Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ehliyetli psikopat

Motovento
    REKLAM ALANI
    koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    böle insanlar oldukça motorcuların hayatı tehlikede abi iki kişisiniz yakşmıyacak ama sağda indirmisin diyip dövseydiniz bu çok doğru deil heralde en iyisi takmamak
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    BEn olsam kendimi tutamazdim sanirim boyle bir tipe. Ancak hic yumrugu kirletmeye gerek yok bu tiplere. Cikaririm biber gazini, giderim amcamin yanina gayet sakin bir sekilde suratinin ortasina sadece 2sn o spreyi bosaltirim hepsi o kadar. Artik ondan sonra en az bir saat boyunca yeryuzunde cehennemi yasayacak ve direk İPTAL zaten o vatandas!

Bakalim bir daha oyle bol keseden, futursuz ve kustahca h.vlayabilecekmi!!

El'mi psiko, ben mi...

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Taksi şöförü arkadaşın dayak zamanı gelmiş, onun sabırsızlığı içerisinde. Bizim burada bir Mehmet abi var onun ilacı olabilir. Mehmet abi hem senelerdir motor kullanıyor hem de kendisini sıkıştırmaya çalışanlara karşı oldukça duyarlı..arabadan bir güzel indirip güzelce okşuyor. İnşallah bir ara tanışma fırsatları olur

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksi şöförü arkadaşın dayak zamanı gelmiş, onun sabırsızlığı içerisinde. Bizim burada bir Mehmet abi var onun ilacı olabilir. Mehmet abi hem senelerdir motor kullanıyor hem de kendisini sıkıştırmaya çalışanlara karşı oldukça duyarlı..arabadan bir güzel indirip güzelce okşuyor. İnşallah bir ara tanışma fırsatları olur
    Su mehmet abinin cebini bi zahmet yazsana bana dost var, dusman var

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    Allah akıl fikir versin böle adamların

ADam 2 motoru alına almış bide seve seve anlatıyo vicdan yokmu bunlarda yaa
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    ne yazıkki bu gibi insanlar çoğunlukta. adam 500 bin dolar taksi plakasına veriyor ama direksiyona 5 paralık adam koymuyor.

offffff offfff içim acıdı

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    şiddet karşıtı olmama hayıflanıyorum bazen...
    indireceksin bi güzel döveceksin gibisinden düşüncelere kapılıp garip bir rahatma hissi uyansada, len olm durbi hele diyor içimdeki derin ses...
    bu ve bune benzer sorunların toplumsal altyapısını ve buna neden olan sosyolojik yapılanmayı çözüp, soruna daha bi bilimsel ve daha kalıcı cözümler getirme üzrine düşüncelere ittiğini farketsemde yinede hadelen diyerekten içimdeki o sese, gidip bulup şu adamı bigüzel hırpalama fantazilerimde ağır basmıyor değil hanii...
    ne yapsam ne etsem bir hamak alıp sallansam....
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı eskici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şiddet karşıtı olmama hayıflanıyorum bazen...
    indireceksin bi güzel döveceksin gibisinden düşüncelere kapılıp garip bir rahatma hissi uyansada, len olm durbi hele diyor içimdeki derin ses...
    bu ve bune benzer sorunların toplumsal altyapısını ve buna neden olan sosyolojik yapılanmayı çözüp, soruna daha bi bilimsel ve daha kalıcı cözümler getirme üzrine düşüncelere ittiğini farketsemde yinede hadelen diyerekten içimdeki o sese, gidip bulup şu adamı bigüzel hırpalama fantazilerimde ağır basmıyor değil hanii...
    ne yapsam ne etsem bir hamak alıp sallansam....
    ah kardeş boynuz kırmayla bitmiyor ki.. önemli olan genlerle oynayıp o boynuzların çıkmamasını sağlamak.. yoksa bu tiplerin sonunu alamayız. sen ben değil bu adamlar ürüyolar.. zamanla iyice azınlık olacağız..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)