Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bi kask kafa daha ama bu seferki pasparlak..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Merhaba arkadaşlar,

Sabah sabah işe giderken Türkocağı caddesinde bi motosiklet sürücüsü gördümki, 300 metreden ben buradayım diyordu vatandaş-ül motosiklet üstü..

dostumuz büyük race motosikletlerden birinin üstünde üzerinde kot gömlek, sol eli sol bacağının üstünde sağ eli sağ elcikte endamını sergileye sergileye gidiyordu.

Kafayı da kazıtmış ki sormayın.. sabah güneşinde, akşam farın parladığından daha çok parlıyordu kafası..

bir de sırıtıyor kendince.. ben neyim der gibi.. dayanamadım gülmeye başladım. allahım bu arkadaşın cebine azıcık para verene kadar azıcık akıl verseydin olmaz mı dedim.. ama biliyosunuz hikmetinden sual olunmaz mış.. neylerse güzel eyler diyip geçmek lazım.

üzülüyorum çünki o yolda atlattığım kazanın haddi hesabı yok.. Aptal bir cadde.. askeri tesislere gireni çıkanı, yan yoldan ana caddeye atlayanı mı arasın.. cadde geniş diye 140-160 vurduranı mı..

neyse.. yok yani.. herkes kendinden mesul diyelim.. kimsenin pisliği kimseye bulaşmasın da tek..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    abi ne yapsın rüzgardan saçı bozuluyo die kazıtmıştır zatne şekil olarak gerek yok karizmaya.Alet yeter
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    125 race we uzerı dogru chooper cruiser super sport makınalarda bunu yapmayan warmı aramıza acaba? cunku motosikletlerimize cok bağlıyız... içimizde ufak ta olsa hava atma arzusu oluyor hepimizin...heleki benim yaşındaki genç arkadaşlar... cahilliğimizle yapıyoruz... (yaşım 17) ama ben kaskımı asla cıkarmıyorum onun hawasına gerek yok... tek yaptıgım hız dır... yemin ederimki dışardan ewe geldgmde bakkallda durup bısey alıyorum ewe gıderken tekrar takıyorum ew 1 2 blok yan apartmanda olsada... okadarına gerek yok kasksız gezıp hawa atmanın...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    hava atmak için kasksız dolaşmaya ne gerek var ki ? hava atmam gerektiği taktirde basarım gaza alırım makineyi kucağıma uzarım
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava atmak için kasksız dolaşmaya ne gerek var ki ? hava atmam gerektiği taktirde basarım gaza alırım makineyi kucağıma uzarım
    usta o kafasındakı kocaman şeyi cıkarmazsa kel kafasını kım gorucek ama puhahahahahahhahahahahahahaha

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    söz komusu elemanı bende gördüm.bahçeli 7 de geçit törenine katıldıaynı pozisyondazaten amacıda 7 den gecip hava atmak o kadar.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Sabah sabah işe giderken Türkocağı caddesinde.
    Ank'da bu turkocagi cad. nerdeydi yaw?

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    evet 7. caddede bu ısın hıc yapılmadıgını nerdeyse kasksız geldıgını gorursunuz motorcuların....

ben kaskımı aldım Harbıturkden

Motosikleti
    honda shAdoW
    adam o kadar para vermiş o motora bırakta kask takmayıp suratının reklamını yapsın :D

suratının reklamını yapıcakken surattan olmasın

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 7. caddede bu ısın hıc yapılmadıgını nerdeyse kasksız geldıgını gorursunuz motorcuların....
    ben 7. cadde kfc de motokuryeyim.günde en az 100-150 km arası yol yapıyorum ve kask sız 10 metre bile yol almam.nereye gidersem gideyim bu değişmez.
    yazdığın kısmen doğru adamlar sırf hava olsun diye yüksek cc motorlara kasksız binebiliyolar.ne diyelim allah akıl fikir versin.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    ne yalan söylim ben kaskımla daha çok havaya giriyorum.full giyindim mi asıl ozaman daha havalı oluyorum.kendi Has motorsikletçi hissediyorum(ki öleyim )filmli kaskımıda takınca efsane gibi oluyorum.herkes yüzümü görmeye çalışıyor kim olduğumu,kaskın altında kimin yattığını hep merak ediyorlar.bide yalova sahilde kaskımı çıkartınca herkes meraktan bana bakıyor.tabi bunları kesinlikle hava olsun diye takmıyorum.o adam kot-gömlek-kel kafayla nasıl hava atıyor meçhul
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bunların alayına....................
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    cok sağlam bi kaska alıp hava atmak bence cok daha güzeldir enazından kabak denmekten daha hoş....
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı pininfarina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ank'da bu turkocagi cad. nerdeydi yaw?
    çetin emeç tarafından bahçeli 7 ye direk kafadan bağlanan ana cadde. şu askeriye tesisleri falan var bikaç tane yanyana.. lokal vb..

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    abi yakında bnde kazıtcam bu gidişe caaanım saçlarımı.
    kask takıorm bozuluo takmıorm rüzgardan kabarıo napim ben
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    kafa derim serttir diyorsan takma o zaman diyebilirim ne diyebilirim ki

yok, senin dememi istediğin bişi varsa söyle, onu söyleyeyim muzip arkadaşım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)