Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beat mi Cygnus mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cuneytbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda bazı bilenlere sordum bana honda beat'ı önerdiler yamaha'dan daha iyi diye, ama istanbul park 10 tane yamaha cygnus RS siparişi vermiş yollarda bu modeli henüz göremedim. Bu arada honda beat'ın geçen seneki modeline baa sık rastlıyorum, suzukiye ise güvenemiyorum ne diim!!!.Ancak yamaha son hız 140 ve 125 cc honda beat ise 102 cc ve 110 son hız yolda sıkıştırılmayıda hesaba katmam lazım ve tabiiki fiyat honda beat 3.440 ytl yamaha ise 2.850 ytl , yamaha nın parçası daha pahalıymış ve daha fazla benzin yakıyormuş sizin fikirleriniz ve duyduklarınız ne yönde?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı cuneytbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda bazı bilenlere sordum bana honda beat'ı önerdiler yamaha'dan daha iyi diye, ama istanbul park 10 tane yamaha cygnus RS siparişi vermiş yollarda bu modeli henüz göremedim. Bu arada honda beat'ın geçen seneki modeline baa sık rastlıyorum, suzukiye ise güvenemiyorum ne diim!!!.Ancak yamaha son hız 140 ve 125 cc honda beat ise 102 cc ve 110 son hız yolda sıkıştırılmayıda hesaba katmam lazım ve tabiiki fiyat honda beat 3.440 ytl yamaha ise 2.850 ytl , yamaha nın parçası daha pahalıymış ve daha fazla benzin yakıyormuş sizin fikirleriniz ve duyduklarınız ne yönde?
    düz yolda beatle 80 geçmen çok zor abi.bu limitin üstüne çıkmak istiyorsan dylan bakacaksın.Honda alman taraftarıyım ben
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

bekoserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawazaki zx-6 r Honda 600 RR
    yamahanın parcası daha ucuz dıye bılıyorum.
    ......DoNsuZ ÇıK KaSkSıZ ÇıKmA ....

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı bekoserkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamahanın parcası daha ucuz dıye bılıyorum.
    doğru hondaya nazaran bir çok parçası daha ucuz
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)