ve cevreyi tehlikeye atan agresif ve tehlikeli suruslerinde boyle bir sorun yatiyor olabilir. Tabii ki agir sorumluluklar ve yasam mucadelesi insani yorar. Iki teker suruculugu gibi hobiler insani rahatlatip dinlendirirken moral gucumuze olumlu katkida bulunur. Zaman zaman sorunlardan kacis da olabilir. Fakat tek dostumuz motosiklet olmamalidir. Yurekce arkadasimizin imzasindaki soz cok guzel.
    `HAYATIN GERÇEKLERİNDEN ASLA KAÇMAYACAKSIN... YOKSA YORGUN ÖLÜRSÜN!!!..`

Not: Bilgisayarimin azizligi nedeniyle Turkce karakterleri kullanamadim. Kusura bakmayin.

Motosikleti
    honda cbf-150
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor sevgisi de biryere kadar...

Benzin 4 YTL olacak yakında; daha şimdiden boş depolarda motorun yanına bile uğramaz oldum...
    volki benim için farketmez ben hep 10 ytllik alıorum

abi zaten dünyanın en pahalı benzinini satın alıoruz daha neresine zam yapacaklar milletin uzaya gittiği paraya biz şehirde dolaşamıyacağız...
    sanatı sanat için değil halk için yapıorum:mrgreen:

::ressam::

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bugun ya bende yada Benim bilgisayarda bir tuhaflik var. Ayni mesaj iki kere cikmis. Duzeltiyor ve ozur diliyorum.

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet tek gerçek dosttur evet...

Tüm bunlar ufacık bi bmx le başlar tabi ;)
    vaaaoooow! bi anda yıllar yıllar geriye gotürdün beni yaa.. peyyy beee! çılgınlar gibiydim hiç inmezdim bmx imin üstünden..hergün silerdim, üstünde ne hayaller kurardım.. (hele e.t. filminde bmx'lerin havalanıp ay'ın önünden geçtikleri sahne)şimdi o hayallerin kuyruğuna yapışmış olmamın büyük tatmini ile tutkumu giderek büyütüyorum..
    belkide bmx manyaklığımın sonucu cross-enduro delisi olmam??
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Ben hatunla çıkarken sormuştum motosikleti seviyormusun diye,oda evet dedi hayır deseydim ne yapacaktın dedi!!motor seven başka birini bulucam demiştim o zamandan beri aramıza giremiyor sadece artçım olarak binebiliyor.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman tamam demişti ama ben şu anda yalnızım.. motosikletimle beraberim.
    yaa işte böyle... ya o ya ben denmez ki bana...
    Bence en doğrusu ve hayırlısı olmuş senin durumun! üzücü olsada

Hayat arkadaşı dediğin, hoşgörü ve saygıdan uzak olmamalı sağlam bir temel bu iki unsur'a bağlı.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    gerçekten okurken zewkle okudum harikaydı dostum!!!

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    motorsiklet çok iyi bir arkadaştan öte çok iyi bir araçtır... a noktasından b noktasına en kısa zamanda götürür, keyifle hemde, beynindeki karmaşıklık seviyesini düşüren bir araçtır, ve bence en iyi dostlukları pekiştiren bir araçtır..... dostlarının seni üzmesine sen izin vermiyeceksin hayat bu.
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    yazdıklarını çok sevdim ama ben bi motosikletten çok hayat arkadaşı isterim yanımda... bir ömür aynı hayatı paylaşabilceğim... bende hepiniz gibi motosiklet delisiyim ama kız arkadaşım benden bebeğimin herşeyim olan motorumun anahtarını istediğinde hiç çekinmeden verdim... hiçte üzülmedim... çünkü o bilirki onun için bunu göze alıyorum... hem onu kazanmış olurum hemde ilerde tekrar motosiklete başlama şansım olur... ve yaptığım oldu... anahtarımı verdi bana... gerçi 2 yıllık beraberlik motosiklet yüzünden bitmezdi bizde =)) ama hayatta tek yaşamayı seçen biri olsaydım işte ozaman hiç düşünmeden motosiklet derdim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)