Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne olacak bu sevdanın sonu....

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba demek istiyorum, foruma daha yeni üyeyim, yıllardır içimde bir motorsiklet sevdasıdır gidiyor, buradaki yazıları yorumları, o gezi anılarını okudukça sanki bende o arkadaşlarla beraber yaşıyorum o yapılan gezileri, kullanılan motorlardan alınan zevki, 29 yaşındayım makina mühendisiyim, iş güç koşuşturma, hayat telaşı içinde hiç bi zaman bu özlemimi bu sevdamı gerçekleştirme fırsatını yakalayamadım, hep içimde bi korku oldu daha önce hiç motor kullanmadım, alıp biyerden başlamak da istiyorum aslında ama ya yapamazsam, ya kullanamazsam, bir de tabiki eşimin tutumu ne olur nasıl tepki verir, malum uzak olan herkes tarafından tehlikeli olarak kabul edilmesi durumu, yani durum bu bir türlü cesaret edip başlayamadım motorsiklete, ancak sadece şukadarını söyleyebilirim, ne zaman bir kurye görsem, yada keyifle motorla dolaşan birisini, ve ne zaman buradaki o yorumları ve anıları okusam daha da keyifle ve özlemle bir yerden başlayacağıma inanıyorum, sadece hissettiklerimi paylaşmak istedim arkadaşlar, en kısa zamanda kendi motorumla yaşadıklarımı da burada paylaşmak ümidiyle diyorum... şimdi biraz gezi anıları, motor modelleri ve test köşesine bakma zamanı hepinize keyifli akşamlar diliyorum....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    inş herşey gönlünce olurda istediğin motora kavuşursun.burdaki üyelerin hiçbirimiz anamızın karnından motorsikletçi olarak çıkmadık.sende başarabileceğine inanıyorum.en kısa zamanda da bir yerden başla derim
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin arkadaşım.Virüs'ü kapmış birisi olarak iflah olmayacağına güvence veririm.Kullanmadan önce belki artçı olursan daha iyi fikir edinebilirsin.Motosikletin temeli bisiklet olduğuna göre kullanbilirlik şartı gerekiyor.Zannedersem kullanıyorsun ve motosikletle ilgili temel bilgileride sitemizden edinebilirsin.İçinden çıkamadığın birşey olursa tecrübeli arkadaşlarımız memnuniyetle yardımcı olacaklardır.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Hoşgeldiniz.İnşallah istediğiniz gibi bir motora kavuşursunuz.

ilkcanercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 1500
    bence virüs girmiş ve çıkmak için sabırsızlanıyor aramıza hoşgeldin arkadaşım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    hoşgeldin aramıza,
    içinde bu kadar heves olduktan sonra başlamalısın korkmamalısın,ilk önce scooter,yada vitesli motorlamı başlayacağını seç,daha sonrada seçtiğin sınıfın en az 100cc'lik bir modeli ile başlarsın.
    ehliyet ve koruyucu ekipmanlarıda unutmadan.eğitim alma imkanın varsa(sürücü kursu hariç,zaten vermiyorlar)almanda fayda olur.
    hayırlısı olur inşallah...
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    aramıza hoş geldin.en yakın buluşmada senide aramızda görmek ve tanışmak isteriz.umarım bir gün kendi motosikletin olur
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    29 yaşındayım makina mühendisiyim, iş güç koşuşturma, hayat telaşı içinde hiç bi zaman bu özlemimi bu sevdamı gerçekleştirme fırsatını yakalayamadım, hep içimde bi korku oldu daha önce hiç motor kullanmadım, alıp biyerden başlamak da istiyorum aslında ama ya yapamazsam, ya kullanamazsam..........

bu kısmı bi zamanlar beni tarif ediyordu.. ama sana şunu söyleyeyim beni delilikle suçlayan mesai arkadaşım bile, ben alıp binmeye başladıktan sonra, hep motosiklete binmeyi hayal ettiğini itiraf etmişti

abi inşallah sende bızzden olursun bu arada bısıklet surmesını bılıosun demı

yalniz_prens_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR-125
    hoşgeldin aramıza. motor kullanmak kadar güzel birşey tabiki yok. Fakat bu makineye uzak olan insanların bunu tehlikeli görmesi doğal bence. Benim babamda motora karşı olanlardandı. Ama naptım ettim aldım motorumu. 5 ay hiç binmedi motoruma ama simdi birkaç kez alışınca hadi beraber gidelim diyor heryere. Eğer içinde bir heves bir istek varsa bunu erteleme. Hayata bir kez geleceksin. 2. bir şansın yok. bence maddi durumunda iyiyse al derim bir motosiklet.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    tek bir tavsiyem olacak sana.. makinecisin, ne yapıldığında ne olacağını kestirme yetin biraz daha fazladır diğer meslektekilere göre. ne yaparsan yap, lütfen düzgün yap.. gerektiği şekilde yap, aklına her zaman güven.
    bak evliyim diyorsun belki babasındır da. dikkatli ol lütfen.
    tekrar sevgiler, saygılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)