Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ceza Yememek Için Kask Takanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Çok bilinçli bir Yunus oldugunuzu topiclerinizi takip ederek anladım..
    Duyarlılığınız için teşekkürler..
    Yerden göğe kadar haklısınız..
    Yapacağınız işlerde başarılar diliyorum..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    BİR KERE LAZIM OLUR!!!!!
    arkadaşlar evet birkere lazım olur ama takılı ise 1988 senesi çok sevdiğim bir arkadaşım motosikletini park ederken dengesini kaybedip devrildi ve kafasını kaldırımın köşesine vurdu maglesef kaybettik.
    eğer kaportamız vücudumuz diye yırtınıyorsak ki öyle sağlamlaştırmak en başta gelen görevimiz kendimiz için olmasa'da bizlerin kılına zarar gelmesin diye çırpınan bizi sevenlerimiz için lütfen BİR KERE LAZIM OLUR!!!!!!!
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsun.. ama bizim millet laftan anlamaz.. başına gelmeden anlamaz.. ne zaman ki kafayı gözü patlatır, bi tarafını kırar, ya vücudunda hatırı sayılır bir miktarı asfalta bırakır, yada derisini asfalta sıvar..
    Aynenn katılıyorum abi

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİR KERE LAZIM OLUR!!!!!
    arkadaşlar evet birkere lazım olur ama takılı ise 1988 senesi çok sevdiğim bir arkadaşım motosikletini park ederken dengesini kaybedip devrildi ve kafasını kaldırımın köşesine vurdu maglesef kaybettik.
    eğer kaportamız vücudumuz diye yırtınıyorsak ki öyle sağlamlaştırmak en başta gelen görevimiz kendimiz için olmasa'da bizlerin kılına zarar gelmesin diye çırpınan bizi sevenlerimiz için lütfen BİR KERE LAZIM OLUR!!!!!!!
    bu kadar olur ya aynı laylar neredeyse,arkadaslar lütfen duyarlılıgımızı yitirmeyelim.foruma girdikçe daha da bilinçleniyorum,bilinçleniyoruz hep birlikte.saygılar...

Motosikleti
    MONDİAL 151 RS
    geçmiş olsun arkadaşım bende ufak bi kaza geçirdim hız yapmadığın sürece ve kask taktığın sürece bi tehlikesi yok motorun
    THE DOORS- DİNLEMEK BİR AYRICALIKTIR

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı ender99108 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar olur ya aynı laylar neredeyse,arkadaslar lütfen duyarlılıgımızı yitirmeyelim.foruma girdikçe daha da bilinçleniyorum,bilinçleniyoruz hep birlikte.saygılar...
    bilinçleneceğiz'de sanırım zaman alacak ender kerdeş 2 gün önce etiler truzim otelcilik uygulama otelinin orada çiçek satan delikanlı scooter kullanan bir bayan sürücü ile konuşuyo kulak misafiri oldum delikanlı sordu abla hani dize takılan şeyler varya onlardan takmıyomusun cevap hayır onlar acemi işi dayanamadım lafa karıştım biraz izah ettim sanırım anlayana sivrisinek saz kesinlikle istemem ama canı yanmadan yurdum insanı bağzı şeyleri anlamakta zorluk çekiyor
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    kask takmayana arkasından gerzeeeek diye bağırıyorumm..

orta yaslı bi adam cocuğunu okuldan almış eve gidiyodu ve kaskını aynaya takmış kırmızı ışıkta yanımda durdu dayı ileride polis çevirme yapıyo az önce burdan geçtim dedim kaskını taktı..

adama yalan söyledim ama kask takmasına sebep olduğum için mutluyum..

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask takmayana arkasından gerzeeeek diye bağırıyorumm..

orta yaslı bi adam cocuğunu okuldan almış eve gidiyodu ve kaskını aynaya takmış kırmızı ışıkta yanımda durdu dayı ileride polis çevirme yapıyo az önce burdan geçtim dedim kaskını taktı..

adama yalan söyledim ama kask takmasına sebep olduğum için mutluyum..
    peki ya çocuk ne oldu kaskı varmıydı
    özgür adam:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    garibim pek de şirindi gidona sımsıkı sarılıyodu yavrucak için kask yada benzeri bişiy yoktu amma kızıyorum böyle insanlara ..

Alıntı alonso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet haklısınız ama bazı şeyler anlatmakla yazmakla olmuyor işte bi atasözü vardır 1 musibet 1000 nasihatten iyidir diye inşallah o musibeti görmeden akıllanırız diye ben kasksız binenlere gerizekalı diyorum çünkü kendi hayatına saygısı yoktur başkasına ne faydası olsun
    işte ben o 1 musubeti gördüm mont olmasada kasksız çıkmam

abi ben kasksız cıkmıorum ama su aralar 4 gundur takmıorum motorla sadece bakkala gıdıorum 4 gundur okula yuruyorum Sinan abimin kaskı gelınce bayagı gezıcem Sinan abi=Harbitürk
    Vede benım onume cocuk falan cıktıgında ben dırek yoluma devam edıorum kırmıorum cunkı zaten cocuk onumden kacıp gıdıo bazen o duruo ben ona doru kırıyorum sakat seler oluyo

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)