Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

19 a ya degermi???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    arkadaslar suanda bende 2007 model 5000 kmde 8 aylik bi asya 19 a var suana kadar 2 defa yolda birakti 3 kere kayisi koptu benzin muslugu ariza verdi debriyaj kacirmaya basladi on bilyalar arizalanmaya basladi benzin gostergesi bozuldu calisma sorunlari var arasira mars almiyo basima cok bela acti 2 tane dusuncem var 1.si satip yani bir motor almak buda beni en az 1-2 milyar masrafa sokar diger 2.dusucem full bakim yaptirmak bujisini hava filtresini benzin samandrasini karburator temizligini debriyaj balatasini on bilya toplamasi kayis degisimini fln yaptirmak... kararsiz oldugum konu biliyosunuz asya motor fazla saglam bir motor degil cin mali sonucta yaklasik 400-450 milyon masraf tutuyo en kaliteli parcalari kullansam
    yinede ariza cikarirmi yani sizce bu kadar masrafa degermi yada 2.el saglam bi motor mu aliyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı parpiLiNe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar suanda bende 2007 model 5000 kmde 8 aylik bi asya 19 a var suana kadar

2 defa yolda birakti

3 kere kayisi koptu

benzin muslugu ariza verdi

debriyaj kacirmaya basladi

on bilyalar arizalanmaya basladi

benzin gostergesi bozuldu

calisma sorunlari var

arasira mars almiyo

basima cok bela acti

2 tane dusuncem var 1.si satip yani bir motor almak buda beni en az 1-2 milyar masrafa sokar diger 2.dusucem full bakim yaptirmak bujisini hava filtresini benzin samandrasini karburator temizligini debriyaj balatasini on bilya toplamasi kayis degisimini fln yaptirmak... kararsiz oldugum konu biliyosunuz asya motor fazla saglam bir motor degil cin mali sonucta yaklasik 400-450 milyon masraf tutuyo en kaliteli parcalari kullansam
    yinede ariza cikarirmi yani sizce bu kadar masrafa degermi yada 2.el saglam bi motor mu aliyim

bu makinaya daha ne kadara para bağlayacaksınki...tuttuğuna sat bence...3-5 i düşünmedem sorunsuz ybr 125 veya cbf 150 lerden kap bi tane...bak bakalım bu yazdıklarını birdaha yaşıyormusun..scootercısan Kymco agılıty Honda dyln 150...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    satt satt sat

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bana kalirsa o motora hiç masraf etme en iyisi onu sat artik ne kadar ederse onun yerinde paran varsa sıfır bi japon al yoksa ikinci el güzel bi seçim olacaktir

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Bende niye yo bu sorunlar bende onu anlamıyorumm...1 kere kayıs degıstı arka kampana bıle orji..Subap ayarı bıle yapılmadı...En son bakıma 9000 de gırdı sımdı 14200 de 15 bınde sokucam bakıma...Valla anlamıyorum ben bu ısı.Bende nıye bısı yok bı kere yolda kaldım onda da bujı gıttı yedegı yoktu yanımda..Bana kotunun ıyısı mı denk geldı acaba

Mete abi sen cevap verme
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o motor bencede ekmeğini yemiş artık... bende sat derim.. tqabi maddi durumunuda bilemem paran yoksa 500 ytl ile yırtayım bunla devam edeyim diyebilirsinki ama unutma 1 2 ay sonra senden tekrar 500 ytl yiyebilir motorun...
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    kullanmaya göre fark ediyo demekki bence bi bakima götürsen motoruna bi iylik etmiş olursun ben her 2 binde bir götürüyorum

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Motorda bısı yokkkı nıye gotureyım her 1000 kmde yag degısımıne gıdıyor o kadar
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    kesınlıkle sat uraşma daha neler cıkar neler...

Motosikleti
    KROSS 250
    deymez hacım deymez sat sat sat
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ben ne sat nede satma diyebiliyorum.. iyi düşün.. para senin keyif senin..

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende niye yo bu sorunlar bende onu anlamıyorumm...1 kere kayıs degıstı arka kampana bıle orji..Subap ayarı bıle yapılmadı...En son bakıma 9000 de gırdı sımdı 14200 de 15 bınde sokucam bakıma...Valla anlamıyorum ben bu ısı.Bende nıye bısı yok bı kere yolda kaldım onda da bujı gıttı yedegı yoktu yanımda..Bana kotunun ıyısı mı denk geldı acaba

Mete abi sen cevap verme
    aynen arkadaşım.kötünün iyisi
    hiçbiri standart kalitede değil bu çinlilerin.güzel yurdum yakında
    çin işi motosiklet mezarlığı olacak.ne güzel hüplediler milletin parasını
    250-300 usd maliyetli tel maşaları peynir ekmek gibi sattılar.yazık çok yazık:(

parpiline arkadaşım sat gitsin kurtul zararın neresinden dönersen dön kardır boşver.

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Sat ama bu forumda satma...
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    bence sat kurtul kardeşim yoksa üzülürsün temiz bitane ikinciel japon al rahat edersin.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    artık satarsın bu kadr kişi sana demiş daha ne duruyorsun hemen patlat bi satış ilanıı hadi çabukkk...
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Satma kardeş ne diye satıyorsun

Arıza yaptığında tamirini kendin yap hem öğrenmiş olursun yolda kaldıkca lazım olack :D

Şaka maka çinliler adamı rezil eder böyle habire zarar alsan zarar satsan zarar binsen zarar binmesen zarar

Hep zarar

Sen kaliteli bi markaya terfi etmeye çalış
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık
    ben bu forumu hiç anlamadım motor arıza yaptımı sat hemende honda yamaha vb. al
    uzun zamandır ybr125 ve cbf150 forumunu takip ediyorum onlarda arıza yapıyor ama diğer markalar yaptığı zaman feci bir durum gibi oluyor.
    motor bu mekanik bir alet arıza yapacak tabi
    BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMA

uzun zamandır ybr125 ve cbf150 forumunu takip ediyorum onlarda arıza yapıyor ama diğer markalar yaptığı zaman feci bir durum gibi oluyor.

Cevabı çok basit.Onlar kaliteli çinliler.Çin üretimi motosiklet alınacaksa o zaman kaliteli olanlardan tercih etmeli.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    benim fikrim o kadar masraf etmem,sonuçta mekanik kısmı aynı kalacak ilerde mekanik kısmı başlayacak dökülmeye o zaman daha fazla para gidecek iyi düşün tabiri cayizse eşşeği ne kadar boyarsan boya eşşektir derler ya o hesap
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

elinde tuttugun hata bnce

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)