Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motorumu çalamadılar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hiç güvenme. 1999'da Bornova'da Teras Cafe'nin arkasındaki orduevinin giriş kapısının 15 m önünde arabama girip teybini çaldılar. Hem de o zamanlar ilk çıkan Pioneer CD çalar teyplerdendi. 5 taksidi vardı, daha ikincisini ödemiştim. Asker kendi alanından sorumludur. Benim arabama bakmaya yerinden ayrılsa canına okurlardı onun. Belki de onu oraya çekmek için tuzaktır diye yerinden ayrılmasını istemezler.
    haklısın tabii...yani en azından bende askerlik yaptım ve dediin çok doğru.. ama genede bi hırsız olarak kameranın tam onunde duran ve hemen bikaç metre yanında çaprazda nobet bekleyen adamın onunde kilit kesmeye çalışmazdım diye düşünüyorum..

öte yandan kafaya kondu mu 10 saniyede çalınır o da ayrı..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

abi garaj sart yada kapalı bı yer hıc olmadı otopark

geçmiş olsun branda çok önemli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    arkadaşım aynısı benim başıma geldi ne işter yaa şerefsizin çocukları benimkide halat kilit kesilmemişti açılmış bir şekilde bırakmışlar... ve kontak kitliydi ondan falan bırakmışlar

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Geçmiş olsun ben motorumu kapalı garajda park ederim herzaman, dışarda bıraksam heralde uykularım kaçar uyuyamazdım alarmı olduğu halde bence alarm ve kilit ikisinide kullanmak lazım

Bu arada arkadaşımın başındanda çok ilginç bir motor çalıntı olayı geçti hemde güpe gündüz arkadaş bil. servisinde çalışıyor patronu 0 km. honda activa almış iş yerine arkadaşım servise çıkmış müşterinin yazanesine bil. bakmaya girmiş 2 dk. sonra bi çıkmış motor yok işyerine dönmüş bakmış hırsızlar patonla pazarlık yapıyor adamlar atmışlar kamyonete motoru dediğimiz parayı vermezsen motoru unut o paraya biz zaten satarız die

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    ohaaa ya şerefsizler iyice çizmeyi aştı

yuhhh artıkk .

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler